Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja w sumie mieszkam w gorach:) bardzo blisko mam nad jezioro Zywieckie i w inne piekne okolice, wiec jedank zdecyduje sie na Baltyk. Wezme duzy parasol i bede sobie czytala na plazy i spacerowala wdychajac jod, ktory jest podobno bardzo potrzebny do rozwoju dzidzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że tak :D... i co najlepsze staraliśmy się tutaj w Polsce, nie długo, ale mimo wszystko i kurcze nic a tylko wyjechałam tam i proszę jak klimat nam przysłużył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPK, w sumie to bardzo fajne, u mnie odbylo sie wszystko pieknie ale na naszym starym wyrku:) wesolutka, jak zrobic taki suwaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja wiem czy fajne, jakoś wcześniej nad tym się nie zastanawiałam głębiej, wyszło, że jestem w ciąży i już :) nawet za szczególnego nastroju nie było, przynajmniej za poczęcia Łucji. a teraz znikam, pranie trzeba zrobić i za obiad się wciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
ja po moich własnych wyliczeniach wyliczyłam sobie 2 kwiecień ;] Zobaczymy jak bardzo sie pomyliłam. W poniedziałek mam wizyt u lekarza i mi powie ;D Obecnie jestem w 7 tyg. :D znaczy za 4 dni 7 ;] zawyżyłam troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z babiej góry
Można się jeszcze dołączyć? :) ja też mam dwójkę dzieci w wieku lat 8 (bliźnięta) Szymon i Zuzka, jestem z nich niesamowicie dumna, chociaż przyznam, że było ciężko, ale nie zmienia to faktu, że zdecydowaliśmy się na kolejnego potomka albo potomkinię :) imiona też już mamy w miarę wybrane (raczej listę imion), ppk masz córkę o imieniu Łucja? mi się to imię strasznie podoba, ale zdrobnienie Lucy już mniej, mam jeszcze w zanadrzu Ramonę, Gabrysię i Alicję :) a jak będzie potomek, to Miłosz albo Mikołaj. Wizytę u gina, który potwierdzi ciążę mam dopiero w poniedziałek za tydzień, ale zrobiłam 3 testy w odstępach czasowych kilka dni i wszystkie wychodzą pozytywnie, więc mam nadzieję, że żadnej pomyłki nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z babiej góry
dzieki za przyjęcie :) pozwolę sobie również skorzystać z podanego linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, nikogo nie ma? Właściwie w wolnej chwili nad obiadem bym pomyślała, a że z reguły przysparza mi on problemów, to mi się trochę schodzi. Może pizze zamówię dzisiaj i już, nawet chyba mam ochotę. Dziewuszki a wy długo się starałyście o maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarownica, obliczylas na kiedy masz termin? Dzieki wesolutka, pozniej popatrze na suwaczki bo teraz nawal roboty:) Hm, pizze w sumie bym tez zjadla mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wzmianka odnośnie imienia dla dziewczynki, ostatnio bardzo zakochałam się w \"Opowieściach z Narnii\" to przez moje dzieciaki i tam była właśnie Zuzanna i Łucja ( moja córa to Zuza) i ona ostatnio do mnie (bo już wiedzą, że spodziewam się dziecka), że jak to będzie dziewczynka, to koniecznie muszę nazwać ją Łucja, imię właściwie fajne, ale to zdrobnienie mi się z Lucyną kojarzy a tego imienia znowu nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie wcale nie staralismy, po prostu wyszlo i juz :) i jestem caly czas czasem na chwile odejde do tv ;) i niedlugo ide do mamci na obiadka, bo jutro jedziemy do wawy do centrum onkologii omowic ten zabieg i zapisac sie na termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki na pierwsze dziecko to musiałąm czekać nie długo bo jakieś 4 miesiące po ślubie zaszłam w ciążę a na drugie ..? nad drugim chciałąm zacząć mysleć jakoś na zimę tego roku , ale wyszło inaczej więc tez szybciutko . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wskazuje kalkulator, to wychodzi 5 tc i 3 dzień a termin porodu to 6.04, tak trochę z dystansem podchodzę do tego, ale opcjonalnie mogę przyjąć tą datę za słuszną, bo właściwie do wizyty mam jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym mie3c Agatke albo Justyne a jesli bylby chlopak to PAwel albo Michal. tak bylo kiedys a teraz to juz sama nie wiem... pewnie przyjdzie samo ;) mialam nazywas sie Ania, ale ojciec protestowal i w koncu wyszlo na tym ze jestem Marzena Marta :) ale od maloego w domu mowili do mnie Marta wiec zawsze gdzie moge tak sie przedstawiam, w pracy w szkole zawsze bylam Marzena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×