Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Brum, nie wiem czy pamiętasz że siedzisz za karę. Nie możesz tego lubić. Zresztą jakie siedzisz??? Na kolanach czekasz aż Ci przyleję! Szpicruta, pejcz, pas czy dloń? Możesz wybrać. I w posladek czy pomiędzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku, przeginasz. Błagaj o przebaczenie, przynieś smycz w zębach, przyleje Ci nią między pośladki. Wzdłuż pleców... Będziesz klęczeć przede mną na czworaka, patrzeć mi w oczy i nie waż się mrugnąć... Tylko jęknij, to powtórzę... Ciekawe gdzie sięgnie końcówka smyczy.... Jeśli mi się spodoba to przyciągnę Cię za włosy... będę Cię tłukł a Ty mnie popieścisz... spróbuj zacisnąć zęby suko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Brum. Jakbym Cię nie lubił to bym zrobił Ci krzywdę. A tak możesz mi przynieść piwo... wypiję i dam Ci butelkę do zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie boli tyleczek
od ostrego bzykania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie boli tyleczek
zazdroscicie? no moze jest fajnie ale pozniej boli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, nie masz własnego życia, że tak bardzo interesuje Cię czyjeś? A może jest tak jak pisała Brum - po prostu lecisz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, pod płaszczykiem ironii ukrywasz swoje zainteresowanie... a tak naprawdę nic nie potrafisz o mnie powiedzieć. Nawet nie jesteś pewna czy jestem mężczyzną czy kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×