Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rozmowa o sexie z ojcem-mam się nie puszczać bo jestem gruba i nikt z używaną g

Polecane posty

Gość karoolek
prawda jest tak , ze jak to kto nie ladnie ujoł "KAZDA POTWORA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi się tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej mieć przynajmniej
szanse na znalezienie a tak będziesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wielu mężczyzn dziewictwo ma olbrzymie znaczenie, jak Ci się kiedyś taki spodoba albo tylko taki Cię zechce to lepiej abyś była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75kg to nie tragedia i spokojnie schudniesz jak będziesz chciała, poza tym prawdziwy mężczyzna lubi mieć kobietę a nie anorektyczkę z 45kg wagi. Wieszaki są do bani w łóżku, krąglejze kobiety są lepsze i ponętniejsze przede wszystkim. Ojca masz nieźle walniętego w łeb. Ja bym czegoś takiego córce NIGDY nie powiedział. W ogóle rozmowa na te tematy nie powinna zawierać słów \"nie puszczaj się\" a już w ogóle ocen na temat ciała córki. Twój ojciec jest beznadziejnym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ją okłamywać jak była gruba to prawdopodobnie nigdy się nie odchudzi a jak urodzi to będzie jeszcze grubsza , z tym że mężczyźni wolą grubaski to też przesada, a jak facet myśli o poważnym związu to ani w tłuściochy ani dajki nie inwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo1981
Przypadkiem trafiłam na ten temat ... i słabo sie robi. Nie wiedziałam, że jest tylu tak prostych, ograniczonych chamów, myslących tak stereotypowo, tak ... płytko. A do tego jesli nawet nie posiadających w sobie za grosz poprawności politycznej to chociażby trochę zwykłej ludzkiej kultury, wyczucia i delikatności. Oby temu, który dziś jest tak pewny siebie, że wytyka innym wady z taką lubością, kiedy już wyłysieje, dostanie brzucha, plam wątrobowym i straci swój urok ( a to czeka każdego) - niech wtedy jakaś panna zaśmiej mu się prosto w twarz. Zmierzy z niechęcią wzrokiem, z niesmakiem i wyższością. Tak jak on teraz. TO DO WAS WSZYSCY PIĘKNI/PIĘKNE I ZAPATRZENI W SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa_Motylica
kochana autorko :) nie zwracaj uwagi na mondre słowa niekturych osub :D po pierwsze masz juz tyle lat by móc sama decydowac o swoim zyciu, zresztą forma słow ojca :O Owszem szanuj się ale nie dlatego ze pózniej nikt cie nie zechce ale bo kobieta powinna sie sama szanować bo zasługuje na to:) Uszy do góry 75 kg nie tak duzo zresztą i mozna schudnąć ale wcale nie trzeba.Na pewno masz ładne duze piersi, tyłek który jest a nie chuude szkielety co 45kg ważą:) buziaki 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko,jesli tak do ciebie mówi ojciec,to tylko współczuć.Szanuj się,to Ty wiesz,kiedy,komu,na ile możesz pozwolić.Wierz mi,że są faceci co uwielbiają krągłe kształty.Ja swojego ojca bardzo kocham,ale jego teksty o seksie-lepiej żeby nigdy nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith21
Jak to nie prowokacja i faktycznie ojciec Ci tak powiedział to współczuje Ci takiego taty :/ Nie wiem jak można tak powiedzieć własnej córce. Mój by mi czegoś takiego nie powiedział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy ludzie na tym portalu sa po....pier....do....le....ni...;/ kobieta ma byc piekna od wewnatrz... z zewnatrz zadbana i interesujaca... a raczej wieszaki takie nie sa... faceci to sa okrutne swinie i tyle...;/ piszac takie rzeczy jaka opinie sami sobie wystawiacie??? no jaka????????? bezduszni ignoranci...;/ ja sie dziwie ze was kobiety chca... a Ty sie nimi nie przejmuj... seks to normalna sprawa i swoim cialem tez sie nie przejmuj... odchudzanie swiadczy o braku akceptacji samej siebie. a ojciec chyba jakis nienormalny pozdraiwam i trzymaj sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×