Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bo jestem...

odżywki na przyrost masy pomocy!!!

Polecane posty

Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@aabuenaa, co tyczy sie Somatodrol, to przegladem dosc spora liczbe stron oraz forów i ludzie dosc pozytywnie wypowiadali sie na temat tych tabletek jak dobre uzupelnienie diety wysoko białkowej, a jak potrzebujesz troche wiecej info to mozesz rzucic jeszcze tutaj okiem: http://www.biotrendy.pl/produkt/somatodrol-tabletki-na-przyrosty-muskulatury/ maja tam dosc dobrze opisany ten suplement wraz ze przeciwsskazaniami z tego co widze i skutkami ubocznymi. Dodatkowo jak widziałem tutaj rowniez na forum to ludzie dosc sporo dyskutowali na temat ponizej wymienionych wspomagaczy: 1.GH Balance: http://www.biotrendy.pl/produkt/gh-balance-wieksze-miesnie-dzieki-ghfactor-7/ 2. Metadrol: http://www.biotrendy.pl/produkt/metadrol-suplement-na-przyrost-masy-miesniowej/ ale tutaj zdania były troche podzielone, wiec samemu trzeba troche decydowac co tam człowiek w co człowiek zamierza sie zaopatrzyc i warto czytac dokładnie informacjie na temat składku poszczegolnych odzywek i samemu troche googlowac na temat pojedynczych składnikow, a to zawsze pomaga tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja ci mogę polecić to co poleciłam mojemu znajomemu z tym samym problemem, a mam na myśli Mass Activator z SFD, jak z nim rozmawiałam to powiedział mi, że jest zadowolony z efektu więc wypróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxKor
Moja fizyczna forma znacznie się poprawiła po całym roku ćwiczeń, ale przede mną wciąż długa droga w porównaniu z innymi na siłowni. Chłopaki doradzili mi BeMass na znaczną poprawę wyników bez szkody dla organizmu. Treningi stały się znacznie łatwiejsze, czuję się silniejszy, mięśnie mi zauważalnie rosną. Mogę osiągnąć pożądane efekty dużo szybciej z tym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo szeroki wybór odżywek dla sportowców możecie znaleźć na stronie www.elitesportfood.pl W ich sklepach stacjonarnych zawsze spotykam się z miłą obsługą, która bardzo dobrze zna się na towarze posiadanym przez sklep i potrafi doradzać przy ich wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze byłem szczupły. Na przyrost masy pomogło mi formexplode, stosowane codziennie przez 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i całe życie byłam szczupła. Przy wzroście 157 ważyłam 42 kg. W październiku poszłam do sklepu z odżywkami i powiedziałam, że nie ćwiczę ani nic nie trenuję a zależy mi na tym aby przytyć. Kupiłam Gainer Bolic 6000. Piłam regularnie z tłustym mlekiem 3,5 i przytyłam. A nawet za bardzo przytyłam. W listopadzie już ważyłam 50 kg a w styczniu 53,5 kg. Dodam jeszcze, że wraz z piciem odżywki od października rzuciłam palenie. Teraz znowu zaczęłam palić i odstawiłam Gainera bo źle już się czułam z taką masą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka44
Zerknij na tego bloga http://www.ingai.pl masz tam fajny ranking i szereg porad jak i co brac aby nabić masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM BCAA SPORT Z MOLECULAR PROJECT DAJE LEPSZĄ SIŁĘ ,WYTRZYMAŁOŚĆ, REGENERUJE MIĘŚNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiednich odżywek na przyrost masy to polecam wam udać się do jednego ze sklepów sieci www.elitesportfood.pl Tam pomogą wam dobrać odpowiednie suplementy. Pamiętajcie by łączyć je z ćwiczeniami na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem sklep internetowy odzywki-olimp.pl, oni sprzedają rzeczy od Olimpa i mają w zasadzie każdy typ odżywki, suplementu, energetyków, izo i całą resztę. Do samego Olimpa to mam przekonanie odkąd sobie kiedyś ich BCAA kupiłem i to było niebo a ziemia względem tych amino co wcześniej brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mój facet łyka bcaa activ z molecular priject pisze o nim bo widzę efekty u mojego faceta nabrał masy ma więcej siły i z tego co mi mówił ta odżywka regeneruje mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jem bcaa activ z molecular project i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Suplementacja musi być naturalna. Jeśli nie z pożywienia, to z gotowych mieszanek. Ja lubię koktajle proteinowe od Eco&Fit, dobry skład i dużo ważnych dla organizmu składników 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środków jest wiele, jednak powinno się pamiętać o tym, ze to nie odżywki są najwazniejsze, najważniejsze jest to jak się odżywiamy na co dzień. Dieta ma tutaj ogromne znaczenie.

Poza tym odpowiednio dobrane ćwiczenia, dobrze jest w tym celu skontaktować się z trenerem, który te ćwiczenia dobierze.

Można sobie również poczytać o ziołach dla sportowców na tej stronie  https://loremvit.pl/herbata-dla-sportowcow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×