Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PodEkscytowany na maxa

DOSTAŁEM PRACĘ MOICH MARZEŃ!!!

Polecane posty

Gość do creator
Creator of biznes - ty jesteś forumowym oszustem co nagania do pramidy wiec nie porównuj sie do ludzi sukcesu. Jestes zwykłym naciągaczem przeciez i dostajesz prowizjęza każdego złowionego leszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza \"chora kreatywność\" nie pozwalawam zrozumieć, że nie muszę nikogo udawać. Ja mam sukces. Może jeszcze nie taki, o jakim marzę, ale z pewnością większy niż większość z was, głupich forumowych krzykaczy. I tak jak już wcześniej pisałem, atakujecie mnie bo rzeczywiście reprezentujecie tą wstrętną polską mentalność zazdrosników a ponadto nie możecie się pogodzić, że rosjaninowi w waszym kraju jest lepiej niż wam. Musicie zrozumieć, że problem nie we mnie tylko w was samych. Zacznijcie się uczyć i coś robić z sensem, to też będzie mieli sukces i nie będziecie atakować takich podekscytowanych, mnie czy innych ludzi sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
AUTOR TEMATU, LEDWO DOSTAŁ WYMARZONĄ PRACĘ...A JUŻ MA URLOP? HEHE..ALE ŚCIEMA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_69
PodEkscytowany na maxa gratuluje Ci - wiem co czujesz i jak jestes szczesliwy- sama to przechodzilam jak czekalam na moja wymarzona prace 7 lat- i ja mam:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator of prowizja
do Creator of business Taak i co jeszcze??? typowa piramida finansowa..ale widze ze dobrze gadarz to niektorzy glupi to sie na biorą....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×