Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannaa000

jak wygląda praca introligatora ?

Polecane posty

Gość joannaa000

Chciałabym sie dowiedzieć czy to jest cięzka praca,znajomi opowiadali mi ze pracuje sie w brudzie i smrodzie czy to prawda? Pracowal ktoś jako introligator w drukarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Mój tata przez 30 lat pracował jako introligator.Praca ciężka(jest jeszcze różnica w jakiej drukarni pracujesz).Tata pracował przy lakierach i klejach(w tamtych trudnych czasach różnego pochodzenia).W tej chwili jest na rencie z zaawansowaną chorobą płuc.Nie polecam tej pracy ,tymbardziej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa000
dzięki bardzo za odpowiedz , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie praca rzeczywiście może być ciężka jeśli pracujesz jako osoba świeża i niedoświadczona na stanowisku introligatora ale jeśli jesteś już operatorem maszyn z pewnym doświadczeniem albo jeździsz na wózkach w magazynie to różnie to bywa. Ja osobiście pracowałam w drukarni Ellert przez ostatnie wakacje i przyznam szczerze że gdyby nie studia to zostałabym trochę dłużej. Możesz tam spokojnie dostać umowę o pracę, na początek zarabiasz coś między 2 a 2,6 tyś więc pieniądze też są całkiem spoko a i nie przejmują się tam zbytnio ani twoim wykształceniem ani wiekiem byle byś była w miarę rozgarnięta i chętna do pracy. Polecam serdecznie i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszard
Nie jest to może najłatwiejsza praca, ale określenie jej mianem "brudu i smrodu" to co najmniej lekka przesada. Sam pracuję w ellercie pod Warszawą na introligatorni od ponad 20 lat i mógłbym polecić tą pracę każdemu młodemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca na introligatorni nie jest wybitnie ciężka, obowiązki są znośne, z czasem pieniądze coraz lepsze. Dużo zależy od pracodawcy- ja od wielu lat bawię w Wiązownej w ellercie i do tej pory nie miałem powodów do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak Zbyszard- pracuję w drukarni Ellert i w zasadzie z obowiązkami na spokojnie daję radę, także raczej nie mam powodów do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam przez 10 lat pracowalem w introligatorni i praca niestety jest ciezka i w wiekszosci na nogach od 8-12 godzin gdzie odczuwa sie bol nog,kregoslupa,rak poniewaz 99% to prace reczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×