Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nike Fission

Pierwszy raz...

Polecane posty

Jutro zamierzamy z moim chlopakiem przeżyc nasz pierwszy raz ;] i ja i on jeszcze tego nie robilismy, troche się obawiam, czy moze cos nie wyjsc? jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz wcale nie jest taki fajny.. za duzo stresu no i hormony.. moj pierwszy raz byl w lazience na ubikacji a obok w pokoju byli rodzice ;/ pozniej tego zalowalam bo zawsze wyobrazalam sobie ze to bedzie przy swiecach i nastrojowej muzyczce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy raz był tym najgorszym. W takich sytuacjach człowiek chce się pokazać z jak najlepszej strony, a efekt zazwyczaj jest odwrotny :) Nie martw się, jeżeli za pierwszym razem nie będzie tak jakbyś chciała. Dopracujecie warsztat. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana1234567656
A ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam boli, to jakis ułamek % przypadków, tu chodzi raczej o stres i brak doświadczenia. Chociaz nie zawsze musi byc nie miło, zdominuj faceta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Mój pierwszy raz...... wszystko przygotowane, wolna chata, świeczki itp.... ale ze stresu się nie odbył :( Za drugim razem udało się..... ale bardzo szybki to był raz..... dopiero potem, w trakcie ćwiczeń....... Głowa do góry. Cokolwiek by się nie dział i jak się nie działo to i tak będzie co wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysli o bolu to nie bedzie bolalo.. to tylko jeden na kilka przypadkow jest bolesny.. mnie nie bolalo.. pomysl sobie lepiej ile to moze Ci dac przyjemnosci.. :) najwazniejsze to sie nie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem wytrzymala na bol
ale mnie bolalo cholernie (jakby mnie nie przytrzymal to bym sie wyrwala i nici z tego). A do tego ten potop krwii :O A jakby nie to byloby calkiem fajnie wlasnie ;) Choc oboje bylismy dla siebie pierwszymi ;) Moze to i lepiej nikt ni czul sie skrepowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubie gumek.. nie ma tej przyjemnosci.. no ale trzeba sie jakos zabezpieczyc jesli nie chcecie wpasc.. moze sproboj z tabletkami?? dzialaja niby od pierwszej tabletki ale lepiej z tydzien poczekac i dopiero.. twoj wybor kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sprobojcie z gumka.. mozesz na wszelki wypadek kupic jakis zel nawilzajacy.. zawsze moze sie przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka pewnie peknie i
zaciazysz a bolec bedzie okropnie widze ten wasz pierwszy raz ..... widze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj.. gumka to jakies 93% zabezpieczenia (jesli sie nie myle) oczywiscie jesli kupi jakies badziewie to jest wieksze ryzyko ze peknie.. ja kiedys uzywalam unimila i zadana nie pekla a troche ich bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramburak
pieprzenie nie zaciazysz, gumka na ptaka i patrzcie czy sie nie zsuwa, ajak mu nie stanie(bo i tak moze sie zdarzyc ze stresu) to nie róbcie tragedii, nastepnym razem bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aGha89
Pierwszy raz - dziwny - za dużo stresu, ale chłopak choć dla niego nie był to pierwszy raz wcale się nie przyłożył , on może przyjemność miał, ja raczej nie ;) Drugi raz - przyzwoicie Trzeci i następne - hmm, warto było te dwa poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Nie słuchaj cudaków. Na początku polecam prezerwatywy i tak jak napisała kaatia jakiś żelik poślizgowy. Może i gumki trochę zmniejszają doznania ale wierz mi, na początku to się raczej przydaje ;) No i jest jeszcze jedna sprawa: założenie gumki chroni cię przed problemami z powodu kontaktu z florą bakteryjną partnera. O ile później to nie ma praktycznie znaczenia o tyle przy pierwszym razie gdy przerwana zostaje błona lepiej chuchać na zimne ;) a raczej gorące :) Ale to tylko tak z widoku zboczenia zawodowego...... Przyjemności życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze zabiezpieczenie
bedzie jak gumke sie polknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_malina
apisz nam jak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_malina
naprawde polecam tabsy bo z gumka to roznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny_Bravo_79
Ja już 2 babki rozdziewiczałem w kondonie i było oki. zrobiłem to delikatnie i błonka pękła. Nic się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_malina
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej zony
ja swoja zonę rozdziewiczyłem dopiero za 4 razem, tak się stresowała że za nic nie moglem jej włożyć tak jej się cipka zamkneła ;) ale później już szlo jak po maśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie malo zdecydowany byles
i zbyt delikatnie... Za pierwszym raze to trzeba przytrzymac i troche na sile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×