Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamarzylam sie P

Wasz facet marzeń??

Polecane posty

Gość Zamarzylam sie P

Jak wyglada? Mój- brunet z niebieskimi oczami, wysoki, opalony, wysportowany, z 3-dniowym zarostem, anielskim usmiechem Jeśli chodzi o charakter to mily, czuly, wyrozumialy, lubiacy sie zabawic, inteligentny, posiadajacy pasje np. zeglarstwo, wspinaczka wysokogorska, zeby mnie zabieral na wycieczki, ubierajacy sie na sportowo Wasz typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wysoki ok 185 cm brunet albo szatyn..niebieskie oczęta...troszke przy tuszy..(misiek) kocham tatuaże..inteligentny,ZARADNY,opiekuńczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
ANTYZDRADZACZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatemiszcz
idealne wymiary faceta dla wszystkich kobiet to: 86x54x2mm, kolor złoty i napis MasterCard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORECZKI
OPISAŁAS MOJEGO FACETA TYLKO 1 ROZNICA MOJ MA CZARNE OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamarzylam sie P
do karatemiszcz: ej no nie smiej sie, skoro faceci maja wzgledem nas takie wysokie wymagania, to czemu my ni mozemy miec? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamarzylam sie P
wzgledem facetow oczywiscie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z
wysokimi misiami blondynami? Juz nie w cenie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
mmm facet marzen?:D Blndyn o niebieskich oczach, albo brunet, o brazowych... konicznie umiesniony, wysoki, z nieziemska, niezarosnieta klata, z płaskim brzuszkiem... Z niesamowitymi miesniami.. i najlepiej z loczkami na głowie :)) ale to i tak wszytsko na drugim planie, idealny facet to taki, który, gdy mu mowisz, ze masz zły dzien, rzuca cie na łozko, daje wspaniały seks, a po wsyztskim pyta czy juz ci lepiej:> mmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Taki, który by umiał uspokoić moje schizy i mnie rozśmieszyć. Taki, który nauczyłby mnie, jak nie wyolbrzymiać problemu. Taki, który by mnie kochał niezależnie od wszystkiego. Ech, ale przy mnie kompletna pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież musi którędys krwawić
jarek84 - tylko sie nie zapowietrz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam blondasów
wysokich misiowatych ciepłych ale stanowczych oczy zielone najbardziej mi sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ja mam takiego
ciepły brąz oczy, świetnie zbudowany, krotko ostrzyzony, z kilkudniowym zarostem, z waskimi biodrami ale szerokimi ramionami, wyraznie zarysowana szczeka i slicznym usmiechem. dokladnie jak moj facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
no, dlatego Jarek ma takie wymagania co do kobiet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
:D Swoją drogą zastanawiam się, czy te wg Jarka "tym większe wymagania" to moje (skromnie psychologiczne), czy też precyzyjno-fizyczne mojej przedmówczyni, xxxxxxxxxxxxxxxxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
pewnie jedno i drugie, kraza plotki ze jaro jest gejem i nawet geje go nie chca :( zrozumiejmy go... Jaro jestesmy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie pierd...
"Zrozumiejmy" :DDDD nie dziwota, ze szukasz tylko patrzac na wyglad. Pewnie niezly pustak z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie niektore
rzeczywiscie wymagania :) Ale podoba mi sie, ze niektore lubia "misiow". Oczywiscie ja to rozumiem jako facet z lekkim brzuszkiem, no chyba, ze lubicie takich przesadnie zapuszczonych. Ja niestety nie moge znalezc amatorki mojej prezencji - wysoki, blond, niebieskie, loczki tez sie znajda, miesnie kiedys widoczne byly, dzis zarys (trzeba by podpompowac regularnie to wyskocza) i brzuszek :) No i chetnie rzucilbym kogos na lozko i wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
o ja cie pierd... To było pytanie o faceta idealnego, a jak wiadomo nie ma ideałów. Kazda tu pisze sobie co chce, o jakim facecie marzy. Jesli ty oceniasz mnie po jednym moim wpisie, to moze idz na psychologie?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideał mieszka sobie daleko ode mnie i jest nieziemsko przystojny Ma 190 cm wzrostu, piękne czarne włosy, ciemną karnację i do tego cudne jasne oczy... Poza tym jest inteligentny i zabawny I nie ma pojęcia, że istnieję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Hakuna, jak to nie ma pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie pierd...
No i co? Nie miałem racji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik
kobiety czy wy sie dobrze czujecie??? od kiedy bruneci maja niebieskie oczy?widziałyscie takiego.chyba w reklamie proszku do prania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest facetem moich marzeń :classic_cool:Mógłby co prawda mieć wiekszy biceps, ale nie bede drobiazgowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×