Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Kobieca hipokryzja

Polecane posty

Gość kobieca hipokryzja
bo stereotypy rządzą ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> niektorzy potrafia ja zrozumiec calkowicie ale to sa przypadki szczegolne Wiem, pedały 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada
kobiecie mieć kilku partnerów, wychodzic na gdziochy z przygodnie poznanym kolesiem ect facetom wypada przecież, stąd usprawiedliwienia szukają stosując te głodne gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> El .M masz ręke w gipsie?Rączkowska chora?? Ręke mam zdrową, a rączkowskiej nie znam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El.M nie machaj tymi łapkami,bo sobie krzywde zrobisz,a żadna wartościowa kobieta nie weżmie sie za wybrakowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma troche racji
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
sama znam takich osobnikow tyle ze plci meskiej jak twoj opis wyzej. Wiec nie mow o hipokryzji kobiet tylko o hipokryzji ludzi. Jak ktos jest puszczadlem to puszczadlem zawsze bedzie czy to bedzie plec meska czy zenska. jak ktos sie nie szanuje to nieszanowac sie bedzie a jego plec nie ma znaczenia. Malo tego kto wiecej kitow wciska przy wyrywaniu obiektu do konsumpcji, facet czy baba? Bo z tego co wiem to baby nie wciskaja wam kitow w ciemnej dyskotece ze macie piekne oczy, a tak w ogole ze jestesmy zeglarakami szukajacymi swojej przystani...ble ble. A wy to i owsze kit za kitem. tak wiec nie wiem kto bardziej obludny. No ale co ja to i tak nie trawie ludzi ktorzy sami z siebie robia wycieraczki dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest temat o kobietach, jak chcessz sobie pomstowac na mężczyzn to załóż oddzielny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
No to wyrazilam opinie o kobietach a ze kobiety sa tez ludzmi to o ludziach rowniez. Widze ze ze zrozumieniem slowa pisanego nie bardzo u Ciebie wiec nawet nie ma co dukac ze moglbys zrozumiec kobiete, ktora przwyzsza twoja inteligecje, wrazliwosc na swiat i postrzeganie drugiego czlowieka o jednostki ktorych nawet nie jestes w stanie wyobrazic sobie. Coz ale jestes tylko facetem wiec co tu wymagac....buziak slodziutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie hipokryzja tylko
zwykłe zaspokajanie potrzeb:P Faceci tak samo robią. Inny facet na jednorazowy seks, inny na całe życie. Można czekac na "księcia", a w międzyczasie bawić się z wieśniakami. Przecież to tylko narzędzia, troche lepsze niż wibrator, ale porównywalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Faceci tak samo robią. Tak jak napisałem w pierwszym poście - "Faceci przynajmniej się nie kryją. .Że chcą sobie zaliczac jakieś naiwne laski i nie dorabiają do tego jakichś bajkopisarskich teorii. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie hipokryzja tylko
Jeszcze raz, Camp. Inne sa oczekiwania wobec partnera na całe życie, inne wobec tego na raz. Jedno drugiego nie wyklucza. Hipokryzji tu nie ma. Nie wiem, jak jest cel Twoich topików - wyciągasz wnioski, argumentujesz, ale związku logicznego pomiędzy brak. Chętnie bym podyskutowała, ale znów nie ma o czym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invisible Kid
"bystra. El.M nie machaj tymi łapkami,bo sobie krzywdę zrobisz,a żadna wartościowa kobieta nie weźmie sie za wybrakowany towar." Gdyby tak było to na tym forum byłoby o 90% mniej postów, chyba że tutaj nie ma wartościowych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hipokryzji tu nie ma." - hikopryzją jes to, ze opowiadają o ksieciu z bajki, poszanowaniem własnego ciala, porządnym prowadzeniem sie, a w rzeczywistosci robią zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie hipokryzja tylko
tu tak, Camp ale widzisz, one chyba nie twierdzą, że szukają prawiczka przecież bogate życie seksualne nie umniejsza przydatności człowieka do związku na całe życie hmm, tak nawiasem, nie ma równorzędności płci pod tym względem. Facet idacy z panną za dyskotekę wykorzystuje okazję, a kobieta się szmaci. Przynajmniej ja mam taki obraz syt. w głowie. Wy macie jakoby przyzwolenie na przypadkowy seks - kobieta nie. A przecież z kims to musicie robić. Jak to pogodzić? tak czy owak, każdy ma prawo chcieć porządnego - a porządny ma prawo nie chcieć każdego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Jak to pogodzić? Dla nas bardzo prosto - dymamy szmaty, dziwki, dajki, a kochamy porządne kobiety i tylko z takimi się wiążęmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie hipokryzja tylko
chcecie szanującej się kobiety, a jednocześnie umiejętności łóżkowe mile widziane, często-decydujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest hipokryzja tylko
Camp, uważaj, bo sam się zapędisz w kozi róg zaraz wszystkie kobiety zaczną się szanować, a wy nie będziecie mieli czego dymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
Dlaczego sie oszukiwac? Nie wiem, ale ja zawsze myslalam ze moim "idealem" jest gentelman, elegancki, grzeczny itp a tu sie okazuje ze zawsze konczylam ze zbyt pewnym siebie chamem ;) Cos w tym musi byc nie? Moze takiego szukam :) I jeszcze jedno, kobiety lubia sie oszukiwac. Ktora z nas patrzac w lustro nie mowila sobie "wcale nie wygladam na te 60 kg" albo "podobam mu sie ale on po prostu sie wstydzi/boi/czeka itp" :) I czasami chcemy zebyscie nas "pooszukiwali" Troche pokrecilam ale jak jestes inteligentny to sie domyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
P.S. Powyzsza odpowiedz byla do postu Camp Nou z 11h47 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dla nas bardzo prosto - dymamy szmaty, dzi**i, dajki, a kochamy porządne kobiety i tylko z takimi się wiążęmy " Ooo a to całkiem jak my :P Dymamy męskie szmaty i dziwki (czt. takich, którzy nam dadzą przyjemność na jeden raz), a kochamy porządnych facetów i z nimi się wiążemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
NieTy :) Strzal w dziesiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecznik camp nou
przy okazji robicie szmaty z siebie :) tak to juz jest - facet jak zalicza, to jest gosc, kobieta jak daje sie dymac to jest szmata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
A kogo byscie "dymali" (co za beznadziejne okreslenie) gdyby nie te szmaty, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×