Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _mamuska

Pieluszki

Polecane posty

Gość _mamuska

Jeśli ktos chcialby sprobowac nowych pieluch podaje stronke : www.pieluchy.net Mozna zamowic 6 szt za darmo na sprobowanie. Calkiem niezle i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
a co to za promocja ze cena nowa jest taka sama jak stara przekreslona??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow taka duza a nosi pieluchy
sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa.. najpierw trzeba dokladnie przeczytac moje drogie ... tu wyraznie pisze ze cyt: \" Wystarczy, że zalogujesz się i wybierzesz odpowiednią kategorię wagową pieluszek Otrzymasz 6 sztuk pieluch gratis i darmowy transport \" czyli musisz jakies pieluchy u nich kupic a wtedy dostajesz gratisa i transport za freeko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka i eklerka
nic nie trzeba kupowac, wysyłaja za darmo 6 pieluszek. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
Drogi kliencie, zdajemy sobie sprawę, że możesz nie znać naszych pieluch. Teraz nie musisz nic kupować, żeby sprawdzić jakość pieluch Ultra Baby Soft Wystarczy, że zalogujesz się i wybierzesz odpowiednią kategorię wagową pieluszek Otrzymasz 6 sztuk pieluch gratis i darmowy transport dzięki, już zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to sama nie wiem, cos nie wierze ze ktos da cos za darmoche w tym kraju.. ja tam nie zamawiam. Na 6 pieluch mnie jeszcze stac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna......lub nie....
tu raczej nie o to chodzi żeby dofinansowywac tych których na to nie stac tylko aby wejsc z nowym produktem na rynek. pomysł uważam dobry bo raczej zadna mama w ślepo nie kupi niesprawdzonego towaru. Teksty typu ja nie zamawiam bo mnie stać mnie smieszą....chyba co niektórzy nijak rozmumieją prawa rynku. Nie zmówi ale nie wierzy, mało tego jeszcze wypowiedzia sugeruje wyższośc nad mamami co chca spróbowac i zamówią. Juz lepiej czasami nic nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak dla mnie to zadne promocyjne ceny tych pieluch... takie normalne... ja ostatnio odkrylam pieluszki kauflandowe wickes się chyba nazywają. ( tylko nie te zielone z ceratką ale te pomaranczowe z kroliczkami!!!) sa superaśne. kosztują 24 zl za 56 sztuk albo 13 zl za 28 sztuk. także jakby ktoras mama chciala sprobowac to ja namawiam bo jak dla mnie są fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mamuska
ja zamowila i dostalam. Pieluchy w miare dobre podobne do pampersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka i masz zamiar u nich kupić paczke pieluch? tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mamuska
myle ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna......lub nie....
ja tez kupie bo mieszam w małej miejscowosci nie nie mam tak marketów pod ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, widac ze jestes z malej miejscowosci.. twoja \"wypowiedz na pomaranczowo\" tylko o tym swiadczy. Nad nikim sie nie wywyzszam, po prostu pracuje w handlu od lat i znam prawa rynku. Jak cos jest tanie to jest drogie, albo beda cie potem zarzucac reklamami i spamowac ci skrzynke mailową, za co? za glupie 6 pieluch za freeko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna......lub nie....
ha ha no na pewno po mojej wypowiedzi widac ze jestem z małej miejscowosci. Ubawiłam sie. Co za obłuda. A Ty Jestes z branzy nandlowej ? Pewnie stoisz na rynku i bułki sprzedajesz. Nikomu nie ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna......lub nie....
Tylko daruj sobie sprostowanie jakas jestem mądra i z duzego miasta. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie bede z toba dyskutowac bo nie moge sie teraz denerwowac. wierz mi ze chcialabys takie \"bulki\" jak ja sprzedawac pomaranczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna .....lub nie....
wierze, wierze...co mam nie wierzyc. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
nadal nikt mi nie wytłumaczył tych PROMOCYJNYCH cen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
Pieluszki Maxi paczka 300szt.+10szt. gratis 158,57zl 158,57zl Pieluszki Midi paczka 300szt.+ 10 szt. gratis Pieluszki Midi paczka 300szt.+ 10 szt. gratis 154,40zl 154,40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do
producenta moze on Ci wytlumaczy, kad my to mamy wiedziec dlaczego tak napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
to nie autorka reklamuje siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×