Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Miarka- No to trzymamy kciuki za Was w sobotę i za pogodę, oby dopisała. U mnie znów dziś chmurki deszczowe, ale przynajmniej ciepło:-) I pamiętaj, że czekamy na zdjęcia!! zysiolinka- makabrycznie duzo chca za ten kosciol!!! zlotem beda go wykladac??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka teraz to już prawie na luzie;-) po tym stresie co przeżyła z powodu powodzi to teraz stres jej nie straszny:) Maanda podsunelas mi rozwiązanie mojego problemu. A propos dekoracji sali, cały czas się głowiłam jak upiąc firane za nami;) durnotka nie wpadłam na pomysł z karniszem! Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
czy tak dużo to ja nie wiem.. dekoracja pod ołtarzem dwie dekoracje po bokach ołtarza przy mównicy ławki i krzesła.. no i pamietajmy ze to Warszawa a tu niestety wszystko jest drożej :( ciekawa jestem czy sie wszyscy zgodzą na dekoracje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysiolinka ale za tą cenę to chyba żywe kwiaty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh -jak podasz maila to chyba znajde kilka fotek dokladnych jak to nam wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
oczywiście że żywe nie wyobrażam sobie sztucznych kwiatów.. to tak jak by mieć wiązanke ślubna też z plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi do kosza włożyliśmy Amaretto dla ojców, likier kawowy dla mam, grawerowane podziękowanie z naszym zdjęciem i smakołyki dostosowane do gustów naszych rodzin, w końcu każe z nas wiedziało co nasi rodzice lubią najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to szczęście że żywo kwiatu kupują co tydzień parafianie;-) A jeszcze w zeszłym tygodniu była pamiątka 1szej komunii i jest pełno pięknych storczyków;-) Więc nic mnie to nie będzie nic kosztować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie jak to jest z zywym kwiatem do włosów?? trzeba go jakos wczesniej przygotowac spryskac jakim utrwalaczem czy co????Potrzebne mi to bo za miesiac bede swiadkowa na slubie kolezanki i chcialabym miec taki zywy kwiat a zeby bylo taniej chcialabym go sobie sama przygotowac. Wiecie cos na ten temat? ma ktoras z was zywe kwiaty we wlosach do slubu?Bardzo prosze o podpowiedz. Miarka jakby mnie do soboty nie bylo to zycze udanego weselicha, mobilizujacego stresu, i pieknych dni w małzenstwie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny.bluszcz123 - nie dziękuję;-) A co do kwiatów to najważniejszy jest wybór kwiatka;) np róże są bardzo nietrwałe. Najlepsze są storczyki i kalie. One są dość wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka powodzenia!:)oby było tak jak sobie wymarzyliście:)! czarny.bluszcz123- co do kwiatka to domowych sposobów nie znam, ale pani w kwiaciarni może spryska Tobie kwiata jakimś utrwalaczem. Ja jak sie pytalam o eustome we włosach to pani mi powiedziała, że wbrew pozorom ona tez jest trawała ale zapewne po utrwalaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
hmm to mnie zaskoczyłaś bo ja w swoim bukiecie tez będe mieć eustome i kwiaciaeka powiedziała ze w bukiecie bez problemu wytrzyma 5 dni ale we włosach padnie po 2 godzinach... no to ciekawa jestem jak to jest?? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nasz świadek wygrał 4 bilety do kina więc mieliśmy fajny relaksujący wieczór;-) Dziś zawozimy na sale ciasta/ciasteczka i alkohole. Co do gości prawdopodobnie jedna para nie dojedzie ze względu na powódź.Ale drogi kolejne otwierają i jest coraz lepiej. Inaczej narzeczony z rodzinką musiałby spory kawałek nadrobić. Dziś wieczorem ostatnia spowiedź i wielki dzień przed nami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Miarka - wszystkiego najlepszego, oby poszlo wszystko po twojej myśli no i oczywiście nie zostawiaj nas samych po ślubie ;) czekamy na zdjęcia i relacje. A ja w poniedziałek biegnę na przymiarkę sukni ślubnej, ciekawa jestem bo nie widziałam jej od lutego i troszkę się obawaim czy nadal będzi mi się podobać i czy dobrze ją uszyli...ale nic co ma być to będzie... Kobietki z końca czerwca kupujecie bolerko albo szal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
ja do sukni dokupuje bolerko myśle że wybiore koronkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z kwiaciarni że trzeba wymienić storczyki w bukiecie bo nie dotarły z hurtowni;-) Zobaczymy co będzie;-) No i ostatni zagrożeni goście dzwonili ze na 90% będą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo, jakbys miała pytania to wal śmiało.Nie wiem czy o takie coś Ci chodziło... Aha lampki przykleiliśmy taśma zwykla:-) Sama tez dekorowalam stoly i upinalam obrusy szpilkami, żeby taka falbana była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam szczęśliwie za mąż;-) Prawie wszystko wyszło jak chcieliśmy:-) Był tylko mały problem z gradobiciem ale to pikuś przy tym wszystkim;-) Bawiliśmy się przednio:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka moje gratulacje :) Do mojego slubu jeszcze niecałe 2 tygodnie i przyznam sie ze myle o tym coraz czesciej i stres zaczyna łapać. Chciałabym miec juz wszystko za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej chyba boje sie swoich reakcji. Niestety w sytuacjach stresowych zaczynam sie panicznie smiac albo potrafie zemdlec:O Eh....Pozałatwiane mamy juz praktycznie wszystko, jeszcze tylko musze kupic sobie jaka banzoletke na reke. A zeby było ciekawiej dzis zaczął bolec mnie ząb, wiec jutro musze sie zapisac do dentysty, ciekawe na kiedy mnie zapiszą. Wolałabym uniknac problemów z zebem w dzień slubu. Najbardziej wkurza mnie to ze niewiem dokładnie który to ząb mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka... moje gratulacje - witam w gronie mężatek:) wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka wszystkiego naj :D :D czekamy na szczesgoly i foty :D my w ten weekend troszke juz zapraszalismy ...meczace to wszystko, a w przyszlym tygodniu zapraszanie zacznie sie juz na dobre :D no i ruszamy z formalnosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarko gratuluję:) niech każdy Wasz dzień będzie wyjątkowy i pełny szczęścia i miłości jak w dniu Waszego ślubu:) powodzenia na nowej drodze życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka- gratulejszyn!!! No na taką atrakcję jak gradobicie nie kazdy moze sobie pozwolic, także pamiętaj , że to zaszczyt z góry Cię kopnął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka gratulacje!!! Jak było podczas przysięgi? bo ja to sie boje że głos będzie mi drżał. My ustaliliśmy że w przyszłym tygodniu załatwiamy papierkowa robotę a w kolejnym zanosimy do ksiedza, tylko zastanawiam się czy wydadzą w urzędach papiery tak od reki czy trzeba kilka dni czekać? Jak było u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ciesze sie ,ze wyszlas szczesliwie za maz:)moje gratulacje:) Tak sie zastanawialam jak to wyjdzie,kiedy pisalas o tej powodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×