Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gratuluję ciast:) Narobiłyście smaku tylko:) Dodałam dwa zdjęcia na fotosik. Wpadłam na chwilkę i już lecę więc dobrej nocki, będę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie o body: lepsze rozpinane czy wkładane przez głowę? Czy to bez różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że rozpinane łatwiej założyć, faktycznie narobiłyście ochoty na ciasto, a ja w domu nawet nic slodkiego nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystkie zakladane przez glowke, ale z zakladkami po bokach zeby nie bylo pryblemow z zakladaniem, przyznam sie ze bodziakow rozpinanych to ja nie widzialam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze sklepow też nie kojarzę,ale na allegro jest parę fajnych i tak się zastanawiam nad zakupem,bo szczerze mówiąc boję się wszelkich koszulek i body zakładanych przez głowkę:) Jak nabiorę wprawy to pewnie mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja..chyba pomylilam bodziaki z pajacykami.dziewczyny a co myslicie o poduszce poprodowej takiej z dziurką? używałyście lub slyszałyscie cos o tym?czy lepsze kółko takie dmuchane do pływania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Jakaś dziwnie zmęczona... o godzinie 18 byłam gotowa położyć się i spać... O 20 myślałam że to już 22 a teraz właśnie zbieram się do spania... Jeszcze tylko myju-myju... i to czego boję się najbardziej... strzyżenie...;] mężczyznę mego muszę wykorzystać. Widziałam że temat bodów. Ja mam dużo owych i to zakładanych przez głowkę ale i takich które z boczku przez cała długość sie rozpinają. Koleżanki które mają pociechy swe bardzo sobie chwalą te rozpinane po długości.;] Pajacyki swoją drogą mikołajamamo ;D Narobiłyście mi smaka na drożdżówkę i jutro jak będę jechała rano do lekarza to sobie wstąpię do cukierni i sobie kupię taką swojską ;] A jak tato wróci mój to namówię go na warkocza drożdżowego. ;] Zaczynam rozmyślania nad podziękowaniem dla rodziców na ślub. I nad tym co można im ładnego kupić oprócz tradycyjnie kwiatów. Pomóżcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Alle produkcja !!! Juz 3 poddejscia zrobilam zeby cos napisac i zanim doczytam to juz mnie tak zebra bolaly od siedzenia przy kompie ze sie musialam polozyc. Dzis mialam bardzo ciezki dzien. I mnie dopadlo przeziebienie ...do tego caly dzien jezdzilam z moim po sklapach ale za to kupilismy kafelki do lazienki oraz komode dla dzidzi. Do tego wrzucilam 2 nowe moje brzuchole na fotosik: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb4e204be0fac4b2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5cdbf15ada4c925.html a tak ogolnie to jestem obolala wszedzie po tym dzisiejszym wypadzie od rana.....a tu sie na spanie nie zanosi bo nos zatkany..... Moja psiocha tez zapuchnieta na szczescie nie sina;) Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaggieBlue to zwykle badanie krzywej cukrowej wiec raczej nie trzeba powtarzac tylko mi ten pierwszy i jedyny wyszedl wysoki dlatego podejrzewaja cukrzyce a z tego co slyszalam to osoby ktore maja cukrzyce maja duze dzieci ale nie dotyczy to osob ktorym wynik krzywej cukrowej wyszedl prawidlowy takze nie masz sie o co martwic twoj poprostu rosnie zdrowo moj byc moze z powodu cukrzycy ale to sie okarze jutro jade do diabetyka zobaczymy co wyjdzie mam nadzieje ze to tylko jakis czeski blad w laboratorium jesli nie ...... ;/ obowiazuje mnie scisla dieta pozbawiona cukrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana my z mezem zamiast kwiatow kupilismy takie ksiegi z podziekowaniami w sklepie ze slubnymi artykulami po jednej dla pary rodzicow. Zlozylismy tam tylko podpisy i gotowe. Stoja im na meblach do tej pory a po kwiatach nie byloby juz sladu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu dobry pomysł... i racja z tymi kwiatami... my myśleliśmy o jakimś ładnym zdjęciu w ładnych ramkach.. .ale później doszliśmy do wniosku że jednak nie bo przecież zdjęcia ze ślubu będą mieli wiec po co "zastawiać" im komody naszymi fotografiami ;D Jutro wstąpię do sklepów i się rozejrzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku i Izabart brzuszki super:) kociak też rozkoszny:) Orzeszku posyłam Ci na maila 2 zabawne filmiki z kociakami:) a to moje ciasto nie jest takie znowu dobre:( urosło ale dałam za mało dżemiku i posypki i jest mało słodkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana Mamo, a może ramka cyfrowa http://allegro.pl/item534278861_ramka_cyfrowa_foto_7_liteon_promocja_f_vat.html Moglibyście wrzucić na nią zdjęcia swoje z dzieciństwa, ze ślubu i za niedługo Waszego bobaska, zdjęcia zmieniają się z jakąś tam częstotliwością. My mieliśmy to kupić naszym rodzicom w podzięce na naszym ślubie, ale potem przypomnieliśmy sobie, że przecież nie mają aparatów foto, więc dostali aparaty :) Bo ja preferuję funkcjonalne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta akurat nie jest najtańsza, ale na allegro można kupić w przystępniejszej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy również dobry pomysł ;] hm... poproszę więcej propozycji bym mogła się pogłowić ;] Widzę że przy weekendach nie ma nas tu zbyt wiele ;) Wiec ja też uciekam... ;] mój jeszcze jakieś wygibasy tu ćwiczy więc popatrzę na jego prężące się mięśnie ;D Dobranoc brzuszki ;] Do jutra :***** ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez wstalam, ale wczoraj dluuugo spac mi sie nie chcialo... klawiatura mi sie poprzestawiala i nie moge sift uzywac bo cos sie z ekranem dzieje... buuu na szczescie maz ma wolne caly tydzien- ma opieke na corcie to mi przestawi ;D co do kolka poporodowego to nie mialam i tym razem nie kupuje - dalam rade bez.. legally where are you ;D zawsze pierwsza jestes.. moja malutka strasznie kaszle, szkoda mi jej bo jej sie ta flegma odrywa i ja przydusza.. aaaaa juz wiem co mialam wam pisac ;D wczoraj przypomnialam sobie ze w teraz moje malenstwo otwiera juz oczka i jezdzilismy z mezem taka mala latareczka po brzuchu w nocy i wyobrazcie sobie ze za swiatelkiem podazala mala raczka, albo nozka ;D normalnie az gesia skorke mialam z wrazenia.. wkurza mnie brak wykrzyknikow nawiasow i pytajnikow... Wrr ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja juz tez dawno wstalam... po sniadanku prysznicu i makup juz zrobiony i zaraz wychodze. tak sie cieszylam ze pyknie nam 4 lata a chwile pozniej mielismy wojne ;/ przykro mi bylo strasznie, zdenerwowalam sie poplakalam jak zawsze gdy chodzi o ta sprawe :( ale pozniej przyszedl mnie przeprosic, tylko co z tego jak za jakis czas sytuacja sie powtorzy?? bo to sie ciagnie odkad jestesmy razem wrrrrrr dzis zaczynamy remont, najpierw sypialnia, wiec po pracy A jedziemy na zakupy po farby. na te kilka dni mamy nocleg u jego siostry, bo wyjechala wczoraj nad morze. Sylwia dobrze ze juz wyszlas ze szpitala :) kurcze moje paskudne rozstepy sa coraz wieksze na brzuchu. nic nie pomaga smarowanko, troche za pozno sie za to wzielam :( z jednej strony skoro juz sa to dobrze ze na samym dole brzucha nad lonem, a z drugiej strony moglby ich w ogole nie byc. maly stasznie mi nisko lezy i pewnie dlatego w tym miejscu wychodza. mroweczki chyba wieczorem wyprobujemy latarke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Ja miałam dzisiaj koszmarny sen:( śniło mi się, że nie nadążamy ze sterylizacją pieluch (nie wiem skąd taki pomysł) i że z cyca zamiast mleka płynie mi krew... brrrr. Jak się obudziłam to aż sprawdzałam. Nie czytam już przed snem poradników i gazet. Mróweczki to ciekawe z tą latarką:) Tak sobie właśnie myśle, że te z nas co mają termin na pocz kwietnia być może za 6 tyg maluszki już z nami będą:) Spadam bo umówiłam sie na mieście z mamą. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej myszki kochane:) Mróweczki jestem jestem pospałam dzisiaj sobie:D:P:P:P Jakoś dobrze mi sie spało... Poszłam rano się umyć... i czuje od godziny takie dziwne parce w dole brzucha.. nie wiem co to może być? Brzucho twardy jak kamień..ale nie boli..tylko to cholerne parcie.. jak nie przejdzie po Nospie (wziełam własnie) i polegunku za 2-4 h chyba pojae na izbe:(.. Bo lekarz mi kazał jak coś by sie działo do anst wizyty nie zwlekac tylko jechac przy tej szyjce mojej:/ Zasmarkana... jaka niespodzianka wczoraj miła Cię spotkała:):) Extra!!!:) To się dziś w nocy wysciskaliście heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mąż wyjechał dziś niestety ale za jakieś 2 godzinki będzie u mnie koleżanka i zostanie do jutra:) Zawsze raźniej. Zasmarkana my też nie chcieliśmy dawać kwiatów i daliśmy rodzicom oprawione w ramkę trzy nasze zdjęcia. Tylko to była taka duża ramka i duże zdjęcia w środku. A po ślubie zamówiliśmy jeszcze dla nich ze studio takie duuuże zdjęcie. Ale wiedzieliśmy, że oni by chcieli coś takiego powiesić. Zawsze tak jest, że jak któraś zamieści jakieś nowe zdjęcia to mi się akurat nie otwierają. Za którymś podejściem dopiero. Ale w końcu zobaczyłam Iza Twój brzuszek:) Fajniusi. Ten sweterek biały też:) My wczoraj wieczorem też wybraliśmy się na zakupy bo mąż chciał kupić spodnie i powiem Wam, że dziś czuję jak bolą mnie chyba mięśnie w pachwinach - niby dużo chodzenia nie było, ale odczuwam to dziś. Finał zakupów był taki, że mąż spodni nie kupił za to ja kupiłam trzy zwykłe bawełniane dłuższe bluzeczki w Tally Weil. Lubię ten sklep bo poza jakimiś wymyślnymi rzeczami są czasem też takie zwykłe i takie mi się udało kupić a jedna kosztowała 30zł. Filka dzięki za filmiki:) Uwielbiam takie z kociakami:D Mróweczki, muszę też spróbować tego z latarką:) Brzmi super:) Kiedyś pytałam czy ochraniacz do łożeczka też trzeba prać i nie było odpowiedzi więc ponawiam pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, właśnie przeczytałam jak jedna dziewczyna ze styczniówek opisała swój poród... normalnie ciarki przechodzą ile się musiała omęczyć i kazali jej naturalnie rodzić. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacze pralam normalnie w pralce kilkakrotnie i sa oki do tej pory :) Legally to faktycznie poczekaj z godzinke a jak cos to jedz do szpitala.. nie ma zartow z brzuchem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnióweczki! Młoda poszła do szkoły, a ja chyc do wyrka do 11 pospałam. Moja koleżanka zgaga opuściła mnie na dwa dni, mam nadzieję, że nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Szukam znów wózka na allegro,ale nie mogę nic wybrać. Poza tym kusi mnie,żeby zamówić ciuszki,ale niewiem jakie one będą gatunkowo. Orzeszku Ty chyba jakieś zamawiałaś przez internet, z allegro czy innej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, zamawiałam z allegro 7pack body. Jestem zadowolona, bardzo ładna bawełna, mięciutkie, dobrze wykończone. Już szukam linku. http://www.allegro.pl/item536632181_early_days_body_7_pack_rozne_wzory_62_0_3m.html Ja mam te z nr 8. Może gdzieś w innych aukcjach będą inne wzory. Ja sama zobaczę potem czy nie ma takich z długim rękawkiem, bo kupiłam te z krótkim a jakby były jeszcze z długim to też bez zastanowienia bym brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki chyba Nospa zadziałała bo przeszło:) Leże:) .. jakis taki szary i nijaki dzisiaj ten dzien.... nie wiem czemu tak to odbieram... ja już chcę wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×