Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

dobra.. moze Ty chcesz winko?? skusisz sie?? bo widze ,ze Brum nie przekonalam jeszcze do siebie -nie chce pic mojegop winka(musze cos wymyslic :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzataj tu czasem M_S. Jak zabierzesz pajeczyje z kata (wraz z tym obrzydliwym, wlochatym, patrzacym na mnie czarnymi oczkami pajakiem), to moze rozwaze ten kat ;) Witaj brum.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooopko, czy mam rozumieć, że nie dość, że wychlałyście moje whisky, curacao i nie wiem co zrobiłyście z cygarami z autografem Fidela to jeszcze nie posprzątałyście?!?!?!?!?!?!?! Szmata w garść i do roboty. Potem Cię umyję. Pod prysznicem :classic_cool: Ciekawe gdzie będziesz szukać mydełka :classic_cool: A jeśli chodzi o pająki to kiedyś Cezary Pazura miał taki skecz, w którym mówił o teorii względności. Dla kobiety maleńki pająk jest olbrzymi. Cezary nigdy nie usłyszal tego o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczek....
Dobra...znajdzie sie i trunek dla Ciebie:D Brum... nie namawiam w takim razie. MS...widze,ze warto nie sluchac Twoich "rozkazow" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Mam wspanialy pomysl... Ja sobie siade w fotelu, M_S dorzuci mi lodu do łiski, suczek i sucz szybciutko posprzataja (wkupne musi byc, % to za malo :D ), brum zamowi jakis dobry catering, Koci... no wlasnie, KOCI nie spij w wannie :D, Potem pokaze wam moje nowe ponczoszki, a\'la kabaretki...:) I dam sie zniewolic :) A teraz na chwile znikam, tips mi sie zlamal :D musze poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
cos sie stalo...wylogowalo mnie a teraz niemoge sie zalogowac.. hmmm % to malo?? a juz myslalam ze sie wkupilam;) dobra...idz napraw tipsa zeby bylo czym drapac:D MS...tak myslalam:( ale przeciez przyjemnie poskromic niegrzeczne suczki :D Brum... co cie tak zainteresowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
a juz myslalam ze udalo mi sie zalogowac!!!!!! chyba jednak przestane pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
a jednak nie przestane ;) Dobra ... nadstawiaj szklaneczke..polewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to mi mówił,że pić trzeba umieć? Nie aby Dupka? Hi hi! ja dziś niestety tylko przelotem:( ucałujcie MS ode mnie:-) witam sucz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucz suczek nie stresuj się niemożnością zalogowania :) Natomiast możesz się stresować tym, czy nie przegniesz - poskramianie suczek jest baaardzo przyjemne, ale suczki też muszą wiedzieć co im wolno :classic_cool: Doopko - jedziesz po bandzie... Nie chodzi o Twoją asertywność. Nie o to, że rozstawiasz wszystkich po kątach. Nawet nie o to, że POZWOLISZ się zdominować. Chodzi o MOJĄ whisky :classic_cool: Wszystko mogę wybaczyć. Ale nie wyżłopanie moich zapasów z pewexu :classic_cool: Na kolanka i błagaj o przebaczenie. Ale najpierw umyj plecy Amorka. I Brumki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz, daj dopic :) plecki? uła... a moze one nie chca? A moge najpierw na jedno kolanko.... i czy pozwolisz patrzec dzis sobie w oczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
MS... tak po prawdzie to za krotko tu jestem i nie bardzo wiem co mi wolno, a co nie.. :0 mozna wiedziec z czym "przegielam"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooopka - ja chcę. A jak chcesz mi patrzeć w oczy klęcząc na jednym kolanku i wypinając dooopkę? :classic_cool: Będzie Ci niewygodnie :classic_cool: Suczek - jeszcze nie przegięłaś. Jak przegniesz to zacznie się od klapsów :) W zasadzie na rozgrzewkę i lepsze ukrwienie... 🖐️ :classic_cool: Można powiedzieć, że inicjację masz prawie zaliczoną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbasz o moja wygode ... :) Wiec klekam na obydwa kolanka. Skromnie spuszczam glowe.... moje dlugie wlosy zaslaniaja moja twarz... rece wzdluz ciala... Staniesz przede mna? Moge spojrzec juz w Twoje oczy...? Dziewczynki czekaja zebys Ty je umyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
mmmmmmhmmmmmm przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz...suczek
Brum... juz 13:00 chcesz teraz winka?? Lisky niestety po niespodziewanym klapsie wyleciala mi z rak i trzeba zlizywac z podlogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopka, zawsze dbam o moje suczki :classic_cool: Nikt oprócz mnie ich nie skrzywdzi :classic_cool: Możesz popatrzeć. Poocieraj się o mnie... 🖐️ po doopce... jak umyjesz koleżanki to chyba Ci wybaczę :classic_cool: Tylko szybko, bo woda będzie chłodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×