Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość sucz...suczek
przyjemnie podglada sie Was z perspektywy podlogi;) (zlizujac lyski -oczywiscie) Dobra...zdecydujesz sie na umycie kolezanek? Brum.. czekamy na Ciebie :) Aha ! koci.. witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najwyzej umyje im doopki... po woli, z pelnym skupieniem... nie wnikam glebiej, to nie moja dzialka, ja tylko myje... ok, plecki tez... Cholera, przez to mleko w wannie mydlo nie chce sie pienic :O. Amorek, brum... czujcie sie czyste... M_S licze na nagrode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczek, przynajmniej nic się nie marnuje :classic_cool: Podglądaczko :classic_cool: Doopko, bo jak nie pójdziesz po dobroci to Suczkę wyślę :classic_cool: A potem umyje i Ciebie... nie tylko plecki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na to ostatnie licze + wiecej stanowczosci z Twojej strony... Dolce farniente, ok --- ale nie w rżnięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie centralnie legalnie nie ma mnie....ja już nie bawię się na imprezach z winem..róznie potem kończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciało z ciałem się spotkało :-D Ciało z ciałem się skleiło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem uprzejmie donieść, że poczta mi się jebła :O Doopko - jestem slodki tylko w czasie bezczynności :D Ale na to, żebym Cię złapał za włosy i pociągnął na łóżko, zrywając z Ciebie spódnicę, odchylając majtki wszedł brutalnie, bez wstępów i na Twoje syknięcie bólu przylał Ci po tyłku, po czym trzymając za biodra zaspokoił swoje pożądanie, na to, żebym kazał Ci błagać o jeszcze, o to, żebym nie zostawił Cię zanim dojdziesz, mocno rżnięta od tyłu, na oczach koleżanek, i na to, żebyś bezwstydnie jęczała przy każdym pchnięciu, czując moje jądra obijające się o Twoją cipkę, ciężko oddychając i oblizując usta czując wszechogarniającą rozkosz, aby z drżeniem i jękiem poczuć gorące nasienie rozlewające się w Tobie - musisz zasłużyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie...nie rozbiorę..jeszcze wpadnie jakiś Matejko czy cuś...i zostawicie mnie na noc w muzeum bez przytomności i świadomości... PROTESTUJE:classic_cool: imprezom z winem STANOWCZO mówię niet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumko, bąź tak miła i przytrzymaj Amorka... Suczek, Ty złap ją za nogi :classic_cool: Wezmę wino do ust... pochylę się nad Tobą... nie odmówisz mi pocałunku... z jęzorem i winem... :classic_cool: Nie ośmielisz się wypluć... :classic_cool: I kolejny pocałunek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
Wiedzialam ,ze jak przyniose alkohol to bedzie dzialo sie cos wiecej niz talko swistanie pejczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
Brum...podejrzana jestes dzisiaj ;) Dobra... jak to nie wiesz co robic?? pij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, że jak?! No aż mnie normalnie zamurowało... Brumka, przestań, nie wygłupiaj się, co z moją reputacją? :D Może chcesz masażyk, co? Tylko nic nie mów dziewczynom, OK? :classic_cool: Będę musiał się upić z rozpaczy a whisky wychlana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę tak na trzeźwo. Żeby wszystko było takie wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×