Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie ufna i tyle

jestem zazdrosna o byłe mojego ukochanego.....

Polecane posty

hej moj problem polega na tym ze jestem cholernie zazdrosna o byle dziewczyny mojego ukochanego:( dla mnie robi sie to juz chore....i meczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn moj chlopak nie daje mi powodow konkretnych ale nie ukrywam ze dziewczyna przede mna ktora z nim byla jeszcze chyba o nim nie zapomniala ....caly czas wypisuje do niego i przychodzi do niego do pracy:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ JESTEM CIAGLE ZAZDROSNA O TO SAMA SIĘ O NIE PYTAM A POTEM NAKRĘCAM...WKURZA MMNIE TO JAK NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J A TO SIĘ PYTAM O NIE ZADAJE PYTANIA JAKIE BYŁY CO ZNIMI ROBIŁA POTEM MAM PRETENSJE CZMEU NIE ROBI TEGO ZE MNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo pytam o byle jakie byly a pozneij sie nakrecam i chodze wsciekla,...nie wiem moja zazdrosc chyba jest ilniejsza ode mnie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoomka
zdjęcia byłej? Jak jest z tobą? po co wkleja? po co daje na widok publiczny? zachowuje się bardzo nie fair. Rani ciebie. A była ma radochę, że jest wazniejsza niż ty. Bo jej kochanek fotek eks nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoomka
Jeżeli jest z nią powinien dbać o jej uczucia. emocje. Nie ranić jej ciągłym opowiadaniem o byłej, jej fotami, jej imieniem obok niego itp. A jak był tylko znajomą, o czym wiedzą wszyscy tym bardziej nie powinien wklejac fot fotomontazów.. to juz jest ponizej pasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdoomka chodzi o to ze on twierdzi ze on zapomnial o tych zdjeciach albo na kompie zapomnial pokasowac;/;/;/ tyle ze to bardzo bolalo jak zobaczylam ze zdjecia...z mysla jeszcze taka ze tamta jeszcze za nim lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobna sytuacje
tyle, ze mnie wkurzalo, ze moj partenr wogole z kims wczesnie był-głownie chodzilo mi osex, bo dla mnie jet on pierwszym pod kazdym wzgledem. i wydaje mi sie, ze to od faceta zalezy( w duzej mierze)czy przejdzie Ci to myslenie czy nie!! mnie ta mysl meczyla starsznie, az w koncu, jego najlepsza kumpela, kiedys do mnie zadzonila i powiedziala, ze zna Grzeska kope lat i nigdy nie widzila go tak szczesliwym jaki jest teraz ze mna, ze nidgy nie robił dla nikogo tyle co dla mnie, bo ona wie i czuje, ze pierwsza miłoscia jaka spotkal w swoim zyciu jestem ja!! a po drugie moj facet, nigdy o nich nie wspominał, raz jak sie zapytałam, to powiedzial, ze gdyby wczesniej wiedzial,ze mnie spotka czekal by na mnie, to co bylo wczesniej nie ma dla niego znaczenia i wszystko przezywa ze mna po raz pierwszy! to bylo i jest piekne! wiec porozmaiwaj, ze swoim partnerem, niech Cie przekona, ze ty i żadna inna!! albo poprostu nie pytaj go o jego byłe-bo sama sie nakrecasz tak jak ja wczesniej!!!to bez senu!!!!wiem,ze trudno,ale spobuj, najlepiej sprobujcie razem-przekonywac sie, ze wy dwoje i nikt inny sie dla was nie liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE MY MAMY JAKIŚ ZESPÓŁ CHOROBOWY ALE NIE WIEM PEWNEI NAM TO PRZEJDZIE A CO DO ZJEĆ TO BYM JE WYŻUCIŁA ALBO JEMU BM KAZAŁA WYRZUCIĆ I POWIEDZIAŁA ZEBY ZYŁ TERAŹNIEJSZOŚCIA ZE MNA A NIE OBRAZEM BYŁYCH NA ZDJECIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoomka
tak jest jak przeszłośc wpieprza się w to, co teraz. Ty masz problem to twoj facet wiec mowisz mu jaka jestes smutna itp A ona robi to samo, bo rywalizuje z tobą. Potem je łzy sa wazniejsze od twoich:O bo ona sama, bo dzieci.. a ma cud miod nie wie co to ZYCIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" miałam podobna sytuacje" ;D;D;D;D;D chodzi o to ze moj kochany tez tak mnie uswiadamia:) i jestem bardzo szczesliwa jak tak mowi .....ze jak by wiedzial ze mnie keidys spotka to chcialby cofnac czas i mnie odnalezc i mi powiedziec jak bedzie:):) ze dla niego byle nic nie znacza ze to ja go bardziej mecze tym tematem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKŁADNIE ALE DOBRZE ZE ONI JAKOS Z TYM WYTRZYMUJĄ I NIE ROBIĄ NAM JAZD O NASZYCH BYŁYCH WYOBRAŻASZ SOBIE TAKI HARDCORE NA CHACIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie wydaje ze oni tez myslal o naszych bylych ale jak moj powiedzial ze go nie interesuje przeszlosc... nie ukrywa ze jest w pewnym stopniu zazdrosny ale tego nie pokazuje...ale ja bysmy sie klucili nawzajem o byle i bylych to by byla sodoma w domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz takie i kobiety bywaja...ale ja i z charakteru jestem wredna i uparta i musze wszystko wiedziec:) pewnie i dlatego tez te klotnie o byle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoomka
wredny to jest ktoś kto wie, że kogoś zrani ale robi to.. np wie, ze fotka zrani ale daje ją, potem drugą ex kochanica wie, że rozmowy z nią ranią Ją więc specjalnie tylko czatuje by go hyc zahaczyć a to na gg a to na smsie. Taka zawaba ją bawi. Oby spotkało ją to samo. W życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×