Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rozmowa o sexie z ojcem-mam się nie puszczać bo jestem gruba i nikt z używaną g

Polecane posty

grubaską się nie ożeni. Bratu powiedział żeby się bawił tylko używał prezerwatyw. Jak wyglądały wasze rozmowy o sexie z rodzicami, i pytanie do panów czy naprwadę nie będę miała szans na małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mial rację, Tłuściochy z natury rzeczy są obrzydliwe a jeszcze tłuste kurwy to kompletna porażka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁUCHAJ OJCA
nie żartuje wie co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinczoszki w groszki
zmień ojca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha
Ale naprawdę tak wygląda sytuacja grubasek. Cnota jak się nie ma figury to mocny atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
co to znaczy gruba? ile wazysz i masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinczoszki w groszki
nie no dobra prawda jest taka zę w dzisiejszym świecie naprawdę mało która puszysta dziewczyna wychodzi szczęśliwie za mąż zawsze można się łudzić ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niklta
Słuchaj Kochana, nie przejmuj się debilami z kafe. Dziwię się wręcz, że tu szukasz wsparcia. Powiem Tobie jedno - jestem dziewczyną, która była już chyba w każdym rozmiarze. Wiele lat byłam szczupła, wykorzystywana, zdradzana, porzucana. Znacznie przytyłam, wycofałam się z życia, byłam wiecznie smutna. I właśnie w takim stanie poznałam mężczyznę, który zakochał się we mnie i mnie odczarował. :) Chodzi mi jedynie o to, że prawdziwą miłość spotkałam będąc właśnie gruba, a jak byłam szczupłą laską na szpilkach, to miałam powodzenie, ale nie otaczała mnie szczerość, ani uczucia. Nie zachęcam do pozostawania z nadwagą, ale to naprawdę nie jest tak, że ją mając nie masz szans na prawdziwe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
poza tym to nie te czasy ze "uzywanej" nikt nie zechce :) mi tez mama nie pozwolila ale na szczescie nie sluchalam jej i dobrze na tym wyszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że cipkę dobrze obejrzy, nie sprawia mi przyjemności obrażanie, poprostu tak wygląda rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niektore grubaski sa fajn e
mam pewna kolezanke ktory ma ciut za duzo ciala tu i uwdzie aleeee.....kurde...ma slicznia buzie, a usmiech jeszcze ladniejszy. W ogole aktrakcyjna z niej babka, nie jeden facet sie za nia obejrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niektore grubaski sa fajn e
mialo byc ówdzie no ale niech bedzie ze kuleje z ortografii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to nie prowok, w co wątpię, to daj spokój. Najważniejsze, żebyś się szanowała. Jeśli uznasz, że chcesz pójść do łóżka z jakimś facetem, tyo już Twoja sprawa. Twój ojciec jest jakiś jebnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
a mozesz napisac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe może i są tacy co lubią okrągłe(w co wątpie) ale okrągłe szmatki to napewno nie. Ojciec jest facetem i wie jaki inni mężczyźni mają stosunek do takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dziewczyno , ze szanuj się !! a to , że masz kilka kilo wiecej nie znaczy , że bedziesz sama może byc grubszą i ładna zadbaną dziewczyną a co do rozmów z rodzicami ? to nie miałam takich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
jestes mloda, wartosciowa osoba ale uwierz, trzymanie dziewictwa do slubu nie jest dobrym pomyslem, jak znajdziesz tego wlasciwego faceta, to nie bedzie zwracal uwagi ze mialas kogos przed nim (oczywiscie w granicach rozsadku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75 kg, mężczyźni rzeczywiście wykazują niechęć do grubszych dziewczyn , nie sądziłam że tak wprost piszą opinie, i że nie dziewica tto szmatka kurwa itp nie sądziłam że chlopaki przyznają rację mojemu 60 letniemu ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
no tak :) pyta o rozmowy :) no wiec ja mialam moze 2 z mama pt." zakaz sexu do slubu" bez mozliwosci negocjacji, ale jak juz pisalam, nie sluchalam mamy ale w granicach rozsadku, nie jest puszczalska dziewczyna, ktora miala 1,2 facetow przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
zawsze sie tacy znajda, nie mozesz sie przejmowac wszystkimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha
Zrobisz sobie krzywdę , pamiętaj cnota to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tych starych szmat, nie ważne czy 1 czy stu bo i tak używana a ta co miała 100 przynajmniej powinna być dobra w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka555
rozumiem ze facet powinien byc "doswiadczony w tych sprawach" z innymi paniami, a potem szuka dziewicy na zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×