Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Mi brakuje już seksu:(:( aż mojemu sie skarżę.. a kategorycznie mam zabronione:( Alison.. odpada odpada... hhe. U nas może jakieś kino?Lub romantyczny spacer;) Nie wiem.. jeszcze szczerze mówiąc nie myślałam zbytnio;)Ciekawe czy mój Kamil pomyślał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z moim mężczyzną od początku ciąży przytyliśmy tyle samo kg :) Ciekawe tylko czy on też tak w jeden dzień zrzuci kilka ;) Śmiejemy się, że on nosi bliźniaka :) Alison, ja mam termin na 26 kwietnia, Ty masz chyba wcześniej z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy ja mam na 18,ale to nic nie znaczy przecież:)No to fajnie,ze idziesz tam dzisiaj.Koniecznie daj znać jak wrócisz.Powiedz jeszcze ile za usg płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już 10.5 na plusie i teraz waże 58. Ciekawe ile jeszcze przytyje do końca:) Legally też sie zastanawiałam nad Walentynkami,może kolacja albo jakas knajpka... Niewiem jeszcze,ale jednego jestem pewna -mój mężuś jak zwykle zapomni:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam sie dzis poznawo bo rano poszłam na te obciazenie glukoza i wiecie co w przychodni mnie bol złapał i lekarz mi załozył ten pesar jednak bo szyjka juz tylko 16mm ma i teraz to juz plackiem leze niby mowił ze to nie bedzie bolec a terz mnie boli cały brzuch i pipcia nie zycze nikomu paskudnie sie czuje moj krzysio wział urlop od jutra i bedzie ze mna siedział zebym sie nie załamywała pozdrawiam was wszystkie serdecznie legally uwazaj na siebie i kina w walentynki nie polecam bo mi lekarz mowił ze nawet siedzenie dłuzej przy tak krotkiej szyjce odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze Alison, że zapomniałam zapytać z tego wszystkiego jak już udało się wcisnąć mnie na termin w tym tygodniu. Ale myślę, że około 200zł. Nasze terminy porodów nie są aż tak odległe, więc jest duże prawdopodobieństwo spotkania :) Fajnie A zależało mi żeby właśnie tam jechać na to usg żeby mój mąż poznał trasę i w bólach nie woził mnie po całym Krakowie jak już się poród zacznie :) Ale i tak jeśli do 36 tygodnia wszystko będzie dobrze, to mamy mieć wizytę tam u lekarza, który wstępnie nas zakwalifikuje do porodu wodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki. Angela uważaj na siebie. Mikołajamomo jak dla mnie ta poduszka jest zbędna bo do roku czsu nie zaleca się żadnych poduszek. Mój synek dopiero jak skończył rok dostał poduszkę i to tą cienką z kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka.. ...współczuje słoneczko..ale z tym pessarem to zawsze bezpieczniej niz tak bez...wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) Jak kino to moj by mnie zawiózł samochodem..i odwiózł..smiał si tez ze zaniesie mnie na sale do kina:D...(oj chyba prawie 70 kg...słonika by nie uniósł:D hehehh).. sam wazy ok 80 kg;) przy 190 cm...wiec nieduzo;) Masz racje ,ze kino odpada... raczej filmik na DVD w domku;).. spacer tez nienajlepszy pomysł..chyba,ze po pokoju:D Leze dopiero 4 dni a już mysle o spacerach: Jakby mój gin to tylko słyszał:P Ciekawe jak moja szyjka i Mróweczki;).. mam nadz,ze juz się nie skraca.. zobaczymy za tydz;)na wizycie.. heh. Angelka... buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, nie martw się, najważniejsze że masz kochającego mężczyznę, który będzie Ci towarzyszył w Twojej doli i niedoli ;) Wszystko będzie dobrze! Ja naszemu bobasowi, też raczej nie kupię poduszeczki, bo słyszałam że niemowlak powinien spać na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też nie kupie swojemu maluchowi pouszeczki... moja koleżanka podkładała pieluszke tetrowa op jak maluch rok skończyl kupiła mu poduszeczke. A macie zamiar kupic/ badz juz kupiłyscie monitorek oddechu? Kosztuje ok 400zł.. i podobno rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to mnie przekonalyscie i jej nie kupie :) monitorka oddechu tez nie, wogole nie bralam go pod uwage, za to zastanawiam sie jeszcze nad nawilzaczem powietrza, sama sie w nocy budze i mi duszno i do tego wypijam litry wody a co dopiwero maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
żadnego monitora oddechu nie będę kupować! no chyba, że dzidzi chore się urodzi. za to kupie elektryczną nianię (a raczej pożyczę) bo przyda się na wyjazdach wakacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jak tam dziewczyny z wagą stoją Wasi mężczyzni poczas waszej ciązy? Peggy pisała..że mąz przybiera równo z nią- gdzieś czytałam,że to normalne i przyszły tata na swój sposób przeżywa ciążę;) Mój nie przytył ani grama..;) 81 kg... 190 cm wzrostu... szczupaczek jak zawsze;)...mimo,że jada jeszcze wiecej oe mnie w ciązy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisujecie ;D Arletko wesele na 100 osób. ;] Któraś mamunia pisała o : ROZSTĘPACH - brak, na szczęście... ;] NOGACH - dwie serdelki >(SSSSSSSSSSS)< >(SSSSSSSSSSSS)< to są serdelki ;D PIERŚCIONKACH - z rana paluszki spuchnięte,ale przechodzi opuchlizna za dnia ;] WADZE - 70 kg. czyli 18 na plusie. ;| SEKSIE - u mnie tez ochota jest na dotykanko i mizianko ale mnie zaraz wszystko zaczyna boleć, ale jak już coś jest to jakoś zaciskam nogi bo po co tata ma małego po głowie pukać, mam takie wyobrażenie głupie ;P WALENTYNKI - jak nigdy nie mogę się doczekać ;D A co do własnej przewidywalności porodu to u mnie bedzie to 26 - 28 marzec ;] Kolejna wizyta u doktora 2 marca w mojego mężczyzny urodziny :) I mam ochotę na lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wlasnie jestem ciekawa co z tymi naszymi szyjkami bedzie.. bo po 30 tyg chyba sie juz pessara nie zaklada nie?? Powiem wam ze jak moj maz przytyl razem ze mna w poprzedniej ciazy to tak mu zostalo :) Poduszeczki tez nie bede stosowac zadnej, a monitorki bezdechu to raczej przy wczesniaczkach.... No i sie nie przespalam.. przyszla moja mama i dopiero poszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally - a co do tycia mężczyzn mój też przytył... 3 kg. Waży 95. przy wzroście 193 ;] Ale waga poszła w górę wraz o ostatnimi miesiacami ;] oo... i położna mi dziś wpisała 32 tydzień w kartę ;] A mój mały wielkością 31 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki pesar mozna załozyc do 32 tc tylko pod warunkiem ze niema zadnego stanu zapalnego i niema zadnego rozwarcia tak mowił mi dzis ten gin co u niego byłam tylkotrzeba go zdjac jak ciaza ma 36tygodni czyli pierwszego dnia 37tc tylko to kosztuje bo ten zabieg nie jest refundowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra temat prania juz przerobiony :) to teraz prasowanie :) w jakich temperaturach prasujecie?ja dzis wyprasuje pieluchy i schowam żeby mieć mnie roboty pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 13 kg na plusie:( ciekawe ile jeszcze przybędzie, w 9 mies się już ponoć nie przybiera. Ktoś pisał, że uzywał pharmaceris? był dobry bo się właśnie zastanawiałam nad kupnem, jest też taki poporodowy. Angela bądź dzielna, to już nie długo. Mój mężuś niby przytył bo nie zapina się w jednych spodniach ale na wadze tego nie widać. Teraz ważymy tak samo:) U mnie na razie rozstępów brak ale pewnie jeszcze wszystko przede mną. Mikołajamama ja ciuszki prasowałam tak jak wynikało z metki, zdaje się na dwójce ale pieluchy to chyba mozna w najwyższej nawet prasować. Co do pieluch to czy ktoś kupował na allegro? bo widze, że ceny są znacznie korzystniejsze niż w sklepie tylko się zastanawiam nad ich jakością Mój mężuś jest w walentynki po nocce i idzie też na nockę więc będe sama. Ale jakoś nie przywiązałam się do tego \'\'święta\'\', w ogóle jestem przeciwnikiem mas. Wszyscy się nagle budzą i nie ma miejsc w kinach i knajpach. My uważamy, że walentynki mamy co dzień bo kochamy się nie tylko od święta:) Ja poduszeczke mam do kompletu ale to będzie na później. Monitora oddechu nie kupuje. Kupiłam za to wałeczki do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka tez kupiłam wałeczki :) co do pieluch na allegro to nie kupowalam bo stwierdzialam ze doliczajac koszty wysylaki wyjdzie tto samo co kupie w sklepie a przynajmniej wiem jakiej sa jakości, jesli masz ikee blisko polecam po 3 szt pakowane za 13 zł rewelacyjnie grube są.a flanelki w pepco za 4,9 mi wpadły w oko, ale nigdzie nie moge znalesc takich najzwyklejszych białych dobrej jakosci wszedzie są cienikutki jak gaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka ja uzywam pharmaceries i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona tez chce kupic te po porodzie boznajoma mi polecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad tymi wałeczkami do spania,nawilżacz napewno zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos szukal tabelki- jest na 303 stronie, znowu sie zrobil w niej balagan powpisywaly sie dziewczyny ktore sie wiecej nie odezwaly, swoja drogą baderka i matyjasowa sie nie odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny, że od dłuższego czasu sobie myślę, że czas przenieś się na jakieś porywatne forum. Wiem, że jest taka możliwość, ale nie wiem jak to zrobić. Może któraś się orientuje jak to załatwić. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. Gosia ze chcesz nas opuscic? my sietu juz znamy wszystkie do porodu tak malo zostalo ze szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie właśnia proponuję abyśmy wszystkie na priva się przeniosły, ale nie wiek jak takie forum się zakłada. Wiem tylko, że jest zabezpieczone hasłem i nikt poza nami by nie miał tam wstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez kiedys myslalam o takim zamknietym forum... tylko nie wiem czy na kafeterii jest taka mozliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×