Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

wypada podejśc do dziewczyny na ulicy i zagadac ???

Polecane posty

Gość horp
oferma no co Ty, a Ty tez zadnych kolezanek nie masz?;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie wiem czy nie próbować. jak chcesz to próbuj. jak ci psycha nie siada od ciągłego spławiania to nic innego ci zrobić nie mogą. a nóż się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ja mam koleżanki, dlaczego mam nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horp
oferma wiec czemu namawiasz crema zeby sie nie zgadzal na kolezenstwo ze mna? ja dobra dusza jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ale to co innego mieć koleżankę którą się gdzieś tam spotkało i od czasu do czasu się widuje od laski która na samym wstępie "ustawia" cię na określonej pozycji, tu: na pozycji bezpłciowca jakiegoś (to o tym bez bałamucenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horp
o mamo nie bierz wszytskiego tak doslownie, napisalam w ten sposob aby dac znac ze mam juz faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
jak to nie masz znajomych? roznosisz jakieś zakaźne choroby czy co? przecież gdzieś pracujesz, uczysz się, rozrywasz się itd. to wszystko są twoi znajomi a z niektórymi z nich możesz się poznać bliżej. iść na jakieś piwo czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jest cool, nowe mozliwosci, nowe perspektywy, nowi ludzie, nowe dziewczyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"o mamo nie bierz wszytskiego tak doslownie, napisalam w ten sposob aby dac znac ze mam juz faceta" no to jesteś dla creama bezużyteczna. :D on potrzebuje koleżanki którą może pobałamucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofe rma ..nie przesadzaj ale przydalby się ktoś z kim by można czasem iśc na impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horp
zaczac mozna od milego kontaktu z kolezanka odrazu chcesz go tak na gleboka wode wysylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
masz znajomych na kafe przecież. w realu możesz tak samo. tak jak tutaj sobie gadamy o pierdołach to można sobie pogadać z kimś ze świata rzeczywistego. ja nie wiem jak ty żyjesz no ale jakichś ludzi musisz przecież spotykać. wyobraź sobie że mnie kiedyś jedna dyrektorka z firmy w której pracowałem chciała poznawać ze swoją córką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"zaczac mozna od milego kontaktu z kolezanka odrazu chcesz go tak na gleboka wode wysylac?" z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ze z "koleżankowania" się z laską która ustawia cię na "bezpłciowej" pozycji nic dobrego dla samotnego faceta wyniknąć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"ofe rma ..nie przesadzaj ale przydalby się ktoś z kim by można czasem iśc na impreze" a na imprezę to ona chodzi z własnym chłopakiem. tobie to najwyzej będzie się żalić ze "faceci to świnie" albo cuś równie odkrywczego kiedy się z nim pokłóci. no bo gdyby jej facet puścił ją z tobą na imprezę jeżeli cię nie zna to było by naprawdę źle. a myślę że tak źle nie jest jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofe rma ..ale ja bym na imprezie pewnie kogoś poznał :) a samemu niechce mi się chodzic bo było by nudno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
poznaj dziewczyne przez internet :) to teraz najskuteczniejszy sposob, napisz ile masz lat:> jak jestes przed 30 to czaty odpadają bo przed 30 na czacie mądrej laski nie poznasz. Ale polecam Ci np kurnik.pl, bardzo naturalny sposob by kogos poznać. Ja np poznałam tam milosc swojego zycia:) jestem juz z nim 6 lat:) i jest wspaniale, przystojny, inteligentny, nie szukał dziewczyny, po prostu sie odnalezlismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horp
oferma zamknij sie jak nie wiesz o co biega :o cream ja nie lubie imprez ale mam duzo innych fajnych wolnych kolezanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.a.
Szczerze, to bym się bała jakby ktoś do mnie podszedł na ulicy i zaprosił od razu na kawę w pierwszym pytaniu (zdarzało mi się to - zawsze odpowiadałam nie dziękuję i uciekałam). Może jednak jakiś inny sposób? Mój kolega poderwał dwie dziewczyny w sklepach. Robił zakupy i sięgnęli po tą samą rzecz jednocześnie i się uśmiechnęli, później mijali się kilka razy i też się uśmiechała, więc przy kasie zaproponował jej, że może po tych ciężkich zakupach zgodzi się na chwilę odpocząć z nim przy kawie w kawiarni która była w sklepie. Dziewczyna nie może się czuć zagrożona i wybierać się z nieznajomym mężczyzną w jakieś odległe, nieznane miejsce. I też musi Ci najpierw dać znać przez to, że się uśmiechnie i Cię zauważy. Ty musisz się postarać delikatnie najpierw nawiązać kontakt wzrokowy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
a co do zagadania dziewczyny na ulicy....mozna, jak najbardziej, ale z wdziękiem i NIE oklepanymi tekstami, wiekszosc dziewczyn nie jest taka glupia jak sie moze wydawac i jak widzą ze ktos chce ich poderwac na tani tekst to mogą Cie najwyzej wysmiac, z wdziękiem, humorem, urokiem i poznasz swoją przyszlą zone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, cream dobre miejsce wybrales, w brovarze to jest niezly towar :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"z wdziękiem, humorem, urokiem i poznasz swoją przyszlą zone" no czyli dokładnie tak jak mówiłem. jak jesteś pzystojnym, wprawnym podrywaczem to możesz na ulicy zagadywać. w innym wypadku ćwicz wiosłowanie co byś potrafił gładko spływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×