Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Dziewczyna ma przyjaciela

Polecane posty

Gość tak myślalam że to
ten pajac mariachi! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/10
nie wiedziałaś ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ile kobiet udaje orgazm latami No cóż, tylko współczuć Ci trzeba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/10
jasne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźń damsko-męska
istnieje. Zwykła, ludzka. czasami wiąże się z nadzieją jednej ze stron to prawda. natomiast nieodzowna do jej istnienia jest świadomość obu stron i chęć aby ta druga strona była szczęśliwa. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie dać szczęścia drugiej osobie, bo "tego czegoś" brakuje albo twoje priorytety są zdecydowanie inne niż twojego przyjaciela - po prostu nie wykonujesz kroku dalej. Wasze wpisy przywodzą mi na myśl jednostki, które chcą zjeść cukierka i mieć cukierka. To już trzylatki wiedzą, że się NIE DA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
to nie kobiet wina, ze faceci maja te (jedna z wielu) ulomnosc, ze sie nie potrafia kolegowac, przyjaznic zacznijcie dostrzegac w ludziach ludzi a nie tylko cialo, to moze nie bedzie was tak czesto rozporek swedzial:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to nie kobiet wina, ze faceci maja te (jedna z wielu) ulomnosc, ze sie nie potrafia kolegowac, przyjaznic Aha, a kobieta to niby nigdy nie zakochuje się w facecie, który jej nie chce i nie kocha? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że istnieje
przyjaźń damsko-męska. ja sobie nie wyobrażam być z facetem w zwiazku, który nie bedzie moim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa trafna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kobiet wina, ze faceci maja te (jedna z wielu) ulomnosc, ze sie nie potrafia kolegowac, przyjaznic i tu sie mylisz nie ma nic fajniejszego od meskiej przyjazni czy kumplowania sie tam gdzie sa baby to zawsze sa jakies problemy , faceci sa o wiele bardziej logiczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja sobie nie wyobrażam być z facetem w zwiazku, który nie bedzie moim przyjacielem. :o w filozfie zachiało jej się bawić :o Nie mówimy o takim przyjacielu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
camp nou ">> to nie kobiet wina, ze faceci maja te (jedna z wielu) ulomnosc, ze sie nie potrafia kolegowac, przyjaznic Aha, a kobieta to niby nigdy nie zakoch*je się w facecie, który jej nie chce i nie kocha?" Pewnie sie zakochuje, ale jaki to ma zwiazek? co ma zakochiwanie sie do nieumiejetnosci kolegowania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie sie zakoch*je, ale jaki to ma zwiazek? co ma zakochiwanie sie do nieumiejetnosci kolegowania sie?" Taki, że medal ma dwie strony i zwykła przyjaźń może przerodzić się w uczucie zarówno u faceta, jak i u dziewczyny, a z twojej wypowiedzi wynikało, ze tak ma tylko płeć mądrzejsza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camp nawet zmaina nickow
nic ci nie da. i tak jesteś burak. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to że burak to już inna
sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek12345
a ja mowie: zacznij sie starac, a typkowi przyjacielowi kontrolnie spusc oklep Znalem juz dwoch takich przyjaciol..Jestem sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
camp nou plec madrzejsza ma tak, ze moze zakochac sie w przyjacielu. plec glupsza zas "zakochuje" (wiadomo o co chodzi) sie najpierw i udaje przyjaciela sam napisales "Dziewczyna ma przyjaciela - chłopaka. Znaczy to, że on czuje do niej coś więcej i dlatego spędza z nią dużo czasu. Ona natomiast widzi w nim wyłącznie przyjaciela."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie mają empatii za grosz, czyli inteligencji emocjonalnej. To też prawda, potwierdzam :) Mówisz podobnie jak moja znajoma, jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
wyjatki sa, ale to wyjatki, rzadko spotykane, wiec chyba lepiej o wiekszosci porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja się przyjaźnię z bratem i kuzynami, przyjaciel to dla mnie właśnie taki brat i nawet jak bym bardzo chciała, to jak tu się z atkim bratem całować, nie mówiąc o czymś więcej :o Żadna tajemnica, mam na imię Magda, ale raczej się nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźni się z bratem i kuzynem :o grejt :o Grunt to poprawne zrozumienie tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×