Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadwiga

POSPRZĄTAM,POPRASUJĘ W WARSZAWIE

Polecane posty

Gość jadwiga

Witam wszystkie Panie.Jeśli nie macie czasu zająć się sprzątaniem we własnym domu,ja chętnie Wam pomogę.Od wielu lat pomagam kobietom zająć się ich domem,kiedy one robią karierę zawodową.Jestem UCZCIWA,OBOWIĄZKOWA i SUMIENNA.Nie pracuję na czas,moje wynagrodzenie jest za wykonaną pracę. Metr posprzątanej pow.1-1,5zł /zależy od stopnia zagracenia/, okno 10-15zł, prasowanie -cena do uzgodnienia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magloo
Pani Jadwigo, jeżeli jest nadal Pani zainteresowana praca, proszę o kontakt M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibti
Poszukuję Pani do sprzątania mieszkania (120m2) w Piasecznie raz w tygodniu (najchętniej w czwartek/piątek). Wymagania: solidna i uczciwa. Referencje mile widziane. Praca na stałe. Odkurzanie i mycie na mokro. Od września będzie do sprzątania dom o powierzchni około 190m2 pod Piasecznem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Kobieto , za 48 zł??? myślisz,że znajdziesz jakąs wariatkę??? Zawijaj rękawy i sama weż się za robotę, przez ten czas , co piszesz i wyliczasz co trzeba posprzątać dawno byś to zrobiła!!!! Zeby być P A N I Ą trzeba mieć kasę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką Panią
nie zgadzam sie z Panią. Mam taką Panią do sprzątania. Bardzo dokładnie sprząta, jestem z niej bardzo zadowolona. Płacę 10zł/godzinę. Myślę, że skoro Pani nie zna takich sytuacji nie powinna Pani obrażać innych. Również nie zgadzam sie, że należy mieć - tak jak Pani pisze - kasę aby byc Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką Panią
i myślę, że przesadziła Pani z tonem tu zaprezentowanym...ale cóż...świadczy to tylko o Pani kulturze osobistej. Pozdrawiam "poszukującą" Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
Posprzątam , poprasuje - dalej aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghmnb
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka166
Pani Jadwigo, prosze o adres mailowy w celu kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
jasik1959@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×