Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Ehhh dobrze zrobiłam, że poszłam już teraz obejrzeć moją wymarzoną suknię :( Okazało się, że kosztuje jedyne 5 tysięcy... Czyli szukam innej :/ Dobra, w końcu mam dużo czasu, ale te co oglądałam w salonach, to mi się średnio podobały. Na razie nie wpadam w panikę :) Ale tak jak Wy nie mogę doczekać się TEGO dnia... Miłego dnia, u nas biało za oknem :) Witam nowe narzeczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeehhhh.. u mnie tez BIAŁO za oknem! bleeee.. juz nie moge na cholerna zime patrzyc!:| a wyobraźcie soebie miec ślubw taka pogode.. TRAGEDIA!... :) Dzieczyyyny.. bo ja nadal nie wiem co z tymi obraczkami? ... za ta kwote oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczesliwa narzeczoną:) Jezeli chodzi o te obrączki to ja bym chyba brała za taką kwote. My mamy swoje złoto które dostalismy od cioci wiec tez pewnie zapłacimy mniej niz normalnie. Kurde powiem wam szczerze ze byłabym duzo spokojniejsza gdybym miała juz zaklepany termin w kosciele ale ksiądz marudził ze to jeszcze tyle czasu, ze za wczesnie itd( pytałam go jakies 2 miesiace temu) chyba niedługo znowu sie do niego wybierzemy i powiem ze nie wyjde jak mi nie zarezerwuje terminu:) Sala i zespół juz zaklepane i fotograf tak na 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rownierz biało za oknem. Ślicznie to wygląda ale chciałabym wreszcie wiosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeszcze do załatwienia zostaje kamerzysta, suknia, nauki, jakis samochód ktorym pojedziemy do slubu, zaproszenia. Kurde duzo tego. W sumie jeszcze sporo czasu bo ponad rok. Termin mam 5.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, ten snieg jest juz dla mnie obrzydliwy :/ monotonny i dolujacy :/ chce juz wiosne, biale kwiatki na drzewach i spiewajace ptaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. a ja dzis mam chwile wolnego:) .. szefa nie ma...:) ... wiec moge sobie porobic te rzyczy z ktorymi sie nigdy nie wyrabiam:) ... gozej bo ten CAP JEDNEN!!! WRRRRRRRR... jutro wroci i znowu bedzie mi zatuwał zycie! ... Boze.. :( ... ehhhhh... no ale zycie... jeszcze do maja... jeszcze dwa msc... :) jesli chodzi o TA CHOLERNA zime to juz mi uszami wychodzi:( .. chce iekne sloneczko, piekna pogode, spiew ptaszkow i zzucenie z siebie kilogramow ciochow!:) -------------------------------- ...ehhh.. no a te obrazcki to chyba pojedziemy ogladać w sob:):):) a co tam.. :) sa idealne i po pieniadzach - chyba?:) ... i taaaaaaaak mi sie podobaja :):):) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przez ta pogode zle czuje. Wczoraj swieciło słonce i na przemian walił grad, a dzisiaj sniezyca. Chyba cisnienie spada bo boli mnie okropnie głowa i strasznie chce mi sie spac. A niestety jestem w pracy i jakos musze wytrzymac....eh. Nic mi sie niechce. mam kryzys!!! Podobno od niedzieli ma przyjsc wiosna... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pooglądajcie te obrączki, a moze kupicie i bedziecie mieli z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja jak macie taka okazje to pewnie :) kupujcie :) My na pewno w przyszlym roku sie tym zajmiemy :) No fakt ta pogoda juz dobija :o u mnie pelno sniegu..no i dalej sypie, a do tego gardlo mnie zaczelo bolec :( Mam nadzieje, ze swieta beda przynajmniej cieplutkie, sloneczne i wiosenne ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle do wiosny :) Anik, też bym wolała mieć zaklepanego księdza, ale kazał przyjść dopiero w wakacje... Wydaje mi się, że tak czy siak do wakacji przerwa, no bo co teraz można załatwiać, jak tyle czasu zostało? Powoli rozglądam się za suknią. Aha, można ewentualnie pomyśleć o naukach itp. bo to nie ma daty ważności. Ale jakoś nie mogę się zebrać :/ Myaja, jak jest okazja i są to idealne obrączki, to pewnie, kupujcie. Tylko ryzyko jest takie, że Ci się mogą spodobać inne.. Dlatego my czekamy z tym. Oliwka8, mamy ten sam dzień :) A jak z tymi drobiazgami typu wisienki w szampanówkach? Macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) własnie o to chodzi ze inne spodobac sie nie nam nie spodobaja:) chcemy dokladnie takie same.. i NAZWYKLEJSZE:) najbardziej praktyczne i najladniesze (przynajniej dla nas):) ... tylko zastanwaim sie nad szerokoscia!:) ... podobno te szersze tzn. ok 5-6 mm i w gore moga najzyczajniej w swiecie odpazyc palce? ... :(:(:( to prawda? ... poszukam na int mozne znajde takie 'nasze':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolippopp
2010: Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -biedronaa 17.04.2010 - kwiecienplecien 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 - manika2626 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja moim zdaniem sliczne :D takie proste, klasyczne :) my bedziemy chcieli albo z bialego zlota ( takie jak moj pierscionek zareczynowy) albo z zoltego i bialego :) w sumie bardziej jestesmy za mieszanymi ale na pewno tez takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myaja, jak to właśnie te, to nie ma się nad czym zastanawiać :) A co do szerokości, to załóż na łapkę i sama oceń, jaka lepiej wygląda :) Daj znać jak się zdecydujecie. Faktycznie są bardzo ładne. Co do wyboru między białym złotem a żółtym, to jestem zdecydowanie za żółtym, bo białe złoto wygląda jak srebro. Ale to tylko moje skromne zdanie :) Ciekawie wyglądają mieszane. I w sumie dobrze, żeby pasowały do pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekowac:)... te własnie nasez - sa dokladnie takie:) tylko ta szerokosc zaczyna mnie meczyc.. :( ... i nie wiem jak to jest z tymi gramami to sie jakos patrzyna na to? ... bo np. moja ciocia owszem ma złote obraczki ale jakies takie wytare sie zrobiy po kilku latach.. za to moi rodzicie tez maja zlote i wygladaja o niebo lepiej pomimo tego ze i jedna i druga para uzywa ich na codzien!:) ... mieszkani nie chce.. :) bo.. wiekszosc mieszanek jest tylko nazłacanna białym zlotem!:( ... i ono sie poprosty ściera.. z wzroskami odpadaja.. bo pojniej ani tego poszerzyc ani nic.. i starsznie sie szybko te zewnetrzne zworki zacieraja!:( wiec nie ma jak klasyka - ale to moje zdanie oczywscie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie....
no i niestety zloteo biale jest drozsze od zoltego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowe pole jezeli chodzi o nauki to ja zaczynam od 20 września. myaja bardzo ładne te obraczki które wybrałas, tez myslałam o czyms takim, tylko o takich ktore maja przez srodek taki matowy pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, rozumiem, że jesteś już umówiona na te nauki. Jak to załatwiłaś? Najpierw nauki w kościele, a potem w poradni, tak? Sorki, jeśli pisałaś już wcześniej o tym. Jeśli tak to się cofnę :) Ja myślałam o takiej obrączce, która ma jeden pasek matowy a drugi błyszczący. Ale mam taką srebrną i mi się to matowe wytarło :( Może dlatego, że to srebro? Nooo i wszyscy myślą, że jestem już mężatką ;) dlatego wybieram żółte srebro. Inna wersja to z małym kamyczkiem dla mnie, a dla niego taka sama ale bez kamyczka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa narzeczona
hej dziewczyny! dolaczam do grona szczesliwych narzeczonych oczekujacych na ten cudowny dzień :) 17.07.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie nie umówiłam, ale sprawdziłam terminy i w wakacje pojde do kancelarii zeby sie zapisac. Dostaje sie wtedy cos w rodzaju indeksu w którym zbiera sie podpisy z nauk, a poradnia to chyba po naukach. Przynajmniej tak jest u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowe_pole, nie musisz nosić tej srebrnej obrączki na \"tym\" palcu i nikt raczej ni będzie Cię podejrzewał o to, że jesteś już mężatką. Chociaż teraz to Ci pewnie i tak wszystko jedno ;) Moja koleżanka nosi na serdecznym prawej ręki pierścionek, który mógłby uchodzić za zaręczynowy i faceci, którzy do niej uderzają parę razy jej zwrócili uwagę, że wprowadza w błąd (czyli jednak dość dobrze się w tych niuansach orientują). Tyle, że ona samotna... Swoją drogą ja widzę sporą różnicę między białym złotem a srebrem, w kolorze, kruchości i w eksploatacji zwłaszcza. myaja, obrączki śliczne, moja koleżanka ma takie same. Ona ma dość cienką, chyba z 5 mm. Ja też chcę w takim stylu, ale albo białe złoto albo tytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam marcową narzeczoną- macie tą samą datę co my, więc bedziemy razem do niej odliczać :):) co do obrączek, to nam się podobają takie z białego złota (mam pierścionek zaręczynowy właśnie z białego). Baaardzo mi się podobają te: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,132 (ale cena mnie przeraża) oraz te: http://obraczki.swiatzlota.pl/index.php?id=192&p=&p1=&p2=&session=JxmQbU6s&k=0&dd=5&pp=1. Myśle ze w wakacje zrobimy juz jakiś zakup ;P i będzie z głowy. Do księdza też wybierzemy się w wakacje, wtedy też kupimy zaproszenia. A co do pogody, to wiosna zaczęła się strasznie brzydko ;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa narzeczona
Zabcia_ nie dość, że mamy ta sama date to jeszcze tez chcialam sie wpisac jako zabcia :) no ale musialam wymyslic cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wetam kochaneeeee.. .:) i kolejny dzien sie rozpoczal.. dzis mam roboty w pas:( ... i nie wiem jak sie z wszystkim wyrobie do 15stej:( ... ehhhh... jeszcze moj NAJGŁUPSZY szef POD SŁOŃCEM (czytaj -> powszechnie zanany pod pseudonimen CAPISZON:d) dzis juz bedzie (nieCH go .....XXX..... ) i znowu bedzie marudzil i marudzill ...:( jak to mowia \'zapomnial wól jak cielenciem był.. :( \'... tak sie musialam z rana wyzalc:) ..czy wasi szeowie tez sa takcy WRRRRRRRRRRRRR... ?? ... u mnie pieeeekna pogoda! naprawde - ŚLICZNA!:) słoneczko zaglada do okien:) ... jeszze dwa dni i weeeeeeeeek.. juz nie moge sie doczekac... i moze w sob pojedzimy wl zob na obraczki?:D wiec tym bardziej nie moge sie doczekac:D ... a jesi chodzi o nasze zaproszenia .. mnie sie jedne podobaja.. ALE chcemy je zamawiac na allegro i chcemy juz personalizacje (tzw. bez nazwisko gosci... tylko godz. mszy...poczestnek itd. no ta cala reszta co na zaproszeniu jest:) a ze my narazie nie mamy jeszcze ustalonej godziny w kosciele to dupa zbita ze tak brzydko powiem:( .. .dopiero ok wakacji chcemy sie rozglądnąc za czyms.. :) buuuuuuuuuuuziaki i milusiego dnnia życze!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jest słonecznie, tylko ten cholerny snieg nie chce sie rozpuscic. To super ze jedziecie ogladac obrączki:) Ja tez nie moge sie doczekac weekendu, wreszcie sobie odpoczne i bedziemy mieli dla siebie wiecej czasu z moim D. Bo w tygodniu to niestety praca, praca, praca i mamy dla siebie mało czasu. Zdązymy sie zobaczyc na 2 góra 3 godzinki i to tez niestety nie codziennie bo moj czasem pracuje po 12 godzin....eh. Ale szuka nowej pracy. Jak ja bym juz chciała ten slub. Nie moge sie doczekac. Pozdrawiam was dziewczyny i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak, jak wiem, że białe złoto to wyższa półka niż srebro ;) Tylko na pierwszy rzut oka można się pomylić. A ja chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że noszę ślubną, a złota na tym palcu jest jednoznaczna. Swoją srebrną noszę na tym palcu specjalnie ;P i od pewnego czasu rzeczywiście mi nie przeszkadza jak się ktoś pomyli :P Poza tym dostałam ją od mojego Misia. A jak już pisałam, jestem \"oszukaną\" narzeczoną bo bez zaręczyn :( Ale podobno czeka na odpowiednią okazję :))) Więc jeszcze nie mam do czego dopierać obrączek :( Witaj Marcowa :) Anik, dzięki za info, też koło wakacji zaczniemy działać. Myaja, narzekaj ile chcesz :) Pamiętaj, że nie ma szefa idealnego, tak jak i teściowej :P aaa właśnie, jakie będą wasze? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi tesciowei... hmmmm... mama - ujdzie ale jak ja to mowia... na odlegokosc kazda 'ujdzie':D .. nie no babka jest ok.. z tym ze jak kazda ma swoje halo.. ale czasem poprostu jak slucham to jednym uchem wpuszczam a drugi wypuszczam - wiem okrutne:D .. ale co zrobic:) no i podlizuje sie oczywscie.. co pani by zrobila gdyby.. itd. :D ona ma radoche ja swiety spokoj a robie i tak i tak jak my chcecmy.. no moze czasem cos madrego powie:) ..ogole to chce wiedziec wiecej niz powinna:D .. a tesc.. do rany przyłóż.. cchy i smieszny:D .. chociaz swoje 5gr zawsze doklozy:) ... wiec tragedii nie ma... z tego co slyszalam zawsze bywaja gorsze:D ... dzieki, Bogu moj facet nie jest 'ich synusiem':) ani jego rodzenstwo.. wyslucha ich zdania bo tak wypada ale i tak zawsze radzimy sie we dwoje co dalej:) wic decyzje podejmujemu WSZYSTKIE razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze teraz mysla przewodnia jest temat obraczek ;) my napewno bedziemy miec obraczki z zoltego zlota :) ja sie zgadzam z przedmowca, ze jednak biale zloto na pierwszy rzut oka wyglada jak srebro niestety... my sobie tez zafundowaliamy komplecik srebrnych (nerzeczenskich :P ) obraczek i juz sie nie mozemy doczekac tych prawdziwych :) ja co prawda uwazam ze biale zloto jest o wiele bardzoej subtelne i delikatne od zoltego, ale jednak sluba obraczka kojarzy mi sie wlasnie z taka zolta :) ja jeszcze niestety nie mam mojego wymarzonego modelu, widzialam juz pare naprawde pieknych ale im wiecej ogladam tym wiecej mi sie podoba :P przedstawie wam pare typow mozecie pokomentowac bo jestem bardzo ciekawa co o moim guscie mysla inni ;) http://www.sklepjubilerski.com/sklep/d/s314br_SI_H_750?PHPSESSID=88f88371a9924749b16758f77dd17a84 http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=135&d2=140&d3=-1&d4=0&id=208&p=2244&x=0&p1=0&p2=0&session=hCl6zdHg&k=0&dd=5&pp=1 http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=137&d3=-1&d4=0&id=690&p=2244&x=0&p1=0&p2=0&session=hCl6zdHg&k=0&dd=5&pp=1 http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=136&d3=-1&d4=0&id=148&p=2244&x=0&p1=0&p2=0&session=hCl6zdHg&k=0&dd=5&pp=1 http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=137&d3=-1&d4=0&id=166&p=2244&x=0&p1=0&p2=0&session=hCl6zdHg&k=0&dd=5&pp=1 czekam na opinie i pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×