Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Lalunia - bardzo mnie to cieszy, ale trochę za bardzo się szarpiecie po kudełkach - czyli pozbawiacie mnie zajęcia :O Z tym buziakiem do jutrzejszego poranka byłem jak najbardziej serio. Każda z Was ma trochę inny charakter, ale to nie znaczy, że musicie na siebie warczeć. Bo wtedy musiałybyście mnie zagryźć :D Amorek, z Tobą to ja sobie jeszcze poważnie porozmawiam... :classic_cool: Lepiej, żebyś umiała spać na brzuszku :classic_cool: A teraz sobie pomyślałem, że jak kiedyś wyginą faceci to długo światem nie porządzicie :classic_cool: Obstawiam jakieś dwa tygodnie :classic_cool: Wiem, że to było złośliwe i miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laluniu twoje dopasowanie intelektualne..hehe...prawie..to nie to samo co potrafię.Chciałabyś ale marnie Ci to wychodzi...więc mnie w tym "dopasowaniu" pomiń ,zostaw energię dla innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym dostać gratyfikację za poradę :-D I prowizje od lotto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
...przytrzymuję stanowczo , musi byc stanowczo bo zsunąć się ze stołu np. konferencyjnego można :D kuchenny jest owiele lepszy bo nie taki śliski,,, napięcie rozładowane a rozmowa ciekawsza :) A prawie ...amorku tzn. że prawie do Twojego poziomu się dostosuję ,ale ciężko mi jest , na wyżyny się nie wzbiłaś ; chyba ,że jesteś gołębica ,,, Pozatym ja pierwsza nie atakuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje - Ty Dopierdalam na biurku :-D Będzie wygodnej robić okład :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
brum jestem totalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
grzecznie pozdrawiam i na razie ,,,;) do widzenia :) Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laluniu..nie grozi Ci dostosowanie się do mnie ,więc nawet nie próbuj:)skoro jest Ci ciężko to nie rozumiem po co Twoje marne wysiłki. Z Tobą i Twoimi \"wyżynami\" też nie najlepiej skoro po mojej prośbie o pominięciu mnie w swoich wywodach nadal to robisz.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowczy ale czytac nie potrafisz, pisałam kiedys i teraz ze w moim biurowcu, btw. nie mieszkam na strzezonym osiedlu, u mnie ciecia nie ma. Mieszkam w starej czesci miata, w blokowisku z lat 60-tych.. wiem, ze tak lubisz bić, ale nie wiedziałam ze chłopcow??? fiu..fiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi kogo obchodzi gdzie Ty mieszkasz, gdzie pracujesz, co robisz? JA nie jestem tego absolutnie ciekawa. TAkie informacje są dla mnie zupełnie nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurka, znowu nie pamiętasz co piszesz. I znowu wykazujesz się indolencją. Odpowiem na Twoim poziomie - nie moja wina, że jesteś chłopcem. Daruj sobie odpowiedź, wiem, że nie rozumiesz. Amorek, teraz Ty chcesz po tyłku? :classic_cool: Kurde, suczki, co się z Wami dziś dzieje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×