Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

kto był już gdzieś w te wakacje?

Polecane posty

ja nie byłam i nie jade w tym roku. Mam w domu remont wiec kaska jest potrzebna:) ale przyszły rok nie odpuszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie byłam a urlop to dostanę być może we wrześniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienna misa23
Ja byłam w Jarocinie na festiwalu... I na takim obozie dla trudniej młodzieży, jako wolontariuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem z Ukochaną w Międzyzdrojach na dwa tygodnie, a teraz 4.08 jedzimy z moimi rodzicami i sis do Egiptu na tydzień.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje sa super ja mam ciagle wakacje nie msuze pracowac bo jetsem bogata:) a to juz wiem czemu Klaudia taka zla u mnie ogrodzenie zmieniali, mam dom jak ksiezniczka prawdziwa heehehe basen Ozi ostatnio zakupilam dam Ci linka:) na gg;) opalilam sie jak mala gwiazda ah jak sie ma kase to sie jest szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jednocześnie nadmieniam że ne zazdroszczę osobom, które jadą się smażyć nad ciepłe morze, nienawidzę opalania i temperatury powyżej 26 stopni a po dniu \"nicnierobienia\" jestem bardziej skonana niż po tygodniu pracy :o chcę jechać w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do byle jakiego miasta? czy do jakiegoś konkretnego? :p z miast to może być Kraków albo Gdańsk - moje dwa ulubione polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbamatolka
Jade do Rzymu i Barcelonki, ale dopiero we wrzesniu, kiedy wyjada turysci i obnizy sie temperatura. Musialam sie pochwalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbamatolka
Ktos w ogole byl w tych miastach? Jakie wrazenia? Ktore ladniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże te kapcie i ta ozi chciałbym was widziec na zywo wiesniary heheheheh niegdy nie byłam i nigdy nie bedę zazdrościć!!! heheh debilki jakich mało! bayyyyy małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yerbamatolka polecam Barcelonę mój mąż pracował w Barcelonie wiec byłam tam kilka razy jest ślicznie!!!! Rzym jest taki oklepany za przeproszeniem a barcelona jest fantastyczna!!! morze śródziemne duzo zabytków, odjechane knajpy ...ehhmmmm :):):) miło powspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak komuś może się podobać ten karakan herbuś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to kazdemu facetowi kazda kolezanka jzu w podstawowce plakala ze my mamy ladne ciuchy ze my bogate ze my mama ypowodzenie ze mamy ladne domki jedna to nawet nie poszla do najlepszego lo przez nas a madra laseczka byla no ale pasztetowa z rana przypominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×