Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

eeeeee..... eeeeeee..... eeeeeeee....... uch...... eeee.... Tobrze, ze to tylko 2 pietro.... cholera, a sietki nikt nie pomoze targac.... :O Sorki,ze tak dlugo, ale w Biedronce kolejka jaz w PRL-u :) Dla kazdego po jednym: amorek, Koci, brum, dla Ciebie M_S tez wzielam, tak profilaktycznie ;) Pic to trza umic :) Musze wracac do polerowania, dzis wycieczka z Pcimia byla. Dzieciarnia zjezdzalnie z poreczy sobie zrobila :O Moze i fajna zabawa, ale dlaczego bez gaci chodza... Ech ta mlodziez :O do molego. paaaaa.... p.s. za kefirek rozliczymy sie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dobra, ale te dzieci bez gaci chodzą? Może nie zrozumiłam czegoś. Dzięki za kefir. Odpłacę w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupka-ale ja umiem pić! Nic mi się nie wylewa;) dzięki za kefirek. Brum ureguluje :-D pa Stanowczy. Hm, głodny jesteś...może pizza na telefon..? Myk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, nie kombinujcie. Kefirek samkowal? Kazdy wypil swoje a brumka ma doope nadstawiac? Od kazdego po buziaczku i bedziemy kwita. Tylko prosze sie nie slinic za bardzo, zwlaszcza Ty M_S ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopko - 🖐️ w jaki sposób miałbym Cię obślinić dłonią, którą pozwolę Ci ucałować? :classic_cool: To ślina Amorka, lizała mnie po palcach :classic_cool: A szminka Brumki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis policjant. Prosimy, prosimy :-D Proszę mnie skuć kajdankami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ja Ciebie gdzie indziej... :classic_cool: Amorek - jeśli to nie Ty mnie całowałaś po rękach to kto? Ja pierdziu, ten policjant? :O Tylko dlaczego szeptał do mnie "padre"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wniosek Amorku, że nie oddałaś należnych mi wyrazów szacunku... 🖐️ - czekam :classic_cool: A co byś szeptała? Dooopko, nie powiesz, że brzydzisz się po Amorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało Stanowczy hej
jest cienka nitka pomiędzy miłością a nienawiścią albo się zakochałes w purpurowej albo jej nieawidzisz do czerwonosci swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy: Z jednym się zgodzę :D, jestem osobą młodą , ale nie przesadzajmy nie mam 15 czy 17 lat. Nie ukrywam, że DLA MNIE wirtualny sex jest zdradą i gdyby mój mężczyzna zrobił mi coś takiego poczułabym się niesamowicie skrzywdzona. A przede wszystkim zadałabym sobie pytanie co jest nie tak i czy mu czegoś brakuje. Myślę, że nadużyłby mojego zaufania – ZNACZNIE i nie wiem czy dałoby się jeszcze uratować cokolwiek. Wybacz, ale zastanawianie się za każdym razem czy na pewno wysyła służbowego maila czy też pisze z laską poznaną w necie – dość upokarzające. Dla mnie smutne. Ale wiem że istnieją związki które mają luźne podejście do tematu - no i w porządku, każdy żyje jak chce. Jeśli chodzi o ostry sex – (nawiązując do tematu :D, to owszem każda kobieta lubi być czasem „zerżnięta” stanowczo, mocno i być zdominowana. (przepraszam nie każda – JA. Natomiast klimaty typu smycz, obroża, bicie, głębokie gardło :o :o są (dla mnie) obrzydliwe. No ale wiadomo jeden lubi bdsm, drugi zwierzaki a jeszcze inny tą samą płeć. Total luz :D – chociaż nie, zwierzaki to zdecydowanie nie luz :D Jeśli chodzi o słowo „suka” mam prawo używać go na forum tak samo jak Ty, czy ktokolwiek inny więc nie mów mi że go nadużywam i nie mam do tego prawa bo to już nudnawe. Nigdzie nie napisałam i nie napiszę o Tobie że jesteś cieciem z bloku obok, masz 3 cm członka, ani czegokolwiek o Twojej żonie czy kobiecie. Bo to dla mnie płytkie i beznadziejne. Tak na marginesie. :D Jeśli chodzi o inne nicki, no cóż mogłabym wkleić wiele wypowiedzi z postów o podobnej czy też identycznej tematyce, które są po prostu identyczne z Twoimi na tym forum. Poza tym czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie że skądś Cię znam :D Nie ulega wątpliwości, ze oczywiście takich erotomanów może być wielu :D i kręcą ich podobne klimaty. Ok. mogę się mylić jeśli tak to I’m really really sorry :D ale mogę mieć również rację ;) Wybacz że nie wkleję ich w tym momencie, ale naprawdę mi się nie chce. Może następnym razem. PS. Mam styczność z kadrą kierowniczą instytucji które wymieniłeś i uwierz mi - :o ;) Pozdrawiam Amorka i przezabawną brum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę zastanawiające - ile nickow tyle ludzi (osobowosci). Bo nawet jedna osoba moze miec XXX...nickow, przeciez wiesz. Twoj tez jest jednym z wielu, wiec po co rozliczac? Historia zna takich i co im z tego...? Nie oceniaj i nie prowokuj, to juz przestaje byc zabawne, jest wrecz nudne. Zamiast FUN mamy :O. Jesli nie bierzesz na miekko tego co tu sie pisze, to sobie odpusc. p.s. i tak kazdy wie czyje to posty p.s.1. :O p.s. 2 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×