Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

we mnie sex

ciagłe uczucie glodu

Polecane posty

caly czas czuje glod:O niedawno zjadlam obiad i to nie malo i znow jestem glodna:O co jest tego przyczyna?? zaden tasiemiec czy jak to sie zwie nie wchodzi w gre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
a bierzesz jakies leki ?? moja koelzanka ma napady głodu po tabletkach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam ale juz prawie mies nie biore:O i nawet podczaas brania tak nie mialam...kurcze nie wiem co jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
no to moze to efekt uboczny odstawienia , bo jak bierzesz tabletki to zazwyczaj waga sie utrzymuje w normie a po odstawieniu czesto sie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam ostanio:(,ciągle siedzę z głową w lodówce i się obrzeram:(.Mam takie napady głodu ze konia z kopytami bym zjadła.I tak od trzech tygodni.Jeszcze nie przytyłam bo wieczorem mam takie poczucie winy że cały dzień się obżerałam że wychodzę biegać albo jeżdżę na rowerze.Mąż patrzy podejrzliwie czy aby nie jestem w ciąży(ja wiem że nie),ale nie mogę się opanować przed zjadaniem wszystkiego co się w lodówce znajduje.Kupiłam sobie chleb dietetyczny i tym się opycham,robię ogromne ilości sałatek żeby nie paść się bardziej kalorycznymi rzeczami.Chyba mam tasiemca:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
zeby nie przytyc zuj gumy do zucia pij duzo wody myj zeby czaesto jak poczujesz choc lekki glod, pal papierosty pij alkohol a najlepiej jeszce beirz fete po niej nie jest sie glodnym i mozna nie jesc kilka dni :):):) ja waze 53 170 wzrostu i mam andziej ze zejdde do 48 :) pisalam o tym ale usuneli moj temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokfoks
1. ciąża 2. tabletki anty 3. Rzucanie palenia 4. Kompulsywne jedzenie 5. Inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zuje gumy to jeszce bardziej mi sie chce jak pije wode tez a co do fajek do ilez mozna??:O:D a poza tym ja sie nie boje przytyc waze 54 przy wzroscie 171 i wygladam w sam raz:P za chuda na pewno nie jestem ani za gruba tez nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
ahah wlasnie dzieki paleniu sie je mniej i mozna schudnac a jak sie odstawi fajki to sie tyje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie może i ciąża,może tak być skoro nie bierzesz anty.U mnie napewno nie ciąża,i muszę uważać na to co i ile jem bo pupa mi szybko rośnie jak sobie pozwole na za dużo kalorii:(.Mam wagę i proporcje odpowiednie do swojego wzrostu,ale jak dalej będę miała taki apetyt to nie wiem jak będzie.Biorę chrom,na obniżenie łaknienia,ale nic to nie pomaga:(.Może faktycznie to objawy jakiejś choroby:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
no to tak samo jak ja!! jem co che ile chce i nogdy nie przytyje hahahah :D:D::D to o co ci chodzi jak głodna jestes to jedz i huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby ciaza tak wczesnie?? odstawilam na poczatku miesiaca i za jakis tydz ponad powinnam miec okres, robilam test ale to raczej za wczesnie bylo:O w tak wczesnej ciazy taki glod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceoooooooooooom
no to zorb soebie zapas jedzonka kolo sie bie i nie ebdziesz mie problma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
zapychaj arbuzem:-) to sama woda więc wypocisz i wysikasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakies inne jeszcze objawy? ja napady glodu mialam na poczatku ciazy. moj zoladek byl bez dna.do tego mialam delikatne mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ale tylko przez 2 dni bardzij od wieczor ale nie wymiotowalam. i w glowie mi sie tez troche krecilo, zrobilam test i wyszedl negatywny ale mysle ze to bylo za wczesnie na test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jakiego czasu to zauwazylas
u mnie tydz. przed okresem jest makabra !!!! zaczyna się kompulsywne obżarstwo i nic mnie nie powstrzyma przed jedzeniem, a naprawdę sobie wtedy dogadzam i slodycze i rozne inne smakowitości...i to na noc...po okresie jest spokój , bo niezbyt lubie słodkości i bardzo malo jem, tak poprostu juz mam od dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy przed okresem tak nie mialam:O w ogole nigdy tak nie mialam, najwyzej jakas ogromna ochota na cos do zjedzenia(np batonik itp) ale nie taki glod:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie mialam apetytu.w czasie ciazy mialam wstet do jedzenia i niczym nie umailam sie najesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co to:O moze poczekam na okres jeszce ten tydz ponad i zrobie test...ten mogl byc chyba nie bardzo wiarygodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jakiego czasu to zauwazylas
tez bralam anty , 4 tyg. mam przerwy odstawilam je chyba na dobre...ale w sumie takie same objawy mialam z tym obzarstwem przy braniu jak i nie braniu... wiec nie wiem co to moze byc... a brzuch masz wydęty jak nie zjesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja ogolnie jestem szzupla ale jak tyje troche to idzie w brzuszek:P wiec nie mam calkiem plaskiego brzucha tylko jak wstaj rano a potem juz taki troszke odstajacy ale to od zawsze mialam, taka juz moja uroda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jakiego czasu to zauwazylas
ja bym poszla do gina, bo moze faktycznie dzidzia się domaga żarełka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×