Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkamarchewka123

wasz pierwszy raz-wspomnienia

Polecane posty

:P :P :P bylabys dobra kolezanka to bys wytlumaczyla, pokazala itd :( ale jestes 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam teoria, praktyka lepiej uczy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mysle?:P no nie wiem:P bo sluchaj jesli mi tylko teorie proponujesz, to sorry ale ejstem na nie:D jesli praktyke, to inaczej kochaniutki ebdziemy rozmawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak inaczej ? :P zamieniam sie w sluch :P ( w oczy tez sie zreszta zamieniam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie badz taki chojrak bo przez neta to ja tyle moge co nic:P jak cie keidys dorwe to na strone pojdziemy i wtedy zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja z koszalina kochany jedynie pochodze:P a teraz to w anglii ejstem:P w styczniu sie wyprowadzam do berlina wiec sie szykuj w styczniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooooooooooooooooooo matko :o co Ty w angli robisz z cala rodzina ? i co w berlinie chcesz robic ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robie?:P jestem tu z mala siostra i rodzicami, i pracuje i kase odkladam zeby na start w berlinie miec:) powoli pierdolca dostaje bo nie mam kolezanek, jedynie 2 kolegow;) a do berlina mnie ciagnie od malego:) bardzo mi sie niemcy i niemiecki podoba:) zawsze chcialam miec faceta niemca, mialam, i starczy:P teraz wypatruje polaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z poznania
i tez miałam kiedys polsko-niemieckiego nika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to zes dziwna trase obrala, przez anglie do niemiec, no ok ok, mozna lubic jakis kraj, ale tak bardzo tam chcesz mieszkac ? sama ? co bedziesz robila? i berlin? nie lepiej bavaria ? :P tiaaa w niemczech polaka znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany spokojnie, nie boj:) no trasa dziwna bo nie mialam co ze soba zrobic do stycznia, a w styczniu do berlina i od pazdziernika zaocznie studia w szczecinie:) co bede robic?:P no nie wiem na pewno pracowac, obijac sie:P nie wiem czy sama, bo to jeszcze jest w trakcie ustalania:P i berlin bo uwielbiam berlin:d moge siedziec na lawce w parku i sie glupio cieszyc bo jestem w berlinie:D a polaka nie musze w niemczech szukac:) moge sobie jakiegos polaka tu na miejscu znalezc i przekabacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, wiesz, taka fascynacja jest, bo Cie tam nie ma, a co bedzie po roku, dwoch ? moze minie. szczecin ? phi phi :P poznan the best :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchaj ja tak wlasnie mysle ze najlepiej by bylo jakbym mieszkala gdzie indziej a do berlina sobie raz na 2 miesiace na weekend przyjechala:) bo jak bede miec berlin na co dzien to masz racje, moze mi sie przestac podobac:) poznan? a co ciekawego z poznaniu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty a tak w ogole to ta kafe mnie juz wkurza, mozesz do mnie na gadu napisac? bedzie latwiej, szybciej i lepiej, i w ogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki druciane
uuu, żal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak jak mowie :) co coekawego w poznaniu? hmmm ... 1. ja 2. ja 3. ja 4. AE 5. UAM 6. stary brovar 7. rynek 8. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze madchen ale jest jeden maly probmem .... ja swoje gg na kafe widze, ale Twoje za jasna choinke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka123
odnawiam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz jest tak sądzę
inny dla dziewczyny, a inny dla chłopaka. Jako chłopak, muszę powiedzieć, że pierwszy raz to nic nadzwyczajnego, Przypominało mi to onanizm, spuściłem się i po zawodach. Dopiero z dziewczyną doświadczoną poznałem co to prawdziwa miłość, a z tą siusiumajtką dziewicą, ani w pipkę ani w oko, bałem się tylko , że bachora mógłbym zrobić, głupie , gówno warte wspomienie. Jak nauczyłem się przy pomocy takiej jednej Lucyny, to się dopiero rozpoczęło, a pierwszy raz przereklamowane gówno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×