Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

wypada podejśc do dziewczyny na ulicy i zagadac ???

Polecane posty

Gość w.a.
Poznań jest całkiem przyjemnym miastem, jakoś mi najbardziej odpowiadał jak wybierałam studia. Poznałam tu super znajomych , choć większość z nich jest też "elementem napływowym" jak ja. A Tobie się tu nie podoba, dlaczego narzekasz, że nie wiesz jak tu spędzać czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
no napisz cos o sobie, dlaczego nie masz znajomych, bo jestes raczej samotnikiem, bo wolisz ich nie miec, bo tak sie zlozylo ze ich nie masz? pracujesz, uczysz sie? ile masz lat? jak wyglądasz? jak cicha mysz czy facet z krwi i kosci itd itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w.a. gdybym miał znajomych to bym wiedział jak czas spędzic :) ewa2343245 ..jestem wysoki budowa ciała normalna , poprostu tak się złożyło że nie mam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
aha czyli wszystko ok, jestes towarzyski, facjata w porząsiu :P więc koniecznie chcesz dziewczyne na ulicy poderwać tak? a do jakich celow? chwilowa znajomosc czy szukasz moze milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, niedawno LLLeszczynianka proonowala Ci spacer w poznaniu, odmowiles. skoro juz odmowiles trzeba bylo mnie polecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
i ile masz lat, czym sie zajmujesz, rozwiąz zesz ten swoj język w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież wiadomo o co chodzi
Nie wiem czy wypada ale czasami nie ma innego wyjścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
przeciez jestes anonimowy:> myslisz ze Cię znam i zdemaskuje jak powiesz cos więcej :> ale skoro tak to nie moge nic pomoc, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
nie bądz upierdliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ja chce krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zycia bez kremu
krem fajny chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2343245
ot tak sobie napisałam, nie ma to najmniejszego znaczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.a.
Mi też było kiedyś tu ciężko na początku studiów, znajomych niewielu, oderwanie od wszystkiego co kiedyś miałam rodziny itp. Czas można spędzać ciekawie też samemu ja np często sama wybieram się na rower, do kina, na spacer. Internet też Ci może pomóc - w zależności od tego jakie masz zainteresowania jak np to jest rower to działa tu koło cyklista i ma swoje forum, można się dowiedzieć kiedy są zbiórki, później na takim spotkaniu zawsze ktoś proponuje wycieczkę w weekend i nie tylko. Trzeba próbować i ciągle ponawiać próby bo za pierwszym razem mało komu się udaje od razu spotkać właściwe grono znajomych a co dopiero swoją drugą połówkę. Ze znajomymi mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniammb
krem z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej chlopcy dziewczeta
do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.a.
Samym użalaniem na to się nic nie poradzi. Każdemu latka lecą, ale przecież nie będę się cały czas zamęczać tym, że nie znalazłam sobie kogoś do tej pory. Cieszyć się trzeba tym co ma i szukać dalej, podobno jak się szuka to w końcu się znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes masakrtyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wieku to już nie ma sensu bawic się w pierwsze związki :O przeceiż trzeba ich przerobić x żeby się nauczyć, albo mieć masakryczne szczęscie :D więc już się w terminie nie wyrobisz i będzie trzeba wszystko zmieścić w kilku latach bez sensu taki natłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.a.
A co Ci przeszkadza w tym żeby ich zdobyć? Wiesz jak sobie założysz, że coś nie wyjdzie i uwierzysz w to, to podświadomie będziesz robił wszystko tak aby sprawdziła się Twoja przepowiednia. To się niestety sprawdza, sama tak robiłam wiele razy zanim się nie przekonałam, że to moja wina i muszę się nastawić na tak aby móc realizować swoje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×