Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna-katastrofa

........o krok........od bulimi

Polecane posty

Gość dziewczyna-katastrofa

sprowokowalam dzis wymioty :( dwa dni wczesniej tez, tylko ze wtedy tylko troche, bo ciezko mi szlo, teraz bylam wytrwalsza........... nienawidze siebie, wcale nie chce schudnac z kosci na osci.......waze 75 kg przy 163 cm, wiec mam nadwage i nie dam rady schudnac, ciagle diety i diety i nic, potem przychodzi obzarstwo i wyzuty sumienia juz nie mam sil, wpadam w depresje, zadreczam sie jakimis chorymi myslami :( co ze mna bedzie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhasnkdhkhads
mialam to samo tylko ze ja waze -/+ 59 kg przy wzroscie 165 od kilku dni biore adipex mam nadzieje ze mi pomoze nauczyc sie normalnie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorinka
Nie ma katastrofy.Piszesz tu a zatem widzisz ,ze moga zaczac sie klopoty . Zab .odzywiania to fatalna sprawa,wiec lepiej interweniuj juz teraz. Pilnuj sie , gdy widzisz,ze rozkrecasz sie z jedzeniem i zajmij czyms- wyjdz z domu, zadzown do kogos , idz z psem na spacer. A po 2 wypunktuj sobie swoje plusy- w wygladzie i osobowisci i na tym sie koncentruj. Planuj cos na kazdy dzien-cos milego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
wczesniej probowalam srodkow przeczyszczajacych, ale nie moge sobie pozwolic na zniszczenie jelit i tak z nimi kiiepsko :( na adipex mnie nie stac :( fuck, tez zyganie jest okropne, nawet nie bede pisac, zeby nie obrzydzac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
Adorinka tylko ze ja nie mam zalet :o chce byc szczupleksza, inaczej nie bede szczesliwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już prawie 4lata regularnie wymiotuję. Były momenty, że robiłam to codziennie, teraz raz na 10dni. Czasem wytrzymam 2tygodnie, a czasem robię to 3dni pod rząd. W zeszłym roku przesz łam depresję. Byłam u psychiatry, u dwóch psychologów (z czego do jednej pani chodzę cały czas). To nie sposób na schudnięcie. Ważę wciąż tyle samo, mam rozwalony metabolizm i każde większe jedzenie widać następnego dnia na wadze. Inne skutki upoczne??? Wypadło mi z 1/2 włosów. Z długich, grubych, pięknych i lśniących zrobiły się wypłowiałe, cienkie i matowe. kamień na zębach, oraz częstsze wyzyty u dentysty (sok żołądkowy powoduje, że plomby szybciej się niszczą.) Do tego ciągłe lęki, wahania nastroju, słaby sen... Mogłabym wyliczać. Powiem tylko raz: NIE DAJ SIĘ tej cholerze bo Cię zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
probuje, ale to nie latwe, najgorzej kiedy jestem sama......:( boje sie ze zniszcze zdrowie, dlatego szukam po omacku jakiegos ratunku przed ta pulapka...... do psychologa nie pojde, nie potrafilabym sie przelamac, pokonac wstydu, przyznac do tedo ze jestem slaba.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorinka
Masz napewno ZALETY!!!! A CHUDOŚĆ NIE EJST GWARANTEM SZCZEŚLIWOŚCI Poszukaj celu, w jakim bedziesz mogła sie realizowac ale znajdz cos co Cie zajmie -da radosc i satysfakcje Reaguj teraz ,bo im bardziej sie "wkrecisz"tym ciezej bedzie zostawic buzlimie ,jako sposob zycia -juz po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
na zegarku 8.00 a ja juz chodze przejedzona i obsesyjnie mysle o tym zeby to zwrocic.........-tak wygladal moj ranek masakra, nie wiem czy dam rade, narazie tego nie zrobilam, ale czuje sie fatalnie, wzielam tabletki przeczyszczajace, w odpowiedniej dawce, zeby sobienie zaszkodzic....ale dalej mysle o rzyganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już tak nie chcę
witaj wiesz jak tez tak mam cięzko jest mi się przed sobą sama przyznac ale niestety też tak mam :(((((((((((((((((((((( już sama nie wiem od ilu lat z tym ze moje wymioty sa brdzo rzadkie raz na miesiąc a czaem potrafię wytrzymac dłużej, nie potrafie o niczy innym myśleć tylko o tych cholernych dietach i o tym aby czasem nie przytyc . Muszę poszukąc jakiegoś dobrego psychologa.Boje się. Nie wiem dlaczego tak robię pewnie dlatego iż w młaodosci byłam małą kluseczką ,a pózniej po dietach stałam się fajną laseczką i teraz nie chcę tego zmarnowac zle się czuje gruba a mimo wszystko mam kompulsy i wcinam wszystko co mam pod reka a pózniej...... Kurde mam takie wspaniała życie męża dziecko,prace a mimo to zachowuję siię jak jakas nienormalna nastolatka, czasem przychodzi opamiętanie ale kiedy wkońcu juz będzie dobrze.Daje sobie czas do końca wakacji i póżniej jak nie dam radę sam idę do psychologa. Przepraszam ale musiałam to komuś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
ja wczesniej probowalam wymiotowac, ale sie nie udawalo, teraz niestety proboje do skutku :( kiedys bylam szczupla, wysportowana, energiczna, ale zaczelam zabawiac sie dietami, wpadlam w bledne kolo i jojo jojo jojo.........teraz mam nadwage, komleksy, nie lubie wychodzic do ludzi, niska samoocene, jestem oslabiona i moge jeszcze tak wymieniac, ale nie ma po co....... i nie przepraszaj, ciesze sie ze napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez probowalam wytrzymalam pare dni a potem mnie strasznie gardlo bolalo i przestalam i bardzo sie ciesze ze nie wpedzilam sie w bulimie bo to okropne, ty tez sproboj tego nie robic http://pl.youtube.com/watch?v=P-KH5p41Spc&featu%20re=related zawsze jak mam napad ogladam sobie ten link i mi pomaga:) a piosenka jest poprostu super trzymaj sie i prosze nie daj sie pokonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze mam mega nadwage i tez juz nie umie z tym zyc:( ale mam rodzine dla ktorej moje zdrowie jest wazniejsze niz piekna sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
dziekuje za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna-katastrofa
chcialabym byc anorektyczka :( nie rzygalam dzis ale i tak nienawidze siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq94
O bosh. dziewczyny błagam nie pakujcie się w bulimie;/ sama zaczełam od wymiotów...a teraz nie moge z tym skaczy chobym chciała:/ ide do 2 gim i mam anoreksje bulimiczną od 4 klasy;/. Od 6 klasy przytyłam 10 kilo...waże teraz 57 i chce znów schudnąc...jedzenie, diety obsesyjnie krązą po mojej głowie...czasem mam dośc, ale co z tego sama z tym nic nie zrobie... Więc kiedy któraś z Was pójdzie zwymiotowac coś co zjadła niech pomyśli co bedzie później...przez chorobe straciłam kilku chłopaków i prawie najlepszych przyjaciół. Chcecie tego? To zmuszajcie się dalej. Nawet takie głupie wymioty raz na miesiąc mogą skończyc sie powazna bulimia...ktora wyniszcza od wewnątrz i prowadzi nieraz do śierci!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×