Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramburak

facet z torba

Polecane posty

Gość ramburak

zamierzam sobie kupic torbe, czarną, prostą albo skórzana albo z materiału, bez zadnych ozdobników co o tym myslicie, facet z torbą to juz jest niby norma, ale czy to jest w porzadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze teczka bedzie lepsza
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramburak
nie, za młody chyba jestem na teczke, za powazna, na studia sie dopiero wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykotka
no fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet też ma
taką tylko jasną i fajnie wygląda. nie masz się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaxddd
sorry ale ta torba nieco wieśniacka jest :o kup sobie jakąś z adidasa, nike albo diverse np. jak nie chcesz wyglądac jak świadek jehowy :D:D bo oni takie torby własnie noszą jak ta z allegro buhahhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaxddd
ej kochaniutka,ja nie jestem "markowa" :o tu nie chodzi o logo adidasa tylko po prostu tamta torba która on chce sobie kupić jest totalnie wieśniacka :o ja mu dobrze radzę w przeciwienstwie do ciebie, coby sobie chłopak wstydu nie narobił przed ludźmi :o a ty mu poradź najlepiej zeby jeszcze sobie do tej torby sandały i skarpety założył, hahahah:D i hejaaa na wykłady:D:D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym stwierdziła, że torba którą pokazałaś z adidasa jest damska.. no ALE pewnie sie wcale w ogóle nie znam. a wracając do tematu to wielu moich kolegów nosi takie właśnie torby i jeśli jeszcze chłop umiejętnie potrafi dobrać dodatki to już jest cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramburak
dzieki za pomoc :) sandały i skarpety mi nie pasują,ale nosze czerwone kalosze do garnituru :p jeszcze poszukam czegoś, bo szczerze mowiac szukałem skórzanej bądź skóropodobnej torby... ta to juz była tak "żeby była" bo nie chce materiałowej szczerze mowiac. Niestety chyba skórzane(dla uściślenia, proste, bez niczego, tylko z klapą "czysta")wyszły z mody, bo jedynie w h&m czy zarze mieli jedną, gigantyczną do tego(wygladało jak torba z gościem uczepionym do niej :/ ) poszukam czegoś jeszcze, adidasa nie kupię na pewno, to nie mój styl po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×