Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Znieczulenie przy borowaniu

Polecane posty

Muszę iść dziś do dentysty.Mam duży ubytek,ząb mnie boli i się boję. Nigdy nie znieczulałam się przy borowaniu ani przy kanałowym, tylko raz gdy wyrywałam i bolało strasznie, miałam wrażenie że nie jestem znieczulona. Czy po znieczuleniu przy kanałowym lub borowaniu też boli? bo to mniej drastyczne od wyrywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
moja dentystka przy kanałowym nie stosuje znieczulenia i nic nie boli. przy plombowaniu daje zastrzyk, odczekuje pare minut az zacznie działać i wierci, czasem przez momencik coś poczuję, ale niemocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
ja zawsze proszę o znieczulenie, dentystka robi zastrzyk, czeka się kilka minut i nic nie boli.:) To kosztuje 10 zł, bo podobno NFZ tego nie refunduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
nie doczytałam że boli Cię ząb..będzie troche gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWkd
a ja przeczytałem temat "Znieczulenie przy browarku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze sie wybrac do dentysty... ale... u mnie nie chca dac znieczulenia, ostatnio dentystka powiedziala mi, ze to musi bolec i ze musze to czuc... chyba jakas sadystka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjfiusdiufs
nie nerwuj sie :) nie bylo chyba na swiecie wiekszego bojka ode mnie :classic_cool: kilka razy spierrdolilem z fotela, 2 razy z naruszonym zebem, chodzilem do dentysty tylko by rwac rezultat jest taki, ze nie mam 5 zebow :o dopiero od nowego roku sie przelamalem i zaczalem chodzic do ex laski mojego kumpla (nawiasem mowiac swietna dupcia (((:classic_cool:))) ) zalepilem wiecej dziur w zebach, niz firmy drogowe na trasie wawa-katowice :D teraz mam super extra blysk :D, zostala mi jeszcze 4 gorna do wyjeebania, i wstawienia, poza tym raczej nic (no chyba, ze sie czegos doszuka;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jest ten problem że mnie trochę boli.Ale poproszę o znieczulenie komputerowe i może przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie urządzenie THE WAND i to ponoć jest świetne znieczulenie, z tym że ja podczas wyrywania miałam wrażenie że to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
a ten ząb też Cię bolał przed usuwaniem? jesli tak to wiele tłumaczy.miałas RTG przed usuwaniem robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam zdjęcia :O To był okropny ząb.Najpierw był leczony kanałowo i prawie nic z niego nie zostało, składał się głównie z plomby.Po latach plomba wypadła i wtedy zaczął boleć.Wyrywanie było straszne,trzeba było nacinać dziąsło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×