Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Dziewczyna ma przyjaciela

Polecane posty

Żona - ale to jak to robimy, że z mężczyznami z rodziny się przyjaźnimy, oni z kobietami z rodziny też, a spoza już nie mogą? Przecież ktoś może być w rodzinie adoptowany i Ty o tym nie wiesz, i też nie czujesz pociągu do takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze laska nic do tego kolegi swojego nie czuje poza zwykla kolezenska sympatia..a jesli chlopak tego nie akceptuje to chyba nie ma kolezenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> z mężczyznami z rodziny się przyjaźnimy, oni z kobietami z rodziny też, a spoza już nie mogą? Nie sądzisz, ze zakochanie się (jak kobieta w mężczyźnie) w bracie jest niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam ale to sa przypadki marginalne, mam kolezanke ktora kocha swojego brata miloscia partnerska i chcialaby po prostu z nim byc, to sie zdarza ale to sa bardzo zadkie przypadki. Z reguly nawet jesli nie wiesz czy ktos byl adoptowany to rodzine przyjmuje sie jak rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda, no więc czemu przywołujesz przyjaźń między bratem a siosrtą jako przykład przyjaźni damsko męskiej, skoro siłą rzeczy z takiej przyjaźni miłość nie może wyniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to są sztuczne normy, które sobie narzucamy. To jest rodzina, nie wolno nam się w jej członkach zakochiwać i się nie zakochujemy. Tak samo przyjaciele sobie mogą narzucić to, co jest tym łatwiejsze, jeśli się ktoś z kimś od małego razem wychowywał od dzieciństwa. I może istnieć taka przyjaźń damsko męska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tak samo przyjaciele sobie mogą narzucić to, co jest tym łatwiejsze, Nie mogą, miłość między bratem a siostrą jest inną miłością niż między kobietą i mężczyzną oraz przyjacielem i przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, czyli jak się patrzy na przystojnego kuzyna 2 stopnia, z którym nie można się zgodnie z prawem hajtnąć to się do niego nigdy nic nie poczuje i będzie się z nim przyjaźnić, a do dalszego już można poczuć, więc już przyjaźni nie będzie :P Absurd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
troche inaczej to jest tak, ze siostra dla faceta to kobieta. matka tym bardziej - oczywiscie wiadomo, o jaki kontekst chodzi. dziewczyna znana od dziecinstwa tez. itp, itd. wtedy faceci potrafia sie przyjaznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jak się patrzy na przystojnego kuzyna 2 stopnia, z którym nie można się zgodnie z prawem hajtnąć to się do niego nigdy nic nie poczuje i będzie się z nim przyjaźnić, a do dalszego już można poczuć A mogłabys zakochać się we własnym ojcu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
kolejny powod nieumiejetnosci facetow przyjaznienia sie z kobietami: faceci w stosunku do kobiet nie potrafia byc bezinteresowni czekacie na nagrode za wspolne mile spedzenie czasu, uwazacie za poswiecenie zabranie kobiety do kina czy restauracji i oczekujecie rekompensaty, niech sie chociaz zamacac da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. czekacie na nagrode za wspolne mile spedzenie czasu, uwazacie za poswiecenie zabranie kobiety do kina czy restauracji i oczekujecie rekompensaty, niech sie chociaz zamacac da Dobrze, że przynajmniej jedna wie o co chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku spotkaniach,wspólnie spędzonym czasie facet zaczyna myślec innymi kategoriami.nigdy takie relacje nie bedą trwały długo.instynkt każe im zdobywc..wyrwac..chocby zjeśc wzrokiem... i wtedy zaczynaja się schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się od dzieciństwa wychowywałam z bratem, a z nami jeszcze jeden kolega brata (blisko nas mieszkający) i to by było kazirodztwo z tym kolegą się spotykać, fuj, on też tak uważa :o i może się nam w mózgu włączyć to coś, ta blokada na rodzinę, do kolegi lub koleżanki :) i nawet nie trzba się znać z piaskownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
camp nou niestety wiem naprawde przez was, facetow, coras wiecej les bedzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
jak laska jest brzydka, to facet na nia nie poleci - wtedy mozna sie przyjaznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jak laska jest brzydka, to facet na nia nie poleci - wtedy mozna sie przyjaznic Po co przyjaźnić się z pasztetem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka tatusiowa
A ja kocham mojego ojca 😭 Zakochałam sie w nim :) Jest bardzo przystojny czuły opiekuńczy i tak cudownie całuje mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
tez kocham twojego tatusia:P camp nou tak na sprawe patrzac to w ogole przyjazn nie ma sensu. po co? skoro faceta mozna polubic to brzydka dziewczyne juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie mógł z brzydką się przyjaźnić :o Odrzuca mnie od pasztetów choćby nie wiem jak fajne były :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
no jak sam widok powoduje odruch wymiotny to fakt, przyjaxnic bym sie raczej nie chciala. ale jak ktos mi sie nie podoba a przypomina wygladem mino wszystko czlowieka, to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×