Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Mało_stanowczy---> Ty się nie śmiej tylko wachluj :) Może być czym innym, w tej kwestii mało wybredna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> nigdy nie ostałam :) I nie dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś za wcześnie wstałem bo albo chodzi Ci o wałek Neit albo nie wiem. :) Ściemniasz coś i chyba wyślę Cię do kąta. Jasno, wyraźnie i po polsku - co Cię zdziwiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - no to wszystko jasne. Fikasz, bo nie dostałaś po tyłku :) Ale na Twoim miejscu byłbym ostrożny z deklaracjami, że nigdy nie dostaniesz :) Ja czasem dla rozrywki chodze po ulicy i tłukę foczki po tyłku :) Może i Ciebie trafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - do kąta. Tego, co sobie wybrałaś przy łazience. I koniec z pytaniami. Żadnych wyjaśnień. Nie chciałaś po dobroci, to nie. Jak będziesz grzeczna to może dziś będzie micha. A tylko spróbuj nasikać na podłogę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> gwarantuje że Ci oddam i to mocniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy mnie bardzo nudzi tkwienie tak każdego dnia w tym kącie. Poza tym, to Ty wybrałeś kąt koło łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - nie pierwszy raz i nie ostatni:) Ale efekt jest taki, że jednak dostaniesz po tyłku :) Wszystko jest kwestią priorytetów. A czy mocniej... no nie wiem, ale na wszelki wypadek od dziś będę lał naprawdę mocno :) Brum - sama jesteś sobie winna. Posiedzisz w kącie, skruszejesz i będziesz łatwiejsza. Jeszcze chwila i pasem dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> umiem się bronić i mam niezły refleks, więc uważaj żebyś nie oberwał zanim uda Ci się mi przyłożyć :) Brum---> choć na leżaczek, co będziesz tak w kącie tkwiła. A Mało_stanowczy niech sam Sobie w kącie posiedzi :) No chyba, że jednak się weźmie za to wachlowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, warczysz? No to jeszcze raz... I przywiążę Cię do kaloryfera... Neit - Na leżaczek to Brum pójdzie jak jej pozwolę. A tak na marginesie - atakuję znienacka, refleks Cię nie uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> no i dobre, będę miała pretekst (chociaż tak na prawdę go nie potrzebuję) żeby Ci porządnie przyłożyć :) A teraz bawcie się grzecznie, a ja wyruszam na łowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum---.> nie ma sprawy :) Nie przejmuj się Mało_stanowczym, obronię Cię w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci zaraz pomruczę... może pejcz przeciągnięty między pośladkami Cię uspokoi... zaprowadzę Cię na wycieraczkę... i dopóki ładnie nie poprosisz nie będziesz mogła wstać. Masz klęczeć, z wypiętym tyłkiem, twarzą do ściany. Na wszelki wypadek już teraz dostaniesz, żebyś wiedziała co Cię czeka... Zadam Ci pytanie pomocnicze... kto jest suką? Neit - siejesz defetyzm i utrudniasz mi tresurę :) Chcesz mi poderwać Brum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
znalazł czas, przyjechał tzn itak musiał ale miało go nie byc i nic nie powiedział a wczoraj jakby nic sie odezwał co sobie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×