Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-rka

Zapomniana tabletka.... POMOCY

Polecane posty

Gość ma-rka

Tabletki biorę od lutego, nowe opakowanie zaczełam w tamtą środę, ale już w niedziele zapomniałam wziąć jednej tabletki i wziełam ją po ok. 10 godzinach, potem we wtorek kolejną tabletkę powinnam wziąć o 22, a wziełam po 3. Miałam zatrucie więc zupełnie nie myslałam o nich. Współżyłam z chłopakiem w środę i boję się, że mogliśmy wpaść... Jakie jest prawdopodobieństwo? Czy ktoś tak jak ja zapomniał się i obyło się bez zadnych konsekwencji? Na ulotce napisane jest iż jeżeli nie zostało przekroczone 12 godzin to tabletki nie tracą swoich właściwości. Biorę yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna xwke generation next
masz małe szanse zajscia w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy o zajściu w ciąży. Ja raz zapomniałam przez dwa dni łyknąć tabletki i nic się nie wydarzyło :) Do tej pory nie mam dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-rka
ufffff... dzięki wielkie za odpowiedz, bo naprawdę zaczynalam się stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego się stresować, jeżeli bierzesz tabletki regularnie a tylko raz Ci się zdarzyło zapomnieć łyknąć, to stres schowaj do szafki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-rka
tabletki wchłoneły się jestem tego pewna bo po ich wzięciu nie wolno ich zwrócic do 4 godzin, a w tym czasie nie wymiotowałam na szczeście, więc ta opcja odpada, że się nie wchłoneły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, mar-ka pisze że miała zatrucie ale ich nie zwymiotowała, więc się wchłonęły, jeżeli od 4 do 5 godzin ich nie zwróci to ma spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×