Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość Brzoskwianka_27
cześć dziewczyny...witam nowe Panny Młode..ja mam dziś spiepszony humor..mój J sie dowiedział ze bedzie u nich w firmie mocny przesiew z 3 osób na jednym stanowisku ma zostac jedna, dzis juz miał jakąs kontrol..fajna praca, samochód, telefon, nienormowalny czas pracy..kurde...martwie sie an maxa,juz uruhomiłam w lekkiej panice wszystkie znajomosci ze szuakmy pracy dla J...do tego wczoraj miałam jakis atak...wzwywali pogotowie bo miałam bóle jakby mi..macica miała wypaść..jessu jak spanikowałam..Ketanol, Nospa-Forte nie pomagały...myslałam ze byłam w ciazy i poroniłam albo coś w tym rodzaju..na szczescie po zastrzyku przeszło ale musze porobic badania,usg i tego typu....ehh musiaam sie pozalic i pouzalac nad soba ...i ta pogoda mnie przytłacza:( chyba mam dzis mega chandre.. Buziaki Laseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ja tez dzien mam nie najlepszy, rano zrobiłam awanturę narzeczonemu i z jednej strony wiem ze mam racje ze się złoszczę z drugiej przeginam z intensywnością awantur;/ nie wiem, zaczynam miec watpliwosci czy mieszkanie przed ślubem nam dobrze zrobi, ale raczej nie ma innego wyjścia, do tego tez okres dostałam, pogoda fatalna, kryzys finansowy i generalnie odechciewa mi sie myślenia o slubie :( mam nadzieje ze jak sie zacznie urlop to zmieni mi sie myślenie, do 6 lipca zostalo juz niewiele czasu na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja również jestem na 2010 dokładnie 5 czerwca, wszystko w miarę gotowe. Sala gotowa, zespół gotowy, tylko planujemy wziąć ślub tuż przed kościołem przy kamiennym ołtarzu ( są normalnie ławeczki, krzyż i kamienny ołtarz) ale nie wiemy jak to wygląda od strony kościoła, czy któraś z was brała tego typu ślub? Jeśli nie macie fotografa to śmiało polecam www.miaga.carbonmade.com, młoda i świetnie zapowiadająca się fotograf, z tego co wiem to na 2010 ma jeszscze wolne terminy:) Działa na dolnyśląsk, śląsk, opolszczyznę. W zakładce About jest jej pełny kontakt:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tez mam meeega chandre:( ... własnie spływaja do mnie maile od znajomych ze w tym roku w koncu obrona pracy lic i ze tylko dwa latka mgr i koniec meczarni.. a ja? .. a ja cholera daaaaaaaaaleko w tyle jestem i juz mam 3 lata w plecy .. mam dosc, jestem zła wsciekla załamana i mnajchetniej nie wstalwałabym z łóżka.. brak pracy dodaje efekt taki ze najchetniej skoczylabym z mostu.. wrrrrrrrrrrrr.... :(:(:( przysiegam.. i taki stan jzu z tydzien sioe ciagnie.. :( brzoskwinka- to pisz zara jak bedzie cos wiadomo o Twoim narzeczonym i o Tobie czy wszytko z zdrowkiem ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nareszcie mamy zespół :) ojejuuu jak się cieszę :) ale ręce trzesły mi się bardzo jak podpisywałam umowe. Zdalam sobie sprawe, ze maszyna naprawde ruszyła... boozzzeem ja mężatką? kurcze....nerwy juz teraz są, a co bedzie pozniej ? :) brzozskwinka będzie dobrze, pamiętaj ze zdrowie najwazniejsze, bede trzymac kciuki za WAS :* Pandzia_1, Ewelina1985co do zespołu majkband, też go rozważalismy :) pisalam do nich maila z zapytaniem czy maja termin wolny i jaka jest cena oprawy muzycznej wesela z porpawinami ( u mnie poprawiny obowiązkowo musza byc :) i odpisali ze cena oprawy samego wesela to 4 200zł, a poprawiny + 1 600zł... niestety my nie skorzystamy z ich usług.... jak dobrze ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ***SEPTEMBER*** A nie wiesz czy Majkband grają w całej Polsce, czy tylko na swoim terenie? Mają wolne terminy? W sumie to muszę do nich też napisać, ale tak jak pisałam wyżej do mnie mieliby do przejechania 400 km i nie wiem czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanda
Witam nowe koleżanki współczuję tak okropnego dnia, czasami też takie miewam i wiem, ze facet nie bywa wtedy pomocny! no zdrowie przede wszystkim, tez powinnam odwiedzic kilku specjalistow, ale czasu brak, jak zwykle. Co do orkiestry to moja dojezdza ok 180 km w jedna strone i na umowie policzyli za 300 km po 1 zł, czyli 300 zł więcej, no i zapewniamy im nocleg. W twoim przypadku warto się zastanowić i upewnić, czy w ogóle zechcą przyjechać taki kawał. No i czy to się w ogóle kalkuluje. Ja ze swoim A. kłócę się właśnie nad wódka; ja wolę Pałacową, a on Tadka. Tylko, że Tadek trochę za drogi bo 21,50. A mieć a nie mieć 450 zł na inne rzeczy to już trochę dużo jak dla mnie. ehhhh, ale nadal się upieram!! Twarda jestem i basta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia_1 nie wiem doładnie czy jezdzą dalej. Oni są z zielonej góry i do mnie mieliby ok50 km do przejechania :) napisz do nich śmiało, ja korzystałam z tego formularza co mają u siebie na stronie podany w KONTAKT :) odpisali bardzo szybko, bo juz nastepnego dnia :) widac profesjonalnie podchodza. i super graja :) ale tez dobrze sobie za to liczą :) myslę ze dojadą do CIebie ale pewnie policza sobie za transport, ale zeby miec pewnosc skontaktuj się z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :) wiem, że to może chore, ale jak przeglądałam wiele zespołów to to był jedyny, który mi się tak bardzo spodobał, mojemu Narzeczonemuy nie bardzo, bo jak twierdzi "grają zbyt rockowo", a właśnie mi się to tak podoba, no i ten wokal, czysty z pięknym wibratto. Napisałam już do nich, zobaczę co mi odpiszą i ile he he :) uważam, że jesli dzięki dobremu zespołowi będzie super zabawa to chyba warto. Słuchając zespołow z mojej okolicy to po pierwszej piosence już się odechciewało, zwłaszcza, że od razu słychać, że instrumenty to tylko jeden keyboard + dyskietki... uch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny...3 raz pisze to samo..co napisze to sobie zamykam stronke..jessu jak totalna blondynka ze sznureczkiem w głowie...z pracca mojego J jakoś bedzie, musi być, CV dzis juz rozsyłałam odemnie zpracy,on twierdzi ze mam wyluzowac...ale on juz tak ma zawsze luz i po co sie martwic na przód..co ma byc to bedzie i po co sie zadrczac sprawami na które mamy minimalny wpływ..a ja jestem aferanta do tego w goracej wodzie kąpana...niezłe skrajności z nas...ja afera a on łagodzi... Siedziałam sobie dzis na You Tubie i słuchałam piosenek bo musimy sie końcu zdecydowac omału co dajemy na płytkę z wesela DVD... w pażdzierniku mamy sesje narzeczeńska z fajnymi zdjeciami profsjonalnymi na poczatek filmu (ni chcemy zaczynac od zdjec mamusi i tatusia i nas w beciku...) i wtedy chce miec piosenke czy ten Pan i Pani Ani Wyszkoni.. a pózniej polecimy z : 1)http://www.youtube.com/watch?v=sCpGG6ixY2w&feature=related 2) http://www.youtube.com/watch?v=udOEl8L9zWY&NR=1 3) http://www.youtube.com/watch?v=0DuBujx08KY&feature=related ( a stachursky jest moim sasiadem, podejrzewam ze bedzie nawet na ślubie wiec bardzo, bardzo chce miec ta piosenke w którymś momenci...mysle ze jak mój Jn bedzie sie ubierał do slubu..i pojedzie po mnie...wtedy w podkładzie to będzie OK ) 4) to dla rodziców na podziekowanie: http://www.youtube.com/watch?v=U9Zsh7dGhW8&feature=related 5) to wklejam bo smieszne i wesołe: http://www.youtube.com/watch?v=K4zFGYjf7pM&feature=related 6) a to zadedykuje mojemu J po oczpinach:-) jak juz wszyscy beda wstaieni na wesoło podejde do tematu: http://www.youtube.com/watch?v=XQXdG_ZQPPI 7) a to zadedykuje jakoś w srodku przyjecia (mam tylko nadzieje ze nasz zespuł opanuj te 2 piosenki) http://www.youtube.com/watch?v=f8I--eWcs3U A to zabawa jaka na pewno bedziemy miec ( i zadnej innej) http://www.youtube.com/watch?v=G0ORGBTIE2g&feature=related no i świetny plener...niewykonalny niestety w naszym gorzystym beskidzkim terenie:-( http://www.youtube.com/watch?v=6JyNHvy64QM&feature=related jak sie bedzie Wam nudzic to poogladajcie i wyrażcie opine... Słodkich snów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenki zajebiste:) bardzo bardzo podoba mi sie plener, juz kiedys go namierzylam i chcialabym taki miec, tylko u mnie nie ma takich piachow hehehe piosenka dla rodzicow tez fajna, wreszcie cos innego niz \'cudownych rodzicow mam\', bo tego nienawidze zabawe znam taka i jeszcze w innej wersji tekstowej o krolu,krolowej i woznicy a ta \'co ja narbilem ze sie ozenilem\'jest bombowa, ostatnio jak bylam na weselu to pan mlody rzucal muszka przy niej, super bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super nutki :) Baciary \"co ja zrobiłem ze sie ożeniłem\" ekstra :) :) bedzie duuuzo smiechu i dobrej zabawy , a o to chodzi na weselu :) a piosenka dla rodziców rewelacja :) aż sie łezka kręci ... będą płynąć łzy ...:) plener narzeczeński nigdy o tym nie myslałam, ale wydaje sie super pomysłem :) Pandzia_1 powodzenia z majkbandem :) daj znac jak Ci poszło :) pewnie ze warto zapłacic za dobry zespół:) ja podzielam Twoje zdanie - super graja :) ale mnie suma onad 5000 zl przerosła:) ehhh.... pieniadze... \"money,money,money\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZOSKWINKA ta zabawe, ktora masz w przedostatnim linku mielismy na studniowce :D :D swietna zabawa :) ja bylam wtedy mama a moj luby dzieckiem :P hihihi ostatnio mu mowilam, ze jestem przeciwniczka zabaw, ale ta chcialabym miec wyjatkowo na swoim weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem przeciwniczką zabaw na weselu,podrzucaniu na krzesełkach gdy spiewaja 100 lat itp atrakcjom...ale ta zabawa jest super, zwłaszcza jak sie ma gości młodych z wolą walki na weselu:) u nas to 95% znajomi w naszym wieku wec powinno byc super:) druga zabawa to hm...taka podróż do okołą swiata..ludzie tańczą i nagle orkiestra mówize jedziemy do Paryża robia pocia i sa w aryżu a tam..tańczy sie kankana...ożniej do grecjii a tam zorba..i tak kilka państw...taka mała odskocznia od zwykłych wygibasów i na tym koniec zabaw...chcem za to mieć góralska orkiestrę na jais dwie godziny koło 21 zeby wpadli porali i zabawili gości -jako niespodzianka dla wszystkich. Moja znajoma tydzień temu miała..super to wyszło juz z daleka grali jak szli, ludzie zdziwieni , pożniej pryspieki góralskie, rózne konkursy no skok przez ciupage...ona miałą zespół PsioCrew ...musze zobaczyc ja dvd jak jej to wyszło ale jak bedzie wiocha to nie zdecydujemy sie. Ja jestem z gór ( 10km od Szczyrku) wiec u mnie cos takiego na maxa pasuje..kazdy z gości lubi góralskie przytupy:) Lecę do pracy, słonecznego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjeszcze ta zabawa z rdzinką w zoo..tez znam wersje z królowa,krlem i karetą ale taka...mniej energiczna jest i mocno spokojniejsza..teu bedzie u mnie wersja z rodzina :-) pogonie gości ..alkohol z nich wypocę i dalej do zabaway :-) Panna młoda potwór hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia. September, posluchalam wczoraj tego zespolu Majkband i aranzacje mi sie podobaja, ale juz wokale tak srednio. Poza tym w naszym przypadku wesele jest nie tylko moje,ale i mojego narzeczonego wiec nasz zespol MUSI spiewac dobrze po angielsku a nie tworzyc wlasne slowa i nasladowac dzwieki. My sie zastanawialismy nad tym zespolem: http://www.planujemywesele.pl/666-on-off W internecie zamieszczone piosenki bardzo nam sie podobaly, moj narzeczony nie chcial uwierzyc,ze wokalistka jest Polka,bo bardzo dobrze spiewa po angielsku, ale jak obejrzelismy plyte z wesela, na ktorym grali,to byla to jedna wielka porazka. Poza tym byli ubrani w dzinsy i t shirty, a jeden pan mial okulary przeciwsloneczne przez cala noc. A poza tym wokalistka twierdzila,ze mowi po ang. a jak moja siostra zaczela mowic w tym jezyku, to sie rozlaczyla i nie odbierala pozniej telefonu :P Mysle,ze DJ bedzie najlepszym rozwiazaniem w naszym przypadku a poza tym jest mozliwosc zorganizowania karaoke i sadze,ze to fajne urozmaicenie na poprawiny, kiedy juz wszyscy beda bardzie wyluzowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A mi się podobają zabawy na weselu :) Oby nie były jakieś bezsensowne... Jak wspomniane podrzucanie na krzesełkach czy coś w tym stylu... Ale 2 czy 3 jakieś śmieszne... Czemu nie :) Brzoskwinka_27 świetne masz pomysły :) normalnie bajeranckie :) A ja siedzę w domu i się wkurzam... W weekend miałam starcie z przyszłą teściową... Jak uważacie? Kto powinien wybierać dla mnie suknię? Ja czy ona? Co prawda jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek konkretne rozmowy o sukni, ale ostatnio jakoś tak zapytała jaką chciałabym mieć... To jej powiedziałam, że na pewno nie biała tylko ecri i taką prostą, skromną bez jakichś niepotrzebnych udziwnień... A ona na to, że jak to tak? Ja mam mieć białą i piękną z jakimiś falbankami i nie wiadomo czym jeszcze!! Normalnie była gotowa się ze mną kłócić!! A ja z nią, żeby nie było że gorsza jestem i swojego zdania nie mam. (Normalnie jak ona juz teraz upiera się tak przy swoim to co bedzie poźniej? Aż się boję pomyśleć...) Dobrze, że mój Skarb się wtrącił i powiedział jej, że to jest mój ślub i będzie tak jak ja chce, a ona nie ma nic do gadania. I dobrze że jej tak powiedział... Juz wcześniej dawała mi \"dobre rady\" co i jak powinnam zrobić, cierpliwie jej słuchałam, chociaż i tak zrobiłam po swojemu... Ale jeśli o moją suknię chodzi to będzie to tylko i wyłącznie mój wybór i tego się będę trzymać :) Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale miałam potrzebę wyżalenia się Wam bo wiem że każda z Was ma podobne problemy i na pewno mnie zrozumiecie:) pozdrawiam wszystkie Przyszłe Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 1985- myślę, że znalezienie polskiego zespołu, który idealnie śpiewa po angielsku może graniczyć z cudem... Zespołów jest dość dużo, my zanim wybraliśmy ten nasz przejrzeliśmy kilka płyt z wesel i żaden nie śpiewał dobrze po angielsku... Więc znalezienie takiego zespołu to jak szukanie przysłowiowej igły w stogu siana :) Dlatego może oszczędź swój czas i wybierz Dj :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia chyba wlasnie tak zrobie :) A co do tesciowej to rzeczywiscie by Cie pieknie w falbaneczki wystroila ;) Najwazniejsze, ze Twoj narzeczony stanal po Twojej stronie. Mama mojego S jest bardzo wyluzowana, do niczego sie nie wtraca i mam nadzieje,ze tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka my tez bedziemy miec gorali na blogoslawienstwo i w kosciele :) fajie graja na skrzypcach :) kasia8909 na Twoim miejscu tez bym sie wkurzyla. Jak slysze ,,falbany\'\', ,,cekiny\'\' itp. to az gotuje i jakby mi ktos powiedzial ze mam w tym wystapic to chyba bym zagotowala :D na szczescie ja przyszlej tesciowej pokazywlam typy moich skromniutkich, prostych sukienek i bardzo sie jej podobaly :) a co do zespolu polskiego swietnie spiewajacego po angielsku to fakt ciezko znalezc :) dlatego my takowy wzielismy ze slowacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie:) ...a raczej Panny:D Z ogromnym szczęściem w sercu mogę obwieścić, że również zaliczam sie do Waszego grona:) Moja data to 15.05.2010 Właśnie czytam o zabawach i super jest to co planujecie. Ja dopiero zaczynam się za wszystim rozglądać i oczywiście zaczęłam od sukienki:D Podejrzewam, że ten temat macie już za sobą, więc jak możecie, podrzućcie numer strony, bo strasznie jestem ciekawa co Wy wybieracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
Gratulujemy :) ja mam takie pytanie, czy któras z was mysli o robieniu zaproszen samodzielnie? ciekawa jestem czy to sie opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejale sie rozpisałyscie!:) Witam nową narzeczoną. Jesli chodzi o suknie to ja narazie nie mam swojego typu i zaczne rozglądac sie w styczniu. Enenka ten filmik z pleneru super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Wiedziałam, że moge na Was liczyć :) Witamy nową Pannę Młodą :) A jeśli chodzi o samodzielnie zrobione zaproszenia to jest to fajna sprawa, nawet sama się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale nie mam aż tyle talentu żeby się tego podjąć... Szczerze mówiąc to nie jestem pewna czy to się opłaca... Wszystko zależy od tego co, jak i z czego chciałabyś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czekałam aż zacznie się temat sukni:)) Ja na razie tylko w necie buszuję i już mam kilka typów. Co o nich myślicie?? suknia nr 34070 z tej kolekcji: http://www.vivien-lublin.pl/index.php?menu=suknie&artid=3 albo Model 2182 z tej: http://www.vivien-lublin.pl/index.php?menu=suknie&artid=13 tylko białą bym chciała. A jeśli o zaproszenia chodzi to bardzo fajny pomysł zrobić samemu ale ja również nie mam talentu ani czasu, a trochę trzeba by na to poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z moim miesiem bylismy w koncu zobaczyc nasza wykonczona sale. Gdy tam weszlam oniemalam z zachwytu, pieknieszej sali nie widzialam, jest jeszcze lepsza niz te dwie pierwsze tych samych wlasciecieli:) bardzo dobrze, ze zamowilismy ja w ciemno bo jest bajeczna i te cieple swiata daja taki przytulny i romantyczny klimat :D cudo!!!!!!!!!!!! az mi sie smutno zrobilo, ze jeszcze tyle czasu do slubu - a ja bym chciala juz !!!!!! :D Nasi rodzice tez powiedzieli, ze jeszcze nie widzieli sali, ktora by sie rownala z ta :) ahhh Elfikk ta pierwsza sukienka nie w moim typie wole prostsze,a drugiej niestety nie moge znalezc :( co do zaproszen, to sadze, ze takie robione wyjda drozej, poza tym strata czasu - a naprawde fajne mozna zamowic na allegro juz za 1 zl. No i talent rzeczywiscie trzeba miec witam nowa panne mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppppppp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 -pokaz real foto styczen 2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -ja_23 wielkanoc 2010 -maanda 10.04.2010 -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 -crazy_green_eye 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -coooooleczka 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -Novomova maj 2010 -ines 11111 maj lub poczatek czerwca 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -renatkanuta 5.06.2010 -komi 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -kika5 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Laura189 26.06.2010 -Elfikk 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -kasienka19 3.07.2010 -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -gosiag88 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -enenka 24.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -yolla2 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -kalianasza 14.08.2010 -Agnieszka1986-A2 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -DOminikaSyrenka 21.08.2010 -Aguś1984 21.08.2010 -Dominika2888 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 -kasia kasiulenka 28.08.2010 -sylwuska88 28.08.2010 Wrzesień: -SYLLWIA04092010 4.09.2010 -paloma5.09.2010 5.09.2010 -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -SEPTEMBER 25.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -kasia8909 2.10.2010 -Pandzia_1 2.10.2010 -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -dziewczyna wampira pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010 -Novitka rok 2010 -agatannnn rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum > Ja właśnie też wolę proste sukienki żeby nie miały za dużo tego wszystkiego ale ta chyba by ładnie wyglądała, bez tego bolerka koronkowego całkiem inaczej. Sama już nie wiem:( kurcze chyba powinnam wcześniej zacząć szukać po sklepach, bo znając mnie to potrwa kilka miesięcy zanim się na coś zdecyduję. Ta druga jest tak niżej trochę, te nr są nie po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,.., troszke mnie nie było.. zaległości trudno nadrobić :D czytam czytam i wszystko mi sie pomieszało.. co do zabaw toi zapewne nie duzo bo mamy jednodniowe a zespół który mamy potrafi wszystko fajnie zorganizować :) a co do piosenki na pierwszy taniec to będzie http://w106.wrzuta.pl/audio/2wkucUFItqy/kindla_-_z_kims_takim_jak_ty generalnie moj P dał mi wolna rękę i strasznie mu sie spodobała... i teraz jak ktos sie pyta to mówi dumnie \" kindla - z kims takim jak ty \" :D ah ci faceci... dziewczyny jednak postanowilam oporowo zająć sie różnymi pierdołami i jutro już będa prawdopodobnie zzawieszki na wódkę.. a wódka będzie we wtorek i jednak bierzemuy tą \" polską\" chwalą sobie ja tak wszyscy dookoła więc skoro im pasuje to taką będa sobie pili :P a co do sukienki kochane to znalazłam u siebie świetną krawcowa.. musze tylko zadzownic i dowiedzieć sie ile wczesniej trzeba przyjechać zeby zobaczyla wzór i jest Gites :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×