Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara_ghhghg

czy możliwa jest ciąża?

Polecane posty

Gość sara_ghhghg

oto moja historia, na poczatku czerwca bylam u ginekologa na usg, wykazalo, ze moje endometrium ma 3mm i mam liczne pecherzyki na jajnikach (cos jak przy policystycznych), biore cerazette (ze dwa razy wzielam godzinke pozniej, ale nie zdarza mi sie zapominac) nigdy nie kocham sie z chlopakiem ' do konca' teraz jednak zaczelam miec dziwne objawy...bol brzucha, nudności, ból głowy, nie bola mnie piersi ,ale boje sie ,ze to ciaza chociaz to w sumie malo mozliwe w takiej sytuacji, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim pierwszym
obiawem był właśnie bul piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdkjkhf
no własnie, czy możliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
może test zrób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może być efekt brania tabletek. Ja miałam dokładnie tak samo. Organizm musi się przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_ghghg
no wlasnie tez pomyslalam o tabletkach, ale biore juz okolo 6 miesiecy. czy to mozliwe ,ze dopiero teraz daja efekty uboczne???? teoretycznie przt takich uwarunkowaniach (tabletki, seks nie 'do konca', bardzo cienkie endometrium) ciaza malo mozliwa, ale mimo to sie boje bo natura ludzka rozne rzeczy tworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale babie lato
ja bralam kiedys tabletki, ktore dopiero po okolo roku zaczely dawac skutki uboczne. wczesniej wszystko bylo ok i nagle jakies dziwne objawy... musialam je odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale babie lato
kachulec --- seks nie do konca to nie zabezpieczenie, fakt. ale laska bierze tabletki od 6-ciu miesiacy. czytac umiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_ghhgh
jesli nic mi sie nie poprawi i nadal bede sie fatalnie czuc to pojde do lekarza, moze cos poradzi...ja sie boje ciazy a ostatnio jak rozmawialam z moja doktor to stwierdzila, ze patrzac na moje jajniki moge miec wiekszy problem z zajsciem w ciaze niz przecietna kobieta z regularnym cyklem. teraz sie martwie a za jakis czas jak juz bede chciala byc mama bede plakac, ze nie moge eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja mam ten sam problem tzn jeśli chodzi o endometrium i pęcherzyki na jajnikach i lekarka mi powiedziała że jeśli chciałabym zajść w ciąże to będzie na pewno z tym problem więc szczerze powiem bardzo wątpię żebyś była w ciąży mając takie problemy z endometrium na pewno wina tabsów, wahania hormonów, ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie ja na razie też jakoś ten problem delikatnie mówiąc olałam lekarka wcisnęła mi tablety na uregulowanie hormonów i tyle a jak je tylko odstawiam to problem wraca ciekawe co będzie kiedyś kiedy naprawdę będę chciała mieć dziecko, jeśli oczywiście wogole kiedyś to nastąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×