Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimbargsrgsrgyw

w 8 miesiacu ciazy przytylam 4 kg!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bimbargsrgsrgyw

Od poczatku ciazy tylam regularnie po ok 1,5 kg-2 na miesiac. Do 7 tyg przytylam 7 kg, a tu nagle 8 miesiac i juz 11 na plusie!!!!!Jak to jest mozliwe,odzywiam sie bez zmian,bardzo zdrowo, duzo warzyw,owocow,mleko itd. Czy jest mozliwe,ze przytyje jeszcze z 4 kg???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
Jak to wyglada z tyciem w ostatnich dwoch miesiacach?Czy ktoras z Was miala podobnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnicj 2 miesiącach przybiera sie najwięcej na wadze, bo dziecko wtedy najintensywniej rośnie. 11 kg to jeszcze nie tragedia. to taki standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
11 kg na razie:)Jeszcze miesiac zostal...A jak to bylo u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym może Ci się zatrzymywać woda w organizmie. Ja strasznie spuchłam pod koniec, gorąco było. Po porodzie przez kilka dni mi schodziła ta opuchlizna przez kilka dni i waga wtedy leciała w dół szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
Moze i troche spuchlam,chociaz na kostkach tego w ogole nie widac ani na twarzy. Najbardziej to brzuch mi spuchl:)Rosnie baaardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 7 miesiaca miałam 4-5kg na plusie a dzis w 9 jest juz 13-14kg.. to normalne wazne ze wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie opuchlizna tez robi swoje ... ja mam strasznie popuchnete nogi i rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
Wyniki mam wszystkie dobre.Tylko ta waga.Lekarz mnie bardzo strofuje i sie pyta czy mam wzmozony apetyt...A ja jem zdrowo i apetyt mam bez zmian. Nie wiem gdzie sie ten tluszczyk odlozyl,mam wrazenie ,ze wszystko jednak w brzuszek poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rose
lekarz cie strofuje???? ze niby tyjesz za duzo??? ja mam 13kg na plusie, jestem w 36tc i moj lekarz mowi, ze to nie jest duzo, a twoj cie strofuje??? w ostatnich miesiacach dziecko rosnie najintensywniej. poza tym kilogramy ktore przybierasz to: - dzidzia - wody plodowe - lozysko - zwiekszona objetosc krwi w organizmie (ciezarna moze miec az 1,5 litra krwi wiecej) - woda zatrzymana w organizmie - powiekszone piersi i zapasy na czas karmienia - macica --------> nie pamietam co jeszcze. czytalam o tym kiedys i bylo nawet wyszczegolnione ile co moze wazyc. sama sie zdziwilam, ale przynajmniej teraz wiem, ze te kg to nie jest tluszcz (no chyba ze ktos przytyl 30kg, to tak pol na pol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rose
znalazlam i prosze: dziecko - ok 3,5kg macica - 1kg plyn owodniowy - ok 1kg piersi - 0,5kg lozysko ok 0,7kg dodatkowa objetosc krwi - ok 1,2 - 1,5kg woda zatrzymana w organizmie - 1,5kg zapasy na czas karmienia piersia - ok 3,5kg naprawde zastanawia mnie ten twoj lekarz ze tak cie strofuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
No on jest dosc czuly na punkcie wagi....w sumie nawet ciaze z lekka niedowaga zaczelam (53kg/169 cm)... Moj mowi,ze nagly przyrost wagi grozi nadcisnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rose
nagly przyrost wagi to miala moja znajoma, bo przytyla 10kg w ciagu miesiaca. i ona i jej corka sa zdrowe... ja przytylam 13kg i mam niedocisnienie (90/50), wiec nie wiem... moze jeszcze kaze ci przejsc na diete???? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
Hehe.no kazal mi ograniczyc soki i owoce i jesc tylko warzywa i chude gotowane mieso....Przyznam,ze nie zastosowalam sie do rad,bo nie wyobrazam sobie teraz dnia bez np arbuza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rose
no pomijajac fakt, ze wg wszelkich poradnikow ciezarna powinna jest ok kilograma owocow i kg warzyw dziennie, zwlaszcza w ostatnim trymestrze gdy dziecko rosnie najintensywniej. witaminy w tabletkach slabo sie wchlaniaja i jezeli nie dostarczy sie organizmowi witamin, mineralow i substancji odzywczych, organizm stawiajac na pierwszym miejscu dobro dziecka pobierze sobie to z twojego organizmu... jakies zle wrazenie robi na mnie ten twoj lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the rose
a owoce sa wazne bo maja w sobie cukry proste konieczne do prawidlowego rozwoju... no ale co tam. ja lekarzem nie jestem;) ograniczyc to nalezy tluste, smazone jedzenie i slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w ostatnich tyje jak pączek:) i mój gin mnie trochy opiepszył hmmm...a ta waga pani:( jestem już 15 kg na plusie, ale nie zamierazam sie odchudzać zostawiłam to na potem, wszystko czego sie malutka domaga dostaje bez wzgledu na to że mamusia juz ledwo łazi:) i cała w cellulicie , tylko na twarzy nie mam:P zwisa mi to, zeby tylko była zdrowa ale nie gruba:( buuuuu w czwartek sie dowiem ile waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbargsrgsrgyw
Powiedział też, żebym pogryzała por popijając mlekiem, to jest ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×