Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusiasyneczka

nieprzespane noce

Polecane posty

Gość mamusiasyneczka

Cześć od kilku tygodni mój synek budzi się regularnie co 2godziny, a bywało juz tak, że budził się raz w nocy. teraz ma 5 miesięcy. Dzisiejsza noc to był rekord, pobudki co 15-30min, przystawiałam do piersi i zasypia. Na pewno nie jest głodny, bo dostaje na noc kaszkę, a ja już nie wiem co robić. Czy to ząbki? Dodam, że budzi się bez płaczu chyba, że go długo nie biorę to zaczyna stękać i popłakiwać. RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze smoczek by pomógł... skoro cycek go uspokaja.. byłoby szybciej i wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasyneczka
niestety synek odrzucił smoczek i jak mu go wsadzam do buzi to jest histeryczny płacz. za duszno raczej nie, spi pod cienkim kocykiem, obok w pokoju jest otwarte okno i drzwi sa pootwierane.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasyneczka
hallo, ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam podobnie tylko pobudki trochę rzadzsze :o i ponad 4 miesiące sie już tak mecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to ząbki, moja Hania też cierpiała z tego powodu właśnie w okolicach 5 miesiąca życia. Smaruj dziąsła Bobodentem, może ulżysz synkowi. Mnie dzisiaj też czeka nieprzespana noc, córeczka (10 miesięcy)dostała gorączki 39.6, wzywaliśmy pogotowie, no spanikowałam po prostu - mała nigdy nie chorowała. Pewnie to tzw. \"trzydniówka\", oby. Do tego ząbkuje, ech, nacierpi się biedula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że to ząbki. Lusia potrafiła się budzić co 0,5-1 godzinę gdy ząbkowała. A ja rano do pracy, półprzytomna :) Z tym, że ja ją mam w łóżku u siebie i jak coś, to zapodaję pierś w półśnie. Wiem, że to niemodne, ale gdybym miała co godzinę do niej wstawać, to bym ocipiała. A rosło jej 7 zębów na raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia
rany, to mnie pocieszyliscie. ale dzisiaj obudzil sie tylko 2 razy, wiec nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_L
może to ząbki - chociaż moje dziecko przy pierwszych nie miało żadnych objawów oprócz ślinienia. ale kazdy malec jest inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×