Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaa3

wyszczuplanie twarzy

Polecane posty

Gość po wyszczupleniuuuu
hej miałam robione wyszczuplenie twarzy przez wycięcie poduszek tłuszczowych z policzków ,buccal fat. Robiłam to w stanach zjednoczonych łącznie z liposukcją podbrodka i płakac mi sie chce ;( lekarz mnie ostrzegal kilkakrotnie ze efekt moze byc albo mało widoczny albo wręcz przeciwnie zbyt chuda twarz. No i niestety mam to drugie , uparłam sie i mam za swoje. Wyglądam staro, ludzie mi dawali wczesniej ok 28 lat ,mam 30. Teraz wyglądam jak kobieta po chemii albo wychudzona 40stka. Umowilam sie na wypelnienie policzków Volumą , podbródek jest ok. Jesli ktos chce moge pokazac fotki na maila, nie oszpecajcie sie ,bedziecie zalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florrrka
A ja zaczełabym na samym poczatku od mezoterapi. Wiadomo ze ona moze nie daje az tak spektakularnych efektów jak volumetria, ale na samym początku w zupełności wystarczy. Zwłaszcza jesli nasza skóra jest zwiotczała i mało jędrna. Moja mama tak robi- chodzi na zabiegu stretchcare i dzięki nim jej twarz jest zdecydowanie ujędrniona, gładsza, i sprawia wrażenie wymodelowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! mam prośbę do dziewczyny, która wykonała zabieg wycięcia poduszek tłuszczowych w twarzy tj. buccal fat w USA o przesłanie mi zdjęć na maila? tzn. twarzy od przodu jak była "pyzata" oraz twarzy po zabiegu? Bardzo proszę, gdyż to dla mnie ważne, poważnie rozważam taki zabieg. blackvelvet1207@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesska25
moim zdaniem nie potrzeba zabiegu, ja miałam trochę za dużo tłuszczyku na policzkach i podbródku, chodziłam i smęciłam aż mama kpiła mi takie cudo http://www.dslaboratories.pl/11,vexum.sl.htmle (mamo chwała Ci za to), wyraźnie jakby "ściąga" twarz tzn robi delikatny lifting, a po jakichś dwóch tygodniach poprawia się rysunek tzn. nadmiarowy tluszczyk zaczyna znikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzyna635
Hej. Czy ktoś z Was miał zrobiony zabieg buccal fat ( wycięcia poduszek Bichata) i mógłby podzielić się zdjęciami? Od dłuższego czasu planuje poddać się temu zabiegowi i chciałabym zobaczyć efekty przed i po ;) będę bardzo wdzięczna za zdjęcia katarzyna.nowak635@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1111111
bardzo prosze o zdjecia po jestem zainteresowana zabiegiem bucal fat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszczuplanie twarzy, a w zasadzie odchudzanie jak dla mnie jest swietnym zabiegiem. Sama taki przeszłam i uważam, że warto sobie na niego pozwolić. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie trafic na jakiś pseudo fachowców, bo tylko krzywdę sobie urządzicie. Ja oddałam się w ręce tych http://www.bellazone.pl/zabiegi-na-twarzy.html i nie żałyuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz można optycznie wyszczuplić m.in. Przy użyciu zabiegu hydrolift. Są to nici hialuronowe, dzięki którym można modelować kształt twarzy. Miałam ten zabieg robiony w Arte Clinic jakiś czas temu i spodobał mi się efekt ze względu na jego naturalność. Jest widocznie szczuplejsza twarz, ale nikt by nie powiedział że jest to wynik wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszczuplałam, ale brzuch w klinice Knakiewicza i no zabieg do przyjemnych nie należy, ale byłam gotowa trochę pocierpieć dla późniejszych efektów, które naprawdę były takie jak oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynaaaa25
Hej. Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia związane z wycięciem poduszki bichata? Bardzo mi zależy na opiniach. Poważnie rozważam ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×