Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitenka_irl

remont w pokoju, pomozesz?

Polecane posty

Gość kitenka_irl

czy moze mi ktos powiedzic jak przygotowac sciany do malowania w pokoju?teraz mam farbe zwykla na scianach, jest tez kilka pekniec.nie wiem dokladnie co powinnam zrobic najpierw, jak i czym je wygladzic zanim poloze kolejna warstwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
gdy farba jest kredowa to musisz zmyć ściany wodą z mydłem malarskim (dokładnie), zagruntowac gruntem akrylowym, na pęknięcia nałożyć gips+fliselina+ponownie gips. Następnie całść wyszpachlować, wyszlifować, w narożniki przed malowaniem można nałożyć silikon akrylowy (wygładza narożniki gdy nie dasz rady ich dokładnie wyszpachlować). Po wyschnięciu pomalowac 2x (min.) gdy farba jest emulsyjna to nie musisz zmywac powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitenka_irl
mhm...chyba to zrobie jak wroce z urlopu;)dzieki za pomoc, chyba jednak poszukam kolegi fachowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam , nie tzreba żadnego fachowca ja jakiś miesiąc temu zrobiłam to wszysto sama :D tylko bez aż takich dokładnych obróbek szlifierskich itp ;) ale i tak wyglądaja ściany super i jestem z siebie dumna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
to zabrzmiało tak "fachowo" bo poprosiłam żeby odpoweidz podyktował mi mąż fachowiec:) przed śłubem sama sobie remontowałam mieszkanko i zawsze jakos wychodziło:) a teraz mam troche lepiej niż "jakoś";) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robiłam remont pokoju. Zdzierałam tapety, myłam z kleju, szpachlowałam, wyrównywałam, potem gruntowałam, żeby szpachla nie wchłonęła farby. A na koniec 2 malowania. 6 wieczorów mi to zajęło. I 2 kilo w plecki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jutro mam remont w pokoju tzn. będę miała kładzioną na sufit jakaś siatkę, bo są pęknięcia na szynach i gładź szpachlową. Później malowany sufit i ściany. Wynajęłam do tego ludzi i mam pytanie, bo nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować(nie zapytałam poprostu). Dodam, że mam pokój o pow. 25 m2. Czy ktoś się orientuje w cenach ile te pracę będa mnie kosztować? Farby i resztę materiałów sama kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy umyc sciany
zakleic dziury gipsem i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titina jakbys mogła zapytaj proszę męża, bo skoro jest fachowcem to pewnie bedzie wiedział ile takie prace mogą mnie kosztować, mniej więcej oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
już słuzę pomocą - ok 18-20 zł za m2. To też zależy gdzie mieszkasz, bo są rejony gdzie jest troche taniej, ale są też miejsca gdzie można zapłacić drozęj. Jednak ta cena jest taką najbardziej realną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×