Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość druga w kolejce
... ktore jutro moze byc juz czarne, prawda brum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi pochlebiacie i bardzo mi miło, ale - nie jestem do wzięcia:) Innymi słowy, wirtualnie mogę zrobić wszystko, w realu mam moją sukę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
szkoda Stanowczy... :((, mam nadzieje znalezc takiego jak Ty w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj tematu "zaopiekuję się" i Adolfa Stanowczego - z tym, że on jest młodszy o ile się nie mylę :) I skąd wiesz, czy w realu też jestem taki milutki? :) Ale głowa do góry - jeśli szukasz to znajdziesz. Tylko... uważaj... Brum, będziesz zazdrosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
jesli nie bedzie taki milutki... to jeszcze bardziej bede go pragnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale klęczenie w kącie nie boli - w naszym mniemaniu:) Troszkę może boleć klaps dłonią... Oczywiście jak klęczysz, naga, z wypiętym tyłeczkiem... Troszkę bardziej boli palcat... szpicruta... Ale prawdziwy ból zaczyna się, gdy ciągnięta za włosy zostaniesz zawleczona do łazienki bo nie chciałaś swojemu panu rozpiąć spodni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
alez oczywiscie, jest wina - musi byc kara... :) bolu sie nie boje :) wiec bede niepokorna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
Hmm... Stanowczy... Ty mi sie zdecydowanie bardziej "podobasz"... Adolf jest troszke... Hmmm... miekki? Natomist Ty swojs sila slowa pisanego rzucasz mnie na kolana, juz klecze, widzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm... to mi się podoba... suczki, które sa pokorne w ogóle nie pobudzają wyobraźni... no no no... troszkę zazdroszczę Adolfowi...:) Zdominowanie krnąbrnej samicy... już na samą myśl robi się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
tylko jeden? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga - bezwstydnie mnie podrywasz :) Słowo pisane możesz ode mnie dostać... jak jeszcze troszkę poklęczysz... może nawet każę Ci udowodnić, że jesteś posłuszną suką... Chyba podoba Ci się myśl o absolutnym podporządkowaniu... o strachu, gdy nie wiesz, czy za chwilę dostaniesz nagrodę czy karę.... i czy kara będzie bardzo poniżająca... i co się stanie, jeśli będziesz się opierać.... A swoją drogą jakby Adolf przeczytał, że jest ... miekki... to kazałby Ci czekać na wycieraczce na pozwolenie zabrania głosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, wiem, że jesteś zazdrosna, trudno. I co robią moje suki to ja decyduję a nie Ty. To, że coś Ci się nie podoba nie znaczy, że nie sprawia przyjemności komuś innemu. Myślałem, że już to wyjaśniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
i wlasnie na to licze, Stanowczy... ale bede krnabrna... zeby nie bylo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz go ładnie poprosić o opiekę... żeby Cię wyprowadzał... karmił... tresował... żebyś pokazał Ci, gdzie jest Twoje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga w kolejce
moze jutro go poprosze...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga, chyba żartujesz? Oczywiście powórzę mu, że czekałaś z proszeniem. Od razu chcesz zacząć od kary? Poproś teraz. Ładnie. Zainteresuj go. Przekonaj, że jesteś materiałem na sukę. Ale stawiać się zacznij później. Możesz napisać, że ja Ci tak poradziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, wiesz co mi się w Tobie podoba? Dajesz się prowadzić za rączkę,jak dziecko:) Piszesz dokładnie to, co chcę, żebyś napisała. Jesteś tak zaprogramowana no to, żeby mieć odmienne zdanie, że zrobiłaś się całkowicie przewidywalna:) Nie zamierzam bawić sie w analizę Twojej osobowości, ale uwierz mi na słowo - mógłbym już o Tobie sporo powiedzieć. I myślę, że byłaby to trafniejsza ocena niż Twoja dotycząca mnie:) Ale najważniejsze, że Cię pociągam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikras
a moze wymyslisz jakas scenke dla mnie.moj facet lubi byc ponizany i jak go sie bije i traktuje jak smiecia...moze przedstaw mi swoj scenariusz napewno go wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... a Ciebie to kręci? Bo jeśli nie, to nie baw się w to... A jeśli tak - zrób mu niespodziankę. Kup wibrator i potraktuj jak kobietę. Najpierw go popieść, podnieć, nic mu nie mów... Niech uklęknie nad Tobą, tak jak do 69, nasmaruj mu tyłek lubrykantem i go zerżnij. A w ogóle to zastanawiam się, czy przypadkiem Ty nie jesteś facetem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, kotku, już wspominałem - nie jesteś w stanie podnieść mi ciśnienia:) żadnego, żeby była jasność:) Nie obrazisz mnie, nie wkurzysz i nie podniecisz:) Ale dbaj o swoje, nie chcę mieć wyrzutów tego, no, jak mu tam... zazwyczaj ludzie to mają.... sumienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikras
jestem kobietka...chodzilo mi o cos bardziej pikantnego ale oki..z wibratorem juz prubowalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikras
bardziej lubie jesli to on ma nademna wladze i traktuje mnie jak swoja suke..bardziej mnie to podnieca.ale od kilku dni chce zebysmy sie zamienili rolami.probowalam nim zadzic i traktowac go jak swojego sluge,ale w krotkim czasie brakuje mi pomyslow na ponizenie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ostrzej? No jakoś brak mi weny na poniżenie faceta:) Jak się spuści niech zliże swoją spermę... nasikaj mu na twarz... a jeśli to nie pomoże to znajdź jakiegoś faceta bi. Zwiąż tego swojego, niech patrzy jak tamten rżnie Ciebie a potem niech zrobi to samo z nim. Kurcze, to było jak wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikras
z ta sperma i nasikaniem to niezly pomysl...dziekkiiii z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×