Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość ko
a jesli chodzi o wodke my mamy to juz za soba teraz najlepsza wodka pod wzgledem jakosci jest Wyborowa a pod wzgledem ceny i po prostu jest ok jest Zoładkowa Czysta jesli chodzi o maximusa to macie racje u nas tez kazdy twierdzi ze to syf i tak samo traktowany jest Sobieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie wyborowa jest okropna. Nie wszystkim sie dogodzi, zostajemy jednak przy Maximusie. Pan tadeusz nie ma dozownika, Polska za tania, Finlandia za droga, de luxe, wyborowa i bols niedobra, zostaje Maximus, po 3 kieliszkach i tak juz nikt nie czuje smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craz_green_eye
/ kiniam85 / jesli ten maximus faktycznie ma taka złą opinie, czy cos z nim jest nie tak, to moze sie zastanowcie, wiem jacy sa ludzie a w szczegolnosci rodzina i poźniej bedziecie na jezykach przez cale zycie jaka do wodka u was byla nie dobra.. a ludzie to są świnie, nawet ci bliscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy dzieki:)wiem jacy sa ludzie niestety ale mam to gdzies:)chcemy Maximusa i go kupujemy, jak sie komus nie bedzie podobalo to nie musi pic,wiecej zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/ maanda / wiesz tak mysle, pisalas o tej piosence \"Walc dla rodziców\" przesłuchałam sobie.. do tej chyba tez nada sie normalnie kółeczko.. o taniej rodzicow u mnie odpada.. a chce zeby bylo dobrze, a przy \" cudownych rodzicow mam\" faktycznie mogla bym si poźniej nie ogarnąć .. może ta Twoja propozycja będzie dla nas ok... chociaz juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syllwia04092010 =- witam ja rowniez z okolic nowego sącza:) oleum - a jednak sobieski?:) w sumie za bardzo fajnie pieniazki ja kupicie!:) i ile sztuk planujecie zakupic na ile osob? bo z tego co pamietam wasze weselicho bedzie liczyc dosc sporoa liczbe osob:) ... i wogole powiedz mi jak wyjdziecie z kosztami? ... bo ja sie coraz bardziej załamuje!:( wogole to dzis przezylam załamanie nerwowe przez mojego A. i normaknei takie dni jak dzisiejsz zatwierdzaja mnie w przekonaniu czy sobie kieds damy rade.. ja jestem osoba w goracej wodzie kapiana.. nie nawidze zostawiacjakies roboty a co mam zrobic jutro jak sie da wole zrobic dzis.. musze miec pozadek w papierwach i chiuchach.. jestem lekkim pedantem (ale bez skrajonsci:) ) natomiast moj A. owszem zrobi wszytko o co go porposze itd. ALE nigdy nie powie kiedy.. tzn. mowie mu idz np. wyczys samochod to On dobra.. ALE zrobi to np. za 2h.. a mnie przez ten czas krwe jasna zalewa... wrrrrrrrr... straszna jestem - wiem!:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ale się wątek szybko rozwija oleum -> tak już na początku lutego zaklepywałam, i tak jak już pisałam wcześniej nie udało się zapisać na godzinę, na którą chciałam, papiery już zaniosłam i wpłaciłam zaliczkę 100 zł ( bo widziałam w notatkach w kancelarii, że tyle wszyscy dawali, aż boję się myśleć ile będzie kosztował cały ślub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to u mnie chociaż tyle ze moglismy date i godzinę i kazali przyjśc dopiero 6-7 miesiecy przed slubem zeby nauki odbębnić, chociaz ja to chcialam jeszcze wcześniej i miec spokoj, ale jak tak kazali no to tak. co do ceby u nas to tak mysle 500 -600 pln i plus po 100 na zapowiedzi.. chociaz wiecie jak cenniki potrafia sie zmienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
co do nauk to planujemy jakoś w lipcu, ewentualnie w sierpniu, bo na lipiec planujemy druga część remontu mieszkania i nie wiadmo jak z czasem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja bardziej wszyscy sklaniaja sie do Wyborowej wiec zobaczymy :) :) w poniedzialek na bank kupujemy :) planujemy kupic 250 flaszek, z zapaszac bedziemy prawie 200 osob ( wymysl moich rodzicow :P ) a wiem, ze i tak spora czesc nie przyjdzie, wiec licze, ze bedzie od 150-170 osob :) Co do kosztow to mamy cicha nadzieje zmiescic sie w 35 tys z wszystkim. Jesli chodzi o nauki, to my prawdopodobnie bedziemy na nie uczeszczac w pazdzierniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tymi naukami? ja i moj facet mamy takie zaswiadczenia o skonczeniu kursu przedmalzenskiego. Bedziemy musieli chodzic na nauki czy tylko do tej poradni i kiedy mozna do niej chodzic,jak to sie wszystko odbywa, jesli ktoras z Was wie to piszcie, moze macie bardziej kumatego ksiedza, bo my jak bylismy, to nie dosc, ze kazal nam przyjsc we wrzesniu to jeszcze nie umial wytlumaczyc czy bedziemy chodzic na nauki czy wystarcza e zaswiadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co??znowu wyczailam fajna sukienke na allegro i znowu mam problem czy ja kupic czy nie ehhhhhhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oleum.. powiedz mi do jasnej cholery:D .. czemu nam wychodzi 40 000?:| chyba sie poddam i jak boga kocham zrezygnujemy z calych tych wesel i calych tych uroczystosci.. mam dosc wydawania kasy i tylko myslenia jak tu nad wszytkim zapanowac w szczegolnosci jesli chodzi o wydatki... jeszcze moj A. ... jezu.. dzis slubom mowie WIEEEELKIE NIE!:( mam nadzieje, ze mi do jutra przejdzie bo jeszzce co glupiego zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tez wychodzi ok. 40 tys na 160 osob z poprawinami i sesja zdjeciowa w inny dzien, wiadomo bede musiala wtedy isc drugi raz do fryzjera i na makijaz a to tez koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu az tyle????????!!! ja licze mniej wiecej: 110 zl od osoby - osob niech bedzie 180 ( chociaz nie sadze, ze tyle) - 19 800 zl ( zaplacone 500 zl) alkohol - z winami, szampanami ok 5 000 kamerzysta i auto 1700 zl ( w tym 200 zaplacone) fotograf- za darmo :) zespol 2700 zl ( 500 zaplacone ) wystroj sali, samochodu - 0 zl ( wszystko w cenie ) ciasta na wynos dla gosci - ok 600 zl gorale w kosciele 300 zl sprawy koscielne licze ok 1000 zl ( licze w tym wystroj, papierki itd ) obraczki 1000 zl + nasze stroje to wyjdzie jakies 35 tys :o dziewczyny o czyms zapomnialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie + kosmetyczka, fryzjer ( ale to bedzie taniej bo u kolezanki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharka 3000 zdjecia+kamerowanie 3000 zespol 3300 sala 4000 moje ubranie+poprawiny 3500 ubranie S+ poprawiny 1500 uczesanie +umalowanie (licze 2 razy+probne) ,solarium 500zl alkohol 2500 napoje 3000 jedzenie 3000 kosciol 1000 obraczki 1400 wiazanki 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniam a mozna wiedziec gdzie robicie wesele?? to jest remiza ??? u nas wynajecie remizy to koszt do 1000 zl, a za jedzenie tylko 3 tys??? na ile osob robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o torcie,stole wiejskim i wydatkach typu zaproszenia,podziekowania dla rodzicow,samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a liczycie sobie zaproszenia, wiem ze to banaly ale tez kosztują, jakies karteczki na wodke, tak jak my podziekowania dla rodzicow czy swiaqdkow niby 200 pln, tutaj 400pln tam jeszcze jakies 100 i sie uzbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dawno nie pisałam ale staram sie na bieżąco wszystko czytac:) Ja tez jestem w trakcie sesji. Ciezki okres.... Na dodatek poszłam do nowej pracy wiec czekała mnie dodatkowa nauka bo jestem w trakcie szkolenia :) Nam tez ksiądz kazał przyjsc po wakacjach zeby zapisac sie na konretna godzine. Jeżeli chodzi o alkohol to na pewno nie bede sie tym teraz zajmowac poniewaz wesele mamy na maksymalnie 70 osob, wiec nawet jesli cena wodki wzrosnie to jej tak nie odczujemy. Na razie mamy zarezerwowana sale i zespół. Reszta dopiero w przyszłym roku. Może jedynie za sukienka rozejrze sie w czasie wyprzedazy po wakacjach. WItam serdecznie nowe panny młode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest od osoby 140 w tym mamy wystr ój sali i napoje oporowo.. a oprocz tego fotograf 1000pln kamerzysta 900 pln zespol 1600 alkohol jakies 4 000 auto chyba 500 bo po znajomosci kosmetyczka i fryzjer okolo 500 pln kosciol mysle ze maksymalnie 800pln wiecej czarnej mafii nie dam :D obraczki tez do 100 Hmm.. sama juz nie wiem co jeszcze a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj.mazowieckie, to nie jest remiza,normalna sala weselna tylko nie placimy od talerzyka tylko wynajmujemy swoja kucharke i osobno za wszystko placimy tzn.osobno kucharka,wynajecie sali no i wszystko sami musimy kupic. Kucharka mowila nam,ze jedzenie wyjdzie nas ok 100zl za osobe no to licze juz 3000tys, mamy osob 160, robimy z poprawinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i ciasta i tort jeszcze... jakies z 700 pln no i koichane nie wiem jak u was np z kieliszkami dla mlodych do trzaskania po toascie ... i mnustwo takich jeszcze roznych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy green no fakt + zaproszenia, dwa kieliszki do rozbicia ,jakies podziekowanie dla rodzicow, ( ale typu nasze zdjecie w ramce - nie zadne badziewne figurki, ksiegi itp) u nas na pewno nie bedzie zadnego dekorowania sali, zadnych winietek,kotylionow, zadnych balonow, wstazek itp, auto juz przystrojeone bedzie. Tort mamy wliczony, ciasta, napoje i owoce tez :) wszystko w tych 110 zl od osoby :) Hmmm Kiniam jakos mi sie malo wydaje z tym jedzeniem. Siostra moejgo narzeczonego brala slub 4 lata temu, miala w remizie, tez wynajmowala kucharki, kelnerki. Moj przyszly tesc bardzo chcial nas namowic, zebysmy wesele tez robili w remizie, nawet prrzyniosl mi rozpiske ile na co bylo wydane. Za samo jedzenie zaplacili 10 tys (wesele bylo dwudniowe i tez bylo u niej 110 osob), teraz wydaje mi sie, ze jedzenie troche podrozalo, wiec wyszloby jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry doczytalam 110 osob...a tu 160 :D mi sie 3000 zl wydaje stanowczo za malo hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co za bzdure ja napisalam przeciez 100zl razy 160 osob to jest 16 tys a nie 3 tys., nie wiem jak ja to liczylam. Kucharka nam powiedziala, ze liczy sie ok 100 zl na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×