Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale skad

nie moge w to uwierzyć

Polecane posty

Gość ale skad

od 2 tygodni nosze stanik w moim DOBRYM rozmiarze i z 83-84 w biuscie zrobilomisie 88!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna migracja biustu ;) Skoro to tak szybko u Ciebie idzie, to nie szalej z zakupami na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skad
wciaz nie moge uwierzyc :) a jaki ksztalt sie fajny zrobil, normalnie jak sztuczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
a jak moge sprawdzic jaki jest moj dobry rozmar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
przeciez to niemozliwe mi wyszlo 65G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
Rozmiar brytyjski: 65E (30E) Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60FF (28FF) Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70D (32d) Rozmiar polski: 65G co to w ogole za rozmary?? ja mam pod biutem 71 w biuscie 90 gdy kupie stanik 65 przeciez sie pewnie nawet w niego nie dopne i bedzie mnie ucieskal i werznie mi sie w cialo i zrobia mi sie 'boczki'..czy dobrze mysle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skad
ja tez mialam 71 pod biustem zaczelam od 65 wcale nie bylo za ciasne, staniki przeciez sie mocno rozciagaja, a maja przeciez dobrze trzymac biust, teraz zrobilo mi sie 67 pod biustem i nosze 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
dodam ze teraz zawsze kupowalam stanik 75D lub duze C zalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też 65G :D mówcie mi Pamela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakaś bzdura
noszę 75 c bywa że d, a wyszło mi 70f!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skad
ja kupowalam najrozniejsze, lacznie z 85(!)b, teraz jak mi jest wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadna bzdura
tylko dobry rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze nosiłam 75C i byłam pewna, że to jest to :) może pora poeksperymentować, literki E,F,G brzmią bardzo pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
to jakas bzdura-- mi tez sie dziwne to wydaje,. a jakie masz rozmary? tzn wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ścisło pod biustem 71, normalnie ok 73 Luźno biust 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala
kro- masz identyczne wymiary jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde warto
ja zawsze nosilam 75b, pod biustem mam 69 w biuscie mialam 83 teraz mam pod biustem 66 a w biuscie 87 i idealnie okragle piersi, nie mowiac juz o samym komforcie noszenia, rano zakladam stanik i nic nie musze przy nim grzebac caly dzien, a wczesniej caly czas musialam go poprawiac bo biust mi dolem wychodzil itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) nic, powiem tak, można wybrać się do sklepu i przymierzyć ;) na razie nie chce mi się w to wierzyć za bardzo, ale że nowy rozmiar mi się bardzo podoba to przetestuję, czy rzeczywiście jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skad
poczytajcie sobie na www.biusciaste.prv.pl albo na www.malobiusciaste.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde warto
w zwyklym sklepie z obwodami 60 i 65 moze byc problem, ale wystarczy ze zobaczysz najpierw jak sie czujesz w 70e zamiast 75c a potem juz szukaj 65 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi wyszło
60ff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to naprawdę nie jest nic dziwnego ani nienormalnego :) 60FF, 65E, 70K to są produkowane seryjnie staniki z pełnego zakresu rozmiarówki. To tylko nasze sklepy i producenci, oferujące tej rozmiarówki maluteńki wycinek, wmówili nam, że obwody zaczynają się od 70 a miski kończą na D... I nikt nas nie uczy, jak należy prawidłowo dobierać obwody i miseczki. Dlatego wciskamy się w to, co jest w sklepach, co kończy się bólami kręgosłupa, ramion, uwierającymi fiszbinami, przekonaniem, że stanik musi być niewygodny itp, itd... Na podlinkowanym blogu Stanikomania są przykłady, jak prosta zmiana rozmiaru stanika wpływa na całą figurę i sylwetkę (skutków zdrowotnych na fotce pokazać się nie da ;) ) A na Lobby Biuściastych jest cały długi wątek \"Co mi dała zmiana rozmiaru stanika na wlaściwy\": http://tiny.pl/nj19 Zaś co to daje małobiuściastym to można zobaczyć tutaj: http://tiny.pl/p4x1 Tego w kilku słowach opisać się nie da, więc zapraszam na blogi Stanikomania i Balkonetka, na fora Lobby Biusciastych i Lobby Malobiusciastych po cala reszte informacji i wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiiiiiiii
a mi wyszlo 75F czyli jaki to rozmiar polski bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury wypisujecie
lepioej nosic uniwersalny rozmiar ja nosze 75 b wszedzie sa i w roznych kolorach za 10 zl a nie za 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaa
Jak chcesz sobie zniszczyć piersi w szmatce za 10 zl to wolna droga. Ja wolę mieć 1 dobrą rzecz za 200 zl niż 20 po szmat po 10....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×