Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rady

co polecacie bardziej--kojec czy łózeczko drewniane ze szczebelkami

Polecane posty

drewniane, w turystyczny dziecko juz tak nie pospi mam i takie i takie, turystyczne dobre ale tylko gdzies na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mamuska
ja mam lozeczko turystyczne i jestem bardzo zadowolona, nie zamienilabym na takie ze szczebelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmklmkm
moim zdaniem kojec bo jak dziecko podrosnie to tez moze w nim swobodnie soac a lozeczko hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kołyskę i też jestem niesamowicie zadowolona, kołyska przechodzi od rąk do rąk i ja w niej spałam i moja mama, jest odnawiana co jakiś czas, sprawdza się bardzo dobrze, więc przy kołysce zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon t-ów
ja kupiłam podobne łóżeczko, tylko inne kształty właśnie od tego sprzedawcy i jestem zadowolona. Kojec [łóżeczko turystyczne] kupie i owszem ale osobno. u mnie łóżeczko stoi w sypialni w niezbyt dostępnym kącie i ciężko by mi było je przestawiać. A kojec chce postawić w kuchni i zależy mi aby był mobilny, tzn. jeśli pójdę do innego pokoju, czy na balkon to mogę go łatwo przenieść. A wole też kupić kojec ponieważ lubimy jeździć z mężem nad wodę i taki kojec + parasolkę ładujemy do bagażnika i w drogę. Kojec planuję kupić mniej więcej taki: http://www.allegro.pl/item404747623_kojec_lozeczko_kolyska_eurotech_3w1_gratisy.html Fajnie sie składa i nie powinnam mieć problemów z jego przenoszeniem. Przynajmniej tak mi się wydaje. Rzeczywistość zweryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko drewniane musi być. liczy się wygoda dla dziecka. Kojec swoją drogą! ludzie! to jest na wyjazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeźnik z Tarnowa
ja trzymam w klatce po dziku, solidna stalowa konstrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehjakrKAG
drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli do kojca wsadzisz normalny materac to spokojnie może on spełniać funkcję normalnego łóżeczka. Jeśli nie to nadaje się on tylko od czasu do czasu. Ale fakt faktem kojec jest zdecydowanie bardziej mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rady
a tam że dla dziecka, ale z mojego punktu widzenia o wiele wygodniejszy i praktyczniejszy jest kojec. Dziecko i tak sie przyzwyczai bo będzie musiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaass
ja kupuje turystyczne +materac i super spelni swoja funkcje bratowa po pol roku wymieniala drewniane na tuystyczne bo jak dziecko uczy sie wstawac obija sie o szczebelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×