Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Tempka 37,3??ciaza??

Polecane posty

mam podwyzszona temp w pochwie 37,3 zmierzyłam ja przed chwila cykle mam z regul;y 35-40 dniowe a okres spoznia mi sie 5 dni:(czy moge byc w ciazy??jak to jest z ta temp??dobrze ja mierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwyższona temp. może ozanczać ciąże jak i zbliżający się okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mierzy się
nie mierzy sie temperatury pod koniec dnia ani w środku dnia, zmierz temperaturę rano, jeszcze przed wstaniem z łóżka, aczkolwiek jesli nie mierzysz na codzień nie będziesz wiedziała czy masz podwyższoną podstawową temperaturę ciała, opanuj nerwy, nie wkręcaj się, zrób sobie najlepiej test ciążowy, przy tak długich cyklach, możliwe że masz po prostu zaburzenia, temperatura wieczorem może byc podwyższona na skutek aktywności w ciągu całego dnia, to jeszcze o ciąży nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego dokładnie juz nie pamiętam--możesz się spytać na www.forum.e-mama.pl ja tam klikałam przed w trakcie i po ciąży--mozna się dużo dowiedzieć--powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mierzy się
tempetatura ciała obniża sie do podstawowej w dzien miesiączki, lub dzień przed miesiączką, ale powtarzam - jesli nie znasz swojego cyklu i podstawowej temperatury ciała, nie będziesz wiedziała jak interpretować to co zmierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziekuje wam dziewczyny:) mozliwe ze panikuje heh a to wszystko przez mojego chlopaka a okres pewnie dostane i skonczy sie na strachu;)pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×