Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamy 2 latkow

mamusie 2 letnich pociech-ile idzie wam pieluch miesiecznie?

Polecane posty

Gość mamy 2 latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój maluszek ok 22 miesiąca
nie używał już pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
u nas ok 122 pieluchy miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pociecha pod koniec sierpnia konczy dwa latka i od miesiąca nie używamy już pieluszek w ogóle:):):):) W nocy budzi się raz i woła siku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
:( to my jestesmy daleko sika i kupka wiecej niz wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn wprawdzie nie ma jeszcze 2 latek, jeszcze 4 miesiace, ale cos nie zapowiada sie, ze szybko zrezygnuje z pieluszek :( A miesiecznie 3 paczki po 56 pieluch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 2latka i 2 miesiace, od poczatku wakacji odzwyczajam go od pampersow, jest mu wygodnie bez, ale podlewa trawniki przez majteczki:)nie chce nic robic na sile, ma juz czwarty nocniczek, ten jest wygodny, z melodia, bardzo mu sie podoba, ale zapomina o wolaniu,rzadko usiadzie sam i zrobi siku, o kupce nie ma mowy. moze macie jakies sprawdzone sposoby? dodam, ze synek slabo mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNSHINE24+1
strasznie długo z tymi pampersami... mama mowila ze w tym wieku to juz dawno sama przynosilam sobie nocnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka- to tak jak mój:(. Mało mówi i tez go odzwyczajam Jesli to chłopiec- to niech inny kolega mu pokarze jak się sika. I najlepiej, żeby chodził bez majteczek.U mojego z sikaniem w miarę dobrze, ale za to z kupą makabra. Nie może załapać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest dobry, siedzi na nocniku, udaje, ze robi kupe-yyy,yyy, oczywiscie nie robi, a jak tylko zejdzie, idzie sobie gdzies indziej i robi kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yghsx
moja wola ale nocnika nie widzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez nie umie wołać,bo prawie nie mów hehehe.Ale jak chce siku,to przybiega i łapie sie za majteczki(spodenki,czy co tam ma).No i idziemy na nocnik. Przyznam,ze nauczyła sie ekspresowo-w jeden dzien:)Jestem z niej dumna jak paw.Starsza córka uczyła sie chyba z m-c:O Lała po nogach,a jak sie juz nauczyła wołac,to długo kupe robiła do majtek.Chyba z dwa tygodnie:O Na szczescie i u jednej i u drugiej nie trwało to tak długo,żeby sie zniechęcała. Rady?????? Zdjąc pampersa i nie zakładac;) Jak bedziecie raz zakładały,a raz nie-to efekty będą marne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
akurat z pieluchami wyszło super,mała odkąd ukończyła 15msc sama woła siku i poke (czyt: kopę).Zaczajenie tego zajęło jej równo 2dni.A wcześniej no to niestety kilka paczek szło w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn tez już os służszego czasu bez pieluch. Myślę że 2 lata to już odpowiedni wiek na robienie do nocnika. Mojego małego wysadzałam na sedesie, bo próby nanocniku kończyły sie fiaskiem. Nie długo mi to zajęło. Po tygodniu spał juz bez pieluszki i wołał \"kupke chce\" i \"siusiu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wygląda to tak ;) W domu zawoła za każdym razem , że chce siku lub kupe. W dzień śpi bez pieluchy nawet 3 godz. i też się nie zesika. Na wyjścia jeszcze mu zakładałam ale od trzech dni wychodzi bez i jak na razie się nie zesikał , byle tak dalej;) Na noc ma zakładaną pieluchę ale zauważyłam, że rano czesto ma prawie suchą więc powoli będziemy oduczać od pampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×