Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość freequa

jak to przyzadzic??

Polecane posty

Gość freequa

Torcik wisnowy mam galaretke i tam jest ten przepis... i poczatek wiem bo trzeba zrobic czesc galaretki zeby stezala i pokroic w kostke..ale dalej nie czaje :P 200ml mleka skondensowanego (??) zmiksowac z lyzka soku cytrynowego (moge tego nie ododawac? albo po porstu wycisnac lyzke cytryny? tylko ze wisniowy to i tak m isie juz wydaje kwasny wiec po co cytryna? ;/), 2 lyzkami cukru pudru(moze byc zwykly cukier?:P)i reszta tezejacej galaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freequa
nie weirze ze nikt z was nie wie :( ja musze to dzis miec zrobione ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
ale cytryna spowoduje, że mleko zaraz się skwasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz cale zycie
dodac maggi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
skondensowane mleko to mleko w puszce, do kupienia w kazdym wiekszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
cukier puder bedziesz miała jak zmielisz zwykły cukier w młynku do kawy, jak nie masz takiego młynka to idź do sklepu i kup cukier puder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freequa
chodzilo mi wlasnie o to skondensowane mleko przede wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
jak w przepisie masz skondensowan to nie mozna zastąpić go zwykłym. skondensowane inaczej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wierze
ze nie wiesz jak to zrobić :O, nie wiesz co to jest mleko skondensowane ??? bożżże ludzie gdzie Wy sie chowacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love love
skoro pyta to widocznie nie wie, po co te komentarze? mleko skondensowane jest uzywane raczej okazjonalnie, to mogła nie wiedzieć.ludzie nie wiedzą o wielu wazniejszych rzeczach i jakos żyją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×