Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Czyli jednak troszkę racji miałam a przynajmnniej moje myśli biegły w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nareszcie mam chwilę czasu na wpis :) wczoraj wróciliśmy z podróży poślubnej. Było cudownie!!! :) Jeżeli chodzi o ślub i wesele to tak jak u Oleum wszystko poza pogodą było wspaniałe. Goście do dzisiaj dziękują nam, że mogli nam towarzyszyć w tym dniu i mówią, że to było ich najlepsze wesele na jakim byli :) Przetańczyliśmy całą noc. Całą noc przetańczyliśmy na parkiecie. Wszystkim przyszłym oraz obecnym żonom życzę wszystkiego najlepszego ! Pozdrawiam już jako żona :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa narzeczona - wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia i gratulacje. Fajnie, że się wszystko udało :) ja za dwa tygodnie ślubuję i łapie mnie stres nie z powodu ślubu ale czy wszystko już załatwione, czy coś jeszcze zostało, takie zadręczanie się he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pozwólmy żeby nasz wątek ucichł. Życzę wszystkim dziewczynom, które mają ślub jeszcze w tym roku wspaniałej pogody i cudownej uroczystości :) My w zeszłą niedzielę mieliśmy plener ślubny a w niedzielę odbieramy pierwszą wersję naszego filmu ze ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej już chyba się nie odratuje naszego wątku, większość już zamężnych to już inne życie. No dziewczyny, ja już w tą sobotę idę do odstrzału :) jestem zmęczona tym wszystkim, ale cieszę się bardzo na ślub i wesele, wiadomo jakieś małe pierdółki nie wychodzą np. dziś mi porboszcz się nie zgodził aby bratanica sypała przede mną kwiatki mimo że zapewniałam, że posprzątamy to we własnym zakresie, no i pogoda nas nie rozpieszcza. W miniony weekend miałam panieński i było bosko :) Została tu jeszcze jakaś osoba, która nie wyszła za mąż :) ? Poza mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie nie bylo :) jakos czasu niue ma, ciagle praca, przeprowadzka i takie tam :) my w podroz poslubna lecimy dopiero 15 pazdziernika, bo za tydzien mamy wesele znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zmienilismy mieszkanko:-) I teraz sie zastanawiamy nad szczeniaczkiem, juz jednego mamy w domu chwilowo pod opieka i sie zastanawamy czy zostawic czy oddac wlascicielom... A tak zycie leci dalej, podroz poslubna moze w grudniu,doszla mi jeszcze szkola, wiec ciezko czas znalezc. No ale coraz bardziej mam ochote sie gdzies wybrac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoolulu
prosimy zamknąć ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia z przyjemnością zobaczyłabym Twoje fotki ze slubu:) piekną miałas suknie i ciekawa jestem końcowego efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze 2010 prawie juz za nami :( teraz pora na inne tematy, np dzieciece ;) ale tego niech nam nie kasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh- dostałam i slicznie dziękuję, że o mnie pamiętałaś. Nie mam pojęcia czy ja Ci wysłałam swoje... Eh to już ponad pół roku, troszkę się zmieniło, ale na plus. Ja na forum "porodówka" póki co sie nie wybieram, od czasu do czasu tutaj sobie zaglądam tylko:-) I wspieram dziewczyny,proszę nie kasowac tematu,może kogoś zainspirują nasze wypociny:-) p.s. mamy malutką sunię,jest strasznie nieznośna i ma charakter nadpobudliwego łobuza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
Czy jest na tym forum jeszcze jakaś Para, która nie wybrała fotografa? Jesli tak, to zapraszam na swoją strone - www.pawliczka.net - i do kontaktu bezposredniego - pawliczka69@gmail.com pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi troszke szkoda zakonczonego tematu... pamiętam jak intensywne byly nasze opinie rok temu a teraz cisza i ciekawa jestem czy ktoras z dziewczyn planowala powiekszenie rodziny po slubie i moze ktoras juz jest w dwoch osobach?? :):):) mi czas tak szybko zlecial ze szok... wydaje mi się ze slub byl jakis miesiac temu a to juz ponad pol roku zlecialo ( slub mialam 26.06) ciekawa jestem co tam u Was slychac czy zaszly jakies zmiany w zyciu czy mezowie juz zdazyli troche powkurzac?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest jeszcze ktoś, kto tak jak ja szuka wolnej sali na wesele w tym roku to proponuję odwiedzić www.gdziewesele.pl/ ja znalazłam tam lokale z wolnymi terminami na 2011, wiele zdjęć, a nawet dostępne menu, piękne sale, mimo, że na ostatnią chwilę www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jeszcze ktos na tym forum???? Pisałam tutaj o przygotowaniach ślubnych, tylko pod innym nickiem bo tamten zapomniałam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaawwaa231
witam bardzo dawno sie nie odzywalam, moj nick juz zajety, mi sie rodzinka powiekszyla, mam synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ojjj dawno mnie tu nie bylo :D u nas tez radosne oczekiwanie :D w lutym urodzi sie nam coreczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×