Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złośnica89

pomoze ktos?

Polecane posty

Jak mu pokazac ze mi zalezy na nim? Jest taka sprawa. Ja 19 on 24lat juz 3lata temu troszke sie spotykalismy no ale wtedy wiek byl wielka przeszkoda! Ostatnio znowu odnowilismy kontakty i ja wiem ze nadal to samo do niego czuje tylko problem jest z nim! ostatnio trzymal mnie za reke i calowal, dokladnie dzien przed moim wyjazdem nad morze. podczas tego tygodnia pisalismy sms-y i on stwierdzil ze na razie powinnismy byc tylko przyjaciolmi jednak gdy sie widzimy zachowuje sie zupelnie inaczej, ciagle komplementy dotykanie kolanka usmiechy itp. Jest jeszcze jeden problem ze on w nocy pracuje a w dzien remontuje mieszkanie i niestety malo pisze jak mu pokazac ze mi zalezy? Na nieszczescie ja wyjezdzam znow w niedziele i wracam 9 a on wyjezdza od 3 do 13 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tropikalna widze, że Ty tez tak jak ja dzisiaj po topikach latasz:D na jakim najczesciej siedzisz topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnica... powiem tak... facet to temat rzeka :D wiec uzbrój się w cierpliwość... jeśli mu zależy to jakoś to będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi kochana kiedy ten 24 latek spi skoro w nocy pracuje a w dzien remontuje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×