Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana_mimolina

FACET to SWINIA!!!!!!! a myslalam, ze sa wyjatki

Polecane posty

Gość zalamana_mimolina
próbowałam żartować - mówię do niego czy ta na dyskotece zrobiła Ci lepiej niż ja? A on na to z całą powagą - no wiesz, ciebie nikt nie przebije. I co ja mam robić ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_mimolina
ufalam mu bezgranicznie, ale jak mam mu ufac jak mnie oklamuje, no dobra pomija fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie *
właśnie od takich uciekają faceci... Pomyśl co robisz nie tak ze postanowił iść bez Ciebie? Może ględzisz, marudzisz, szantażujesz robisz sceny? Facet musi wyjsc sam tak samo jak kobieta- to normalne. Bedziesz ograniczać to bedzie ci robił takie numery i dowiesz sie po czasie. Ja swojego wrecz namawiam zeby wyszedł sam a on patrzy sie wtedy podejrzanie :D i za cholerę nie pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie *
Acha jeszcze coś. 100% szczerość na 100% zabija związek. Moja babcia zwykła mawiać " pamiętaj chłopu pokazuje sie tylko pół d..py" Wtedy tego nie rozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_mimolina
nie zrobilam mu zadnej sceny po prostu bylo mi przykro, boje sie ze rownie dobrze moze mnie tak oszukac jak mnie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys mialam takiego faceta co pomijal takie fakty, co sie potem okazalo takich wypadow bylo duzo wiecje, a i inne panienki tez potem byly:O zapytaj go dlaczego nic ci nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże tragedia najlepiej to go uwiąż do nogi (swojej oczywiście) albo przykuj kajdankami w pokoju do kaloryfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie *
Nie chodzi o to czy robiłaś mu sceny po fakcie. Chodzi o Twój stosunek do faceta. Czy traktujesz go jak swoją wlasnosc, czy ciagle wypytujesz sie co robił gdy ciebie nie było obok, z kim sie spotykał, czy zadajesz mu mnóstwo pytań na które oczekujesz mnóstwa odpowiedzi, jednym słowem czy jestes upierdliwa na codzień. To są najczęstsze błędy popełniane przez kobiety. Tak bardzo kochają, że oplatają faceta jak bluszcz, głaskają na śmierć, nie mają pomysłu na spędzanie wolnego czasu BEZ ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_mimolina
nie ja naleze raczej to tych zimnych suk, ktore udaja ze je nie obchodzi to co robi ich facet, nie wypytuje go z kim sie spotyka, co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostalam sama z dzieckiem, faceci to smiecie, wole byc sama. Teraz to ja sie nimi bawie i ich wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×