Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PodEkscytowany na maxa

DOSTAŁEM PRACĘ MOICH MARZEŃ!!!

Polecane posty

Gość PodEkscytowany na maxa

Witam Was kochani! Właśnie dostałem pracę moich marzeń! Praca w handlu, stanowisko kierownicze, prowizja od sprzedaży. Dobrzy handlowcy w tej firmie wyciągają po 20000-40000zł w miesiącu!!! Wystarczy tylko chcieć i pracować na maxa! Na taką pracę czekałem wiele wiele lat! Jest to okazja, której nie zaprzepaszczę, mam zamiar zarabiać tyle, ile najlepsi! Życzcie mi powodzenia! Pozdrawiam! Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swistak siedzi....
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia i gratki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha zobaczysz co to
znaczy system prowizyjny :D :D Wazne, ze juz ci zrobili pranie mozgu: "Wystarczy tylko chcieć i pracować na maxa" buahahaha :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulują
obawiam się że szybko Cię wyleczą jak zobaczysz na czym to polega pracowałam 10 lat w systemie prowizyjnym skończyło się depresją od 4 lat pracuję tylko na siebie jest ciężko ale nikt mi nie pierze mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Witam ponownie! Założyłem ten topik z premedytacją, by przekonać się czy w naszym narodzie jest więcej zadowolenia z powodzenia innych, czy też zazdrości z tego, że innym się wiedzie, a mi mniej lub wcale. I proszę. 5 opinii i tylko jedna z gratulacjami. Reszta to udowadnianie mi, że pewnie nie wiem co robię i na pewno ktoś mnie "wydyma"... Polacy są jednak żałośni... Tylko na podstawie szczątkowych faktów, które wymieniłem w pierwszej wypowiedzi znalazło się kilku "fachowców", którzy są jednoznacznie przekonani, że to co napisałem, to tylko moje pobożne życzenia, a nie fakty wzięte z życia. Otóż wyprowadzę Was z błędu mistrzowie (a raczej miszczowie). Te kwoty, które wymieniłem są realne i zarabiają je WSZYSCY handlowcy w tej firmie!!! Specjalnie zapomniałem dodać, że tę robotę dostałem dzięki kumplowi, który polecił mnie swojemu szefowi, a ten postanowił dać mi szansę w nowo powstającym oddziale na Dolnym Śląsku. Kumpel od dwóch lat zarabia pomiędzy 10000 a 40000zł miesięcznie i to jest FAKT!!! A Wy żałośni rodacy możecie mi tylko zazdrościć! Wy wypisujcie swoje mądrości, a ja już za niespełna tydzień stanę przed możliwością zarabiania przez miesiąc tyle, ile niektórzy z Was przez dwa lata... Miłego wieczoru kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jak sam żałosny człowieku napisałeś dostałeś prcę dzięki protekcji kolegi.Przyznaj się jak długo szukałeś pracy na własą rękę i nie proponowali Ci kokosów.Tak w tym chorym kraju jest..albo masz szczęście(nie myl z wykształceniem)albo grono znajomych którzy Cię przygarną. I co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Jestem Twoim zdaniem żałosny, po dostałem pracę po protekcji? Koleżanko, wybacz, ale to Ty jesteś żałosna... Kompletnie nie znasz się na realiach rynku. Załóżmy, że masz własną firmę, a w niej masz wyróżniającego się handlowca ze świetnymi wynikami. W sąsiednim mieście tegoż handlowca otwierasz nowy oddział i wiesz, że ów człowiek zna mnóstwo ludzi w tym mieście. To co robisz? Rekrutujesz normalnie z tego co się zgłosi na ogłoszenie, czy szukasz kogoś sprawdzonego wykorzystując różne kontakty? Przemawia przez Ciebie zwykła zazdrość maluczkiej zawistnej Poleczki. Każdy szanujący się właściciel firmy czy dyrektor sprzedaży szukając nowych ludzi najpierw pyta o nich znajomych. To jest standard, czy Ci się to podoba czy nie. Mniej jadu a więcej rozwagi kobieto. Wyrób sobie markę na rynku, to raz na zawsze przestaniesz szukać pracy, tylko praca będzie szukać Ciebie. I nie pisz więcej bzdur. Słodkich snów niewiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Życzysz mi sympatyczny chłopcze miłych snów..Otóż ja nie budzę się na dźwięk budzika jak Ty.Nie zazdroszę Ci niczego .Jestem menagerem firmy kosmetycznej i po Twoim pierwszym poście byłam zdruzgotana.Po co chwalisz się swoim sukcesem ? To forum czyta wiele osób ,którym brakuje na cheb.A może w wolnej chwili tak dla zarobku ,robisz badanie rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokolonowa
no wlasnie... chwalipieta :P pomysle, ze dla innych nie liczy sie to ile zarabiaja, ale to ze robia to co lubia... A podajac sume wyplaty co chciales osiagnac? Zeby laski na Ciebie polecialy? moze gdybys nie pisal ile bedziesz zarabiac pogratulowalabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolegooo, ty jeszcze nie wiesz, do czego są zdolni twoje rodacy z tego forum!!! Popisz jeszcze trochę o swoim sukcesie, to będą cię wyzywać od naciągaczy, złodziejów i wszystkiego najgorszego, co tylko da się wymyślić. Jakiś czas temu powiedziałem, że dobrze zarabiam w swoim biznesie, a dzisiaj po tym forum chodzi historia, że wtopiłem kupę kasy i teraz naciągam na forum by odrobić straty. Taka \"kreatywnoiść\" cechuje tutejszy naród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bardzo fajnie
!! Gratuluję! Ciekawa jestem, jaka to moze byc firma? Mozesz cos napisac? ( nie jestem konkurencyjna, bo mam zupelnie inne wyksztalcenie). Dyrektorzy powaznych firm tyle nie zarabiaja ( wykatek - banki) a to stanowisko raptem kierownicze tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Kiepski z Ciebie "menager" (pisze się manager z ang. lub menedżer po polsku - inne formy są niepoprawne, słońce...) skoro tak zdecydowanie krytykujesz metodę rekrutacji z polecenia innych osób. Może pochwal się, jak "menager" w firmie kosmetycznej robi rekrutację? Wieszasz plakaty na słupach? A może w "Netto" czy innym "Lidlu"? Czyżbyś nigdy nie zarekrutowała nikogo z polecenia zaufanej osoby? Czego Cię tam uczą w tej firmie? A może kolejny "menager" nad Tobą nie powiedział Ci, że jest to jedna z lepszych metod rekrutacji? I jeszcze jedno. Nie mam budzika. Wstaję kiedy mam ochotę. Mam nienormowany czas pracy. Tu się liczy efekt, a nie ilość godzin w pracy. Żegnam Panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Pan który ma taką super pracę i tyle do powiedzenia ,dawno jest w "objęciach morfeusza".Budzik zadzwoni za chwilę i zacznie się nowy dzień.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia choć jak czytam
twoje pełne wyższości posty to zastanawia mnie czy udźwigniesz ten sukces :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
A jak napisałam słodki chłopcze? Wracamy do szkoły podstawowej tam ucza liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Do jokolonowa: Jeśli przeczytasz uważnie pierwsze dwa zdania z mojej drugiej wypowiedzi w tym temacie, to powinnaś zrozumieć, co chciałem osiągnąć zakładając ten temat. I znów zazdrość odbiera logiczne myślenie i prawidłowe postrzeganie rzeczywistości... Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Nie masz budzika ,a pracujesz na maxa..Jaka to praca???Może pracujesz..no właśnie ...gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia choć jak czytam
chciałeś wykazaś, że ludzie ci zazdroszczą? A wykazałeś podejrzliwość, agresję i podejście pełne wyższości :O. Jeszcze się sporo musisz nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Jeśli nie widzisz różnicy między "menagerem" i managerem, to proponuję wizytę u okulisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Chłopaku pomyliłeś się.Laski na kasę wyrywa się na innym portalu.One to lubią ,duża kasa,stanowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala...
żałosny topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdkdkd
Chłoptasiu - naucz się na początek panować nad emocjami. Bo naprawdę jesteś jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdkdkd
Duże, głupie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodEkscytowany na maxa
Do "powodzenia...": Zauważ proszę, że to nie ja zacząłem się "czepiać". W drugim poście napisałem wyraźnie po co założyłem ten temat. Nie miałem na celu się chwalić. Ale jeżeli jakaś pani "menager" reaguje PIERWSZA niezbyt miłą odpowiedzią, to wybacz, ale uważam, że głupotę trzeba tępić i nie pozostanę dłużny na niemiłe choć mało merytoryczne zaczepki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Chłopcze te słowa ..."menager" jaka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bardzo fajnie
faktycznie , komentarze sa tragiczne ( z cyklu Panie Boze,zeby sasiadowi zdechła krowa) W sumie zastanawiam sie, czy nie po to zalozyles topik, zeby sprawdzic stosunek ludzi do czyjegos sukcesu. Uwazam,ze zareagowalam normalnie, jak zwykle zreszta w podobnych wypadka - fajnie,ze komus sie udalo, ciekawa jestem, jak to osiagnal, bo tez tak bym chciala ( albo ktos z mich bliskich. Wiec pytam, co to za praca, bo faktycznie ogromna pensja, wymagajaca chyba wielkich kwalifikacji, doswiadczenia, koniunktury w branzy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Hello. Ja też się nie czepiałam.Ale po co te Twoje wywody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdkdkd
Wiele w życiu, dziecko, nie wygrasz takimi ekscytacjami, "podnieceniem na maxa", wykłócaniem się z ludźmi i generowaniem konfliktów. Musisz się chłopczyku jeszcze duuuużo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×